Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2020
sponsorlu reklamlar

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2020

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2020 ve taşıt kredisi ile kredi faizleri.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2020
sponsorlu reklamlar

 Devlet bankalarımız arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası kredi faiz oranları bilgilerine göz atarak siz de, günümüzde birçok kredide "uygun faizler" ile vatandaşlarımıza kredi vermeye devam etmektedir. Siz de Ziraat Bankası'ndan uygun faizler ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kullanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aşağıda yer alan faizleri ve hesaplama örneklerini inceleyerek siz de Ziraat Bankası'na kredi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredisi kullanmak isteyen birçok kişi günümüzde Ziraat Bankası'nı tercih etmektedir. Ziraat Bankası'nın sevilerek tercih edilmesinin nedeni ise hem kamu bankası olarak Osmanlı döneminden beridir hizmet vermesi hem de uygun faizlerle kredi vermesinden dolayıdır. Siz de 120 aya varan vadelerle konut kredisi, 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi ve 60 aya varan vadelerle taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan faizleri karşılaştırarak en uygun faiz oranıyla kredinizi Ziraat Bankası'ndan hemen kullanabilirsiniz! İhtiyaç kredisi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ev kredisi başvurusu yaparak hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz.


Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranı 2020

 KREDİ İSMİ

FAİZ ORANI

 EN YÜKSEK VADE

 Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi 

 %1,25

 60 ay

 Ziraat Bankası taşıt kredisi

 %1,19

 60 ay

 Ziraat Bankası konut kredisi 

 %0,99

 120 ayTÜM BANKALAR: İhtiyaç kredisi faiz oranları 2020

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2020
Ziraat Bankası ülkemizde hizmet veren devlet bankaları arasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde kurulan banka günümüze kadar kesintisiz hizmetine devam etmiştir. Uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek istiyorsanız siz de Ziraat Bankası'nı tercih edebilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 2020 yılına ait bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilir ve kredi faizlerini diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz. Kredi çekmeden önce en uygun kredi faizini tercih ederseniz, daha yüksek faiz ödemek zorunda kalmaz ve cebinizden daha yüksek faizin çıkmasını önleyerek kar edebilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgilere göz atarak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faizlerine ulaşabilir ve krediyle alakalı diğer detaylara da göz atabilirsiniz.Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu:

Kredi Miktarı

Vade

Faiz oranı

Aylık ödemesi

 5.000 TL

 48 AY

 %1,25

 146 TL

 10.000 TL

 48 AY

 %1,25

 293 TL

 15.000 TL

 48 AY

 %1,25

 440 TL

 25.000 TL

 48 AY

 %1,25

 734 TL

 30.000 TL

 48 AY

 %1,25

 881 TL

 50.000 TL

 60 AY

 %1,25

 1.468 TL


Güncelleme: 22 Aralık 2019


Ziraat Bankası'na Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubesine giderek, sms göndererek, internet şubesinden, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, atm'lerden veya mobil şubeden kredi başvurusu yapabilir. İhtiyaç kredisi başvurusu genellikle aynı gün; konut ve taşıt kredileri ise bir kaç günü bulabilmektedir.  
Kredilerde en çok tercih edilen bankanın Ziraat Bankası olma nedeni her zaman uygun faizli krediler vermesinden dolayıdır. Ayrıca en eski banka ve devlet bankası olmasından dolayı Ziraat Bankası güvenilerek ve sevilerek vatandaşlarımız tarafından tercih edilmektedir. İhtiyaç kredileri 2018 Eylül döneminden önce 48 aya varan vadelerle veriliyordu ancak Bddk'nın almış olduğu kararla beraber artık ihtiyaç kredileri 60 aya kadar taksitle verilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında kişinin kredi notu, kredi sicili, geçmiş ödemeleri, aylık geliri, banka sicili, finansal durumu gibi bilgiler incelenmektedir.

 

Bu incelemeler sonrasında banka krediye olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapmaktadır. Aşağıda yer alan hesaplamalara da göz atarak Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve en uygun faizlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka krediyi "değerlendirme" sürecine başlatır. Kredi başvurusu yapan kişinin sicili, kredi notu, banka geçmişi, finansal durumu gibi pek çok kriter incelenerek araştırılır. Bu araştırma sonucunda krediye olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılacaktır. Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2020 yılı verilerine göz atarak Türkiye'de hizmet veren diğer bankaların faizlerini inceleyebilir, karşılaştırabilir, en uygun faizlerle kredinize başvurunuzu yapabilirsiniz. Siz de en uygun faizlerle kredi kullanmak için sitemizdeki konuları takip edebilirsiniz.

 

Ayrıca Ziraat Bankası mevduat faiz oranları 2020 sayfasına bakarak Ziraat Bankası'nın vadeli mevduat faiz oranları ve hesaplamalarına da göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Ayse kar
Ayse kar

ttüketici kredşsi faizini 1.30 düşürün çünkü çok yüksek biz emeklileride düsünün ziraat banksına sesleniyorum saygılar

2019-01-30 21:30:44 -