sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

Siz de ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız, Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere bu sayfadan göz atabilir, kredi hesaplamalarını inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

2019-07-01 18:25:09

sponsorlu bağlantılar

 Devlet bankalarımız arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası kredi faiz oranlarına göz atarak siz de, günümüzde birçok kredide "uygun faizler" ile vatandaşlarımıza kredi vermeye devam etmektedir. Siz de Ziraat Bankası'ndan uygun faizler ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kullanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aşağıda yer alan faizleri ve hesaplama örneklerini inceleyerek siz de Ziraat Bankası'na kredi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredisi kullanmak isteyen birçok kişi günümüzde Ziraat Bankası'nı tercih etmektedir. Ziraat Bankası'nın sevilerek tercih edilmesinin nedeni ise hem kamu bankası olarak Osmanlı döneminden beridir hizmet vermesi hem de uygun faizlerle kredi vermesinden dolayıdır. Siz de 120 aya varan vadelerle konut kredisi, 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi ve 60 aya varan vadelerle taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan faizleri karşılaştırarak en uygun faiz oranıyla kredinizi Ziraat Bankası'ndan hemen kullanabilirsiniz! İhtiyaç kredisi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ev kredisi başvurusu yaparak hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz.


Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranı 2019

 

KREDİ İSMİ

 
FAİZ ORANI

 
EN YÜKSEK VADE

 Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi 

 %1,90

 60 ay

 Ziraat Bankası taşıt kredisi 

 %1,86

 60 ay

 Ziraat Bankası konut kredisi 

 %1,55

 120 ayTÜM BANKALAR: İhtiyaç kredisi faiz oranları 2019


Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi 

Ziraat Bankası ülkemizde hizmet veren devlet bankaları arasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde kurulan banka günümüze kadar kesintisiz hizmetine devam etmiştir. Uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek istiyorsanız siz de Ziraat Bankası'nı tercih edebilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilir ve kredi faizlerini diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz. Kredi çekmeden önce en uygun kredi faizini tercih ederseniz, daha yüksek faiz ödemek zorunda kalmaz ve cebinizden daha yüksek faizin çıkmasını önleyerek kar edebilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgilere göz atarak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faizlerine ulaşabilir ve krediyle alakalı diğer detaylara da göz atabilirsiniz.Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu:

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
5.000 TL

 
48 AY

 
%1,90

 
172 TL

 
10.000 TL

 
48 AY

 
%1,90

 
345 TL

 
15.000 TL

 
48 AY

 
%1,90

 
517 TL

 
25.000 TL

 
48 AY

 
%1,90

 
862 TL

 
30.000 TL

 
48 AY

 
%1,90

 
1.034 TL

 
50.000 TL

 
60 AY

 
%1,90

 
1.537 TL


Güncelleme: 01.07.2019


Ziraat Bankası'na Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubesine giderek, sms göndererek, internet şubesinden, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, atm'lerden veya mobil şubeden kredi başvurusu yapabilir. İhtiyaç kredisi başvurusu genellikle aynı gün; konut ve taşıt kredileri ise bir kaç günü bulabilmektedir.

 

Kredilerde en çok tercih edilen bankanın Ziraat Bankası olma nedeni her zaman uygun faizli krediler vermesinden dolayıdır. Ayrıca en eski banka ve devlet bankası olmasından dolayı Ziraat Bankası güvenilerek ve sevilerek vatandaşlarımız tarafından tercih edilmektedir. İhtiyaç kredileri 2018 Eylül döneminden önce 48 aya varan vadelerle veriliyordu ancak Bddk'nın almış olduğu kararla beraber artık ihtiyaç kredileri 60 aya kadar taksitle verilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında kişinin kredi notu, kredi sicili, geçmiş ödemeleri, aylık geliri, banka sicili, finansal durumu gibi bilgiler incelenmektedir. Bu incelemeler sonrasında banka krediye olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapmaktadır. Aşağıda yer alan hesaplamalara da göz atarak Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve en uygun faizlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka krediyi "değerlendirme" sürecine başlatır. Kredi başvurusu yapan kişinin sicili, kredi notu, banka geçmişi, finansal durumu gibi pek çok kriter incelenerek araştırılır. Bu araştırma sonucunda krediye olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılacaktır. Ziraat Bankası kredi faiz oranları2019 yılı verilerine göz atarak Türkiye'de hizmet veren diğer bankaların faizlerini inceleyebilir, karşılaştırabilir, en uygun faizlerle kredinize başvurunuzu yapabilirsiniz. Siz de en uygun faizlerle kredi kullanmak için sitemizdeki konuları takip edebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Ayse kar
Ayse kar

ttüketici kredşsi faizini 1.30 düşürün çünkü çok yüksek biz emeklileride düsünün ziraat banksına sesleniyorum saygılar

2019-01-30 21:30:44 -
Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA