Ziraat Bankası kredi kartı iptali (Kredi Kartı Kapatma)

Bu sayfadan Ziraat Bankası kredi kartı iptali nasıl yapılır sorusuna doğru bir şekilde yanıt bularak kartınızı kapatabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı iptali (Kredi Kartı Kapatma)

Bu sayfadan Ziraat Bankası kredi kartı iptali işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenerek, hemen kartınızı kapatmak için Ziraat Bankası'na başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı iptali nasıl yapılır?

Ziraat kredi kartı iptali işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00 veya 0850 220 00 00 çağrı merkezini arayabilir, kart iptali için talebinizi gönderebilirsiniz. Kredi kartınız kaybolduysa veya şüpheli bir işlem fark ettiğinizde Ziraat müşteri hizmetlerini aradıktan sonra "Kayıp-Çalıntı" bildirimi menüsüne giderek bu durumu hemen müşteri temsilcisine ileterek kartınızı kullanıma kapattırabilirsiniz.

Kredi kartınızı iptal etmenizin nedeni kayıp-çalıntı değilse ve kredi kartınızı bir daha kullanmak istemiyorsanız bunu müşteri temsilcisine bildirmeniz gerekmektedir. Çünkü, kayıp-çalıntı bölümünden kart iptali yapıldığında kredi kartı yenilenerek tarafınıza gönderilecektir.

Ziraat Bankası Şubelerden Kart İptali

Kartınızı iptal etmek için bir diğer yol ise Ziraat Bankası şubesine gitmektir. Siz de en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi kartı iptal formunu doldurup anında kartınızı iptal edebilir ve kullanıma kapattırabilirsiniz.

Bir çok kişi Ziraat Bankası internetten kredi kartı kapatma işleminin nasıl yapıldığını da merak etmektedir. Ancak günümüzde hiçbir bankanın internet şubesinden kredi kartı iptal işlemi yapılmamaktadır. Bunun yerine Ziraat Bankası Bankkart Combo kredi kartı iptali için müşteri temsilcisini arayabilir veya banka şubesine gidebilirsiniz.

Ziraat Bankası hesap kapatma

Ziraat Bankası kredi kartı bloke kaldırma

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

İZZET YILMAZ

kartımı kaybettim adresime yenisini istiyorum

2022-03-01 15:19:24 -
Müzeyyen yıldız

Merhabalar ben ziraat banka kartı almıştım yani hesap açtım ve kartımı uzun zamandır bulamıyorum şifremide unuttum ama aldığım tarih 2018 yılıydı acaba bi sorun olur mu

2021-11-26 01:00:30 -