Öğrenciye Kredi Veren Bankalar Ziraat Bankası

Öğrencilere kredi veren bankalar 2018 yılında da eğitim kredisi adı altında kredi desteklerini sürdürüyorlar. Siz de Ziraat Banaksı öğrenciye kredi desteğine başvurun, düşük faizlerle kredinizi kullanın.

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar Ziraat Bankası

 Günümüzde üniversite öğrencilerinin yaşadıkları maddi sıkıntıları çözüme kavuşturmak adına Ziraat Bankası, öğrenciye kredi veren bankalar arasında bulunarak öğrencilere "eğitim kredisi" adı altında desteklerini sürdürüyorlar. Siz de her türlü dershane, okul, kurs, üniversite ödemeleriniz için Ziraat Bankası'ndan eğitim kredinizi kullanabilir, yaşayacağınız maddi sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

ÖĞRENCİLERE KREDİ

Öğrencilerin her zaman yanında yer alan Ziraat Bankası, eğitim kredilerini 36 aya varan vadeler ve düşük faiz oranlarıyla sunmaktadır. 36 aya varan vade, taksitli yada kredili mevduat hesabı şeklinde kullandırımı yapılmaktadır. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılması zorunlu tutulmaktadır. Bu krediye başvurabilemek için Ziraat Bankası şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca Ziraat Bankası telefon numarası 444 00 00'ı arayarak bilgi alabilirsiniz. Üniversite öğrencilere kredi veren Ziraat Bankası, ayrıca istek durumunda öğrencilere kredi kartı desteğinde de bulunmaktadır. 

 

 

 

 
Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Tablosu

 

 
Kredi Miktarı


 Vade Sayısı


 Faiz Oranı

 
Aylık Ödemesi

 
5.000 TL

 
36 Ay

 
1,90

 
205 TL

 
10.000 TL

 
36 Ay

 
1,90

 
410 TL

 
20.000 TL

 
36 Ay

 
1,90

 
820 TL

         

 

 

 

Yukarıda yer alan Ziraat Bankası eğitim kredisi hesaplama tablosuna göz atabilir, Ziraat Bankası'nın resmi web sitesinden hesaplama yapabilir ve en yakın Ziraat şubesinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Öğrenciye kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası 2018-2019 eğitim yılında da öğrencilere kredi desteğinde bulunmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat