Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları 2021 - NİSAN

Ziraat Bankası vadeli hesap faiz oranları 2021 yılı için bu sayfadan inceleyerek, mevduat hesaplama örneklerine ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları 2021 - NİSAN

ZIRAAT BANKASI

06.04.2021 23:57

Paylaş :

 Türkiye'de bir çok kişinin güvenerek paralarını teslim ettiği Ziraat Bankası'nda yüksek faiz oranları mevcuttur. Ziraat Bankası vadeli faiz oranları 2021 yılında sizler için yükselmiştir. Sizde paranızı e-vadeli hesaba yatırarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan Ziraat Bankası'na ait mevduat hesaplamalarıyla ilgili bilgileri ve mevduat hesabı faiz oranlarını inceleyebilir, hemen yeni bir mevduat hesabı açabilir ve para kazanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan en yüksek faiz veren bankalar sayfasına göz atarak tüm bankaların mevduat faizlerini de karşılaştırabilir, daha çok kar ederek paranızı yüksek faiz oranlarıyla değerlendirebilirsiniz. Paranızı değerlendirmek istiyorsnaız Ziraat Bankası'nın mevduat ürünlerini inceleyebilir, yüksek faiz oranlarıyla siz de kazanç elde edebilirsiniz. Ziraat Bankası en yüksek faiz veren bankalar arasında yer almaktadır.
 

Ziraat Bankası Vadeli Faiz Oranları 2021

Merkez Bankası'nın faizleri arttırmasıyla beraber, tüm bankalarda olduğu gibi devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası'nda da mevduat faizleri yükseldi. Siz de hemen Ziraat Bankası'ndan e-vadeli mevduat hesabı açarak yüksek kazançlarla paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası mevduat hesabını kullanabilmek için öncelikle bankada vadesiz hesabınızın bulunması gerekmektedir. Ziraat Bankası'nda TL veya döviz cinsinden paraları mevduat hesabında faize yatırabilirsiniz ancak; döviz üzerine mevduat hesaplarında alınan vergiler çoğaltılıp, TL mevduat hesaplarında vergilerin düşürülmesinden dolayı TL cinsinden faiz getirisi daha yüksek olacaktır. Ziraat Bankası'ndan mevduat faizleri %17,00'ye kadar çıkabilmektedir, yatırılan para miktarı ve vade sayısına göre faizler değişebilmektedir. Aşağıda yer alan faiz hesaplaması tablosuna göz atarak konuyla alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası vadeli faiz oranları:

  • 10 Bin TL - 32 günlük faiz kazancı: 141 TL (%17,00)
  • 25 Bin TL - 32 günlük faiz kazancı: 353 TL (%17,00)
  • 50 Bin TL - 32 günlük faiz kazancı: 708 TL (%17,00)
  • 100 Bin TL - 32 günlük faiz kazancı: 1.415 TL (%17,00)
  • 500 Bin TL - 32 günlük faiz kazancı: 7.079 TL (%17,00)

 

Ziraat Bankası vadeli hesap faiz oranı

%17,00

Güncelleme: 06.04.2021

 

Hesaplama sayfaları:

Ziraat Bankası mevduat hesaplama

Mevduat hesaplama

 

Ziraat Bankası Vadeli Hesap Açma

Ziraat Bankası'nda birikimlerinizi vadeli mevduat hesabı ile değerlendirmek istiyorsanız öncelikle mevduat hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Eğer Ziraat Bankası'nda banka hesabınız yoksa, Ziraat Bankası hesap açma sayfamızı ziyaret ederek hesap açma ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası Vadeli TL Mevduat hesabınızı açmak için Ziraat Bankası şubeleri, Ziraat Bankası mobil şube veya internet şubesine girerek hemen hesabınızı açabilirsiniz. Mevduat hesaplamalarında yıllık hesaplamalar 360 gün üzerinden yapılmaktadır. Yukarıda yer alan aylık hesaplama yerine 32 günlük olarak yapmamızın nedeni, bankalar 30 gün yerine 32 gün vadeli mevduatlarda daha yüksek faiz vermesinden dolayıdır. Paranızı 1 aylık yerine 32 günlük faizde değerlendirirseniz daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Ziraat Bankası Altın Hesabı Faiz Oranları ise 32 gün üzeri yatırımlar için %0,75 olarak yansıtılmaktadır. Ziraat Bankası'ndan altın hesabı açarak en az 10 gr altını faize yatırabilir ve para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası vadeli hesap resmi sayfası için tıklayınız.

 

Ziraat Bankası Mobil'den Vadeli Hesap Açma

  • Ziraat Bankası mobil şubeden vadeli mevduat hesabı açmak için:
  • Ziraat Bankası mobil şubesine giriş yapın.
  • Hesaplar sayfasına gelerek Vadeli Hesaplarım'a tıklayın.
  • Yeni vadeli (TL) hesap aç sayfasından hesabınızı açarak, vadesiz hesabınızda bulunan parayı vadeli mevduat hesabınıza aktararak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bu sayfamızda sizler için Ziraat Bankası vadeli faiz oranları bu sayfada yer almaktadır, Ziraat e vadeli hesap ile normal bankalardan açılan mevduat hesaplarına göre daha yüksek kazanç sağlamaktadır. Banka güncel piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir. Siz de Ziraat Bankası'ndan vadeli hesap açarak paranızı yüksek faizlerle değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Aylin kaya

merhabalar.benim ziraat bankasinda hesap actirdim param war. 3 aylik wadeyle yaptirdim. yalniz wademi bozmak zorunda kaldim we para cektim. tekrar wademi baslattim 3 aylik olarak. aylik getirisi 1,33 dediler. bu bana 3 ay sonra ne kadar olarak donucek kazancim ne olucak yani 1,33 nedir. yardimci olursaniz sewinirim.

2019-01-22 17:14:09 -