Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı başvuru ve özellikleri hakkında tüm detaylı bilgileri bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Yıllık kart ücreti olmayan kredi kartları arasında yer alan Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı ile, yıllık hiçbir ücret ödemeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılabilen BankKart ile yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı hangisi?

Ziraat Bankası'nın aidatsız özellikli kredi kartı yoktur ancak BankKart olarak hem banka kartı hem kredi kartı olarak kullanılabilen kartından yıllık aidat ücreti alınmamaktadır. Yani BankKart kredi kartı başvurusu yaparak Ziraat kredi kartına herhangi bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ziraat Bankası kart ücreti alıyor mu?

Ziraat Bankası'nın müşterilerin kullanımına sunduğu BankKart'tan herhangi bir yıllık kart ücreti almamaktadır. Ziraat Bankası kredi kartı yıllık aidat ne kadar diye merak edenlere cevabımız yıllık kart ücreti yoktur.

Ziraat Bankası BankKart Kredi Kartı Özellikleri

  • Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart'ınızın Banka kartı tarafı ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır.
  • Bankkart'ın bir çok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Nakit ihtiyacını, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ATM'lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM'lerden anında karşılayabilirsiniz.​
  • Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.
  • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart'ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası'nın yıllık kart ücreti almadığı aidatsız özellikli kredi kartı ve banka kartı olarak kullanılabilen Ziraat Bankkart başvurusunu internet şubesinden, mobil şubeden, Ziraat ATM'lerinden, Ziraat müşteri hizmetlerinden veya Ziraat Bankası'nın şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubeden: Buraya tıklayıp gideceğiniz Ziraat kredi kartı başvuru ekranında T.C. kimlik numaranız, cep telefonunuz ve ekranda görülen güvenlik kodunu ilgili kutuya yazarak "Devam" butonuna tıklayın. Telefonunuza gelen SMS şifresini ekrana girerek devam edin ve kredi kartı başvurusunu tamamlayın.

Müşteri Hizmetlerinden: 0850 258 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası iletişim hattını arayarak kredi kartı başvurusunu gönderebilirsiniz.

ATM'den: Hali hazırda bir Ziraat hesabınız bulunuyorsa ATM'ye giriş yaptıktan sonra Başvurular -> Kredi Kartı Başvurusu ekranından kart başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.

Mobil'den: Ziraat Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Başvurular -> Kredi Kartı Başvurusu -> BankKart sayfasından aidatsız kredi kart başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Başvurunuzu tamamladıktan sonra sonucu hakkında merak ettiklerinizi Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu ekranından sorgulayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kart Aidat Ücretleri

Ziraat BankKart yıllık kart ücreti alınmasa da, BankKart Gold ve BankKart Platinium kartlarından yıllık kart ücreti alınmaktadır.

Kartın Adı Yıllık Aidatı
Ziraat Bankası Bankkart

Aidatsız

Ziraat Bankası Bankkart Gold

39,50 TL

Ziraat Bankası Bankkart Platinium

47,75 TL

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

Aidatsız kredi kartı veren bankalar

Vakıfbank aidatsız kredi kartı

Yorum yap:

Kapat