sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası ATM'den Para Çekme Limiti

Ziraat Bankası atm para çekme limiti 2018 yılında nedir diye merak edenler bu sayfamıza bakabilir. İşte güncel para yatırma ve çekme limitleri.

sponsorlu reklamlar

2018-05-06 17:06:32

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 ATM'lerde sıkça işlem yapıldığından dolayı tüm bankalar, müşterilerinin atm cihazlarını eşit kullanabilmeleri için günlük para çekme limitleri uygulamaktadır. Hele ki bu banka Türkiye'nin ilk kamu bankası olması ve oldukça fazla müşterisinin olduğu Ziraat Bankası'ysa limitlerde diğer bankalara göre azalma olabilmektedir. Ziraat Bankası atm para çekme limiti, Ziraat Bankası bankamatiklerinde her zaman sıra olduğunu görmüşsünüzdür. Büyük bir müşteri kitlesi bulunan Ziraat Bankası ATM'lerine de limit koyması normal karşılanacak bir durumdur.


ZİRAAT BANKASI ATM GÜNLÜK PARA ÇEKME LİMİTİ

Ziraat Bankası ATM'lerinden ne kadar günlük para çekebilirim diye bir çok kişi merak etmektedir. Ziraat Bankası'nda günlük çekim limiti 1500 TL ile sınırlıdır. Her gece 24.00'dan sonra limitler sıfırlanır ve bir diğer güne işlem limiti otomatik olarak başlatılır. Eğer bu rakamdan daha yüksek bir para çekecekseniz Ziraat ATM'sinden 24:00'dan önce çektiğiniz 1500 TL'yi, saat 24:00'dan sonra da tekrardan çekebilirsiniz, yani tekrardan para çekebilmek için gece 24:00'ı beklemeniz gerekmektedir. Ayrıca Ziraat Bankası şubelerinde para çekme limiti yoktur bu nedenle paranızı şubeye giderek istediğiniz kadar çekebilirsiniz. Bu miktar önceki yıllarda 1.000 TL olsa da Ziraat Bankası'nda olan yoğunluk ve müşteri talepleri doğrultusunda günlük para çekim limitleri 1500 TL'ye çıkarılmıştır.

İş Bankası atm para çekme limiti
Garanti Bankası atm para çekme limiti

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
MERT DOĞAN

bu bilgi hatalı. günlük limit 1500tl değil, günlük masrafsız çekim limiti 1500tl. yani̇ li̇̇mi̇̇t aşım ücreti ödeyerek daha yüksek miktarda günlük çekim yapılabiliyor.

2019-01-11 14:21:49 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA