sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Ziraat Bankası kart şifresi öğrenme, değiştirme işlemi nasıl yapılır? Ziraat Bankası kart şifre alma işlemleri, kart şifresi öğrenme işlemlerini sms ile yada diğer yöntemlerle kolaylıkla nasıl yapacağınızı anlatan detaylı içerik.

sponsorlu reklamlar

2018-04-11 14:53:50

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası kartı Şifre Alma

Ziraat Bankası Bankkart hesap kartınızı almış ve şifresini değiştirmek isteyen kişiler şubeye gitmeden şifre alma yollarını sizlere açıklayacağız. Ziraat Bankası kartı ile istediğiniz yerde alışverişler yapabilir ve Ziraat Atm'lerinden nakit çekimi yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra internet bankacılığı şifresi alarak havale, eft gibi para transferleri yapabilir, otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı günü geçmeden ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kart Şifre Değiştirme

İlk olarak Ziraat Bankası'nda hesabı olmayanlar için kart başvurusunu açıklayalım. Ziraat Bankası banka kartının adı Bankkart olarak tanımlanır. Sizde yeni bir Bankkart sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak Ziraat Bankası şubelerine giderek hesap açtırmalısınız. Hesap açma işlemlerinden sonra kartınız size teslim edilecek ve kartınızı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir şifre tanımlamanız istenecektir.

Bankkartı Kuryenin Getirmesi

Kartınız yaklaşık 1 hafta içerisinde bankanın kuryesi tarafından size teslim edilir. Eğer adresinize ulaşılmıyorsa en yakın Ziraat Bankası şubesine kartınız teslim edilecektir. Ayrıca bankada kullanılan cep telefon numaranız güncel değilse kart başvurusu sırasında numaranızı da güncellemenizi öneririz. Güncel olmayan telefon numaraları güvenlik açısından bankalar tarafından kullanılmaz ve bankada tanımlı bir cep telefonunuz yoksa şifre almak için bankanın şubesine gitmeniz gerekebilir. Kartınıza şifre tanımlatmak için aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz. Ayrıca internet şubesini kullanmak istiyorsanız aşağıda yer alan ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

İlgili: Ziraat Bankası internet şube şifre alma

Şubeye Gitmeden Kart Şifresi Oluşturma

1. Sms ile şifre alma: SIFRE yazıp arasında birer boşluk olacak şekilde "Kartınızın son 6 hanesi, Anne Kızlık Soyadınızın son 2 harfi yada Doğum Yeriniz, Kartın arkasında bulunan 3 haneli güvenlik kodu" bilgilerini yazarak 4757'ye SMS göndermeniz halinde şifreniz oluşturulacaktır.

Önemli Hatırmalatma: Eğer anne kızlık soyadında yada doğum yerinde Türkçe karakter yer alıyorsa değiştirmeden yazınız. Sms gönderilen telefon numarası bankada kayıtlı olması gerekmektedir.
Örnek Sms: SIFRE 654321 AYDIN 321 veya SIFRE 654321 AYDIN 321

2. ATM ile kart şifresi oluşturma: Ziraat Bankası ATM'leri ile de "Giriş şifre işlemleri" menüsüne tıklayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca şifre değiştirmek için de güvenlik - şifre değiştirme gibi menülere gidebilirsiniz.

3. Müşteri Hizmetlerinden Şifre Oluşturma: Yeni şifrenizi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 220 0000 'ı arayarak da oluşturabilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri teyit etmeniz durumunda yeni şifrenizi kolaylıka oluşturabilirsiniz. Bilgiler güncel değilse yine en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz istenecektir.

Bu konumuzda Ziraat Bankası'nın Bankkart'ına yeni sahip olan müşterilerine özel olarak, Ziraat Bankası kart şifresi alma yollarını sizlere açıkladık. Sms ile, müşteri hizmetlerinden yada ATM'lerden kart şifresi alabilir ve kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Aklınıza takılanları aşağıdaki yorum bölümüne yazabilir ve anında yanıtını alabilirsiniz.

Güncel: Ziraat Bankası harçlık avans bozdurma
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

3 yorum yapılmış

Circle image
HÜSEYİN CANIMOĞLU

telefonla bankkart şifresi aldım ancak atm den onay işlemi yapmam gerektiği söylendi. şifreyi aktifleştirmek için atm de nasıl bir işlem yapmam lazım.

2019-02-16 12:52:18 -
Circle image
YENER AKMAN

internet üzerinden kart şifre değişimi yapılırmı?

2018-10-30 14:29:36 -
Circle image
Necla Tığlı

bankkart combo kartıma şifre alamıyorum

2018-08-19 16:31:07 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA