Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi
Sponsorlu Bağlantılar

 

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

2018 yılında askerliği bedelli yapmak isteyenlere özel olarak, Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi kullanabilir. Siz de bedelli askerlik kredisi başvurusu yaparak hemen kredinizi alabilirsiniz.

 

Sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Bedelli askerliğin 15.000 TL olduğunu hükümet açıkladı. Yaş sınırı 25 olarak açıklanan haber sonrasında bankalar da bedelli askerlik kredisi kampanyalarını duyurmaya başladı. Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi hesaplama, başvuru detayları ve şartları bu sayfamızda yer almaktadır. Siz de hemen bedelli askerlik kredi başvurusu yapabilir ve askerlik ödemenizi kredi ile tamamlayabilirsiniz.Burgan Bank sponsor:

 

 

 

ZİRAAT BEDELLİ ASKERLİK KREDİSİ
En uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası'ndan bedelli askerlik için ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası, devlet bankaları arasında yer almasından dolayı 7'den 70'e her yaştan müşterisi bulunmaktadır. Dolayısıyla bir çok kişi bedelli için kredisini Ziraat Bankası'ndan alacaktır. Ziraat Bankası henüz bedelli kredisi için bir açıklama yapmasa da, önceki yıllarda olduğu gibi 2018 yılında da ihtiyaç kredileri arasına bedelli kredisini de ekleyerek bir çok vatandaşa hizmet verecektir. Bedelli askerliğin muhtemelen 15 bin tl olması beklenmektedir, bu yüzden aşağıda yer alan bedelli askerlik kredi hesaplaması 15 bin tl üzerinden hesaplanmış ve sizlere sunulmuştur.


HESAPLA: Bedelli askerlik kredi hesaplama


ZİRAAT BANKASI BEDELLİ ASKERLİK KREDİ HESAPLAMA

 
Ziraat Bankası 15 Bin TL Bedelli Askerlik Kredisi

 

 

 

 

 
Vade

 
Faiz Oranı


Aylık Taksit 

 
Toplam Ödemesi

 
12 ay

 
1,67

 
1,418 TL

 
17.016 TL

 

 
24 ay

 
1,67


 793 TL

 
19.032 TL

 

 
36 ay

 
1,67


 588 TL

 
21.168 TL

 

 
48 ay

 
1,67

 
489 TL

 
23.472 TL

 

         


Yukarıda yer alan kredi hesaplaması Ziraat Bankası'nın resmi web sitesinden alınmıştır. Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi hesaplaması için ihtiyaç kredileri baz alınmış olup, banka bedelli askerlik için farklı faiz oranlarıyla yeni bir kampanya duyurabilir. Öyle bir şey olması halinde takip ederek bu konumuzu güncelleyeceğiz. Siz de sitemizi sık sık takip ederek bedelli askerlik kredisi hakkında tüm bankaların tekliflerini karşılaştırabilir ve uygun faizlerle bedelli kredisi kullanabilirsiniz.

İLGİLİ SAYFALAR:

Bedelli askerlik kredisi veren bankalar
Bedelli askerlik kredisi hesaplama

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: