Ziraat Bankası Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi 2018
sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi 2018

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi veriyor! 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla ev hanımlarına kredi Ziraat'te.

Ziraat Bankası Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi 2018

2018-09-14 00:26:40

 

 Son zamanlarda bankaların ev hanımlarına kredi kampanyaları dikkat çekmektedir.Ziraat Bankası ev hanımlarına kredibaşvuruları son zamanlarda artış göstermeye başlamıştır. Ev hanımlarına kredi vermek isteyen Ziraat Bankası'nın bir çok şartı bulunuyor. Siz de bu şartları tamamlıyorsanız Ziraat'ten anında onaylı kredinizi kullanabilir, acil para ihtiyacınızı siz de hemen karşılayabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Ziraat Bankası

Ev hanımlarının bankalardan ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi kullanmaları için bankaların bazı kredi şartları bulunmaktadır. Bu konumuzda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen ev hanımlarının nasıl kredi çekebilceğine değindik. Ev hanımlarının bir bankadan kredi çekebilmesi için kredi notunun iyi seviyede olması (genellikle 1300 üzerinde puan yeterli sayılır), kredi sicilinin temiz olması, geçmiş kredi ve kredi kartı ödemelerinin zamanında yapılması gerekmektedir. Bu şartlardan sonra çoğu banka gelir belgesi istemektedir ancak bankalar gelir belgesi yerine ek gelir belgelerini de kredi kullandırmak için kabul ediyorlar. Özellikle kira geliri gibi yan gelir sahibi ev hanımları bunu bankaya sunarak, ihtiyaç kredisini kolaylıkla çekebilir. Diğer yandan dul aylığı, anne babadan kalan emekli aylığı gibi düzenli alınan aylıklar karşılığında bankalar kolaylıkla kredi verebilmektedir. Bunların yanı sıra Ziraat Bankası'ndan ev hanımlarına özel olarak verilen kredi kartlarından da alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Tüketici Kredisi Gerekli Belgeler:
Başvuru Formu (Bankada verilecek),
Nüfus cüzdanı,
Çalışma durumuna göre gelir yada ek gelir belgesi,
Şubece istenebilecek diğer ek belgeler.

Ziraat Bankası'nın tüketici kredi paketindeki faiz oranları %2,15 olarak gözükmektedir. 20.000 TL krediyi 36 ay vadeli olacak şekilde hesaplarsak; aylık taksit ödemesi 859 TL tutmaktadır. Siz de ihtiyacınız kadar kredi başvurusunu, Ziraat Bankası şubelerine giderek kolaylıkla yapabilir ve krediniz onaylandıktan sonra anında kullanabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi başvurusu yapacak olan bayanlar, krediye kefil göstererek de kredi çekebilirler.

İlgili: Anında kredi veren bankalar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: