sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Faizsiz Çiftçi Kredisi 2018

Faizsiz olarak çiftçi kredisi almak isteyen kişiler, Ziraat Bankası 2018 faizsiz çiftçi kredisi imkanı sunulmaktadır.

sponsorlu reklamlar

2018-02-27 18:44:31

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Tarım ile hayvancılıkla geçimini sağlayan kişiler için faizsiz krediler sunulmaktadır. Devletimiz tüm imkanları seferber ederek, çiftçilerimizin refah seviyesinde üretim yapmasına katkı sağlamaktadır. Ziraat Bankası faizsiz çiftçi kredisi 2018 yılında da devam edilmektedir. Geçen yıl olduğu gibi çiftçilikle uğraşan kişilere faizsiz yada az faizli kredi imkanı tanınmaktadır.

Ziraat Bankası Faizsiz Çiftçi Kredisi Nedir, Nasıl Alınır?

Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde çiftçiye faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır. Kredinin kullandırımını ise Ziraat Bankası aracılığıyla yapan Tarım Kredi, 2018 yılında çiftçiye %100 faizsiz kredi verecektir. Bu kredinin yanı sıra Ziraat Bankası'nda sürekli olarak çiftçiyi destekleyecek projeler olan; iyi tarım proje kredisi, genç çiftçi kredisi, üretim destek kredisi, arazi alım için krediler, ekipman alım kredileri, pazarlama kredisi, nakliye kredileri gibi pek çok alanda kredi desteği de sunuluyor. Bu kredilerden yararlanmak için Ziraat Bankası şubelerine gidebilirsiniz. Yine internet üzerinden başvurunuzu oluştursanız bile, başvuru sonucunda Ziraat şubelerine gitmeniz şarttır.

Resmi Gazete'de 2018 yılı için yayınlanan "T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Tarım Kredi Kooperatiflerince Tarımsal Üretime Dair Düşük Faizli Yatırım ve İşletme Kredisi Kullandırılmasına İlişkin Uygulama Esasları Tebliği" gereğince bu krediler kullandırılabilecek. Bu tebliğe göre Ziraat Bankası 100 bin tl'ye kadar faizsiz kredi imkanı tanıyacak. Kredi verilecek faaliyet alanları ise aşağıda yer almaktadır;




Güncel içerik: Ziraat Bankası traktör kredisi 2018

Çiftçi Kredisi İçin Gerekli Belgeler:
Tüzel kişiler;

 • Çiftçi veya ÇKS’ya ait kayıtlı olduğunuzu gösteren belge
 • Yetkili olan kişinin noter onaylı imza sürküleri
 • Hangi odaya bağlıysanız onu gösteren belge
 • Vergi beyanı
 • Tüzel kişilik ana sözleşmesinin kopyası ve aynı zamanda aslının olması
 • Tarımsal işletmeri teşvik belgeleri (tapu, kontrat vb.)
 • İşletmenin son 3 yıllık detaylı bilançosu ve detaylı gelir tablosunu gösteren belgeler

Kredi teminatı için (ipotek belgesi, mal beyanı)
Gerçek kişiler;

 • Çiftçi belgesi (ÇKS)
 • Nüfus cüzdanı
 • Kredi teminatını gösteren belgeler (ipotek edilen mal detaylı beyanı)
 • Tarımsal işletme belgeleri (tapu ya da kira kontratı)
 • Faaliyet gösterdiğine yönelik 3 yıllık gelir tablosu ve bilanço belgeleri

Ziraat Bankası 100 Bin TL Faizsiz Kredi

Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri ortak çalışmaları ile çiftçiler bu yıl içerisinde faizsiz kredilerden yararlanabilecek. Bu karar gereğince kredi 1 Ocak 2018 - 31 Aralık 2020 arasında verilebilecek. Ayrıca bu krediyi kullanmak isteyen kişiler, daha önce faizsiz kredilerden yararlanmış olmaması gerekiyor. Başvurular şahsen, yukarıda belirtilen evraklarla beraber Ziraat Bankası şubelerine yapılabilir. Ayrıca bankanın bu kredi başvurusunda kredi notunuzu ve bazı kriterleri değerlendirme hakkı da vardır. Ziraat Bankası faizsiz kredi 2018 yılı için bu bilgilendirmeyi sizlere sunduk. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyen kişiler Ziraat Bankası şubelerine yada Tarım Kredi Kooperatif müdürlüklerine gidebilir.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA