Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama kanalları aracılığıyla hemen bakiyenizi öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden siz de bakiyelerinizi kontrol ederek bütçenizi buna göre planlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Hesap bakiyelerinizi düzenli olarak kontrol ederek günlük hayatınızdaki nakit akışını buna göre planlayabilirsiniz. Siz de Ziraat Bankası bakiye sorgulama kanalları aracılığıyla hesabınızda bulunan para miktarını öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki sorgulama kanallarını kullanabilirsiniz. Cep telefonu, bilgisayar veya tablet fark etmeksizin siz de aşağıda bulunan linklerden hemen Ziraat Bankası hesap bakiyelerinizi sorgulayabilirsiniz.

ZİRAAT BAKİYE SORGULAMA
Ziraat Bankası şubelerine gitmeden günümüz internet teknolojilerini kullanarak hesabınızdaki nakit miktarını hemen öğrenebilirsiniz. Sizler için en çok tercih edilen internet bankacılığı ile müşteri hizmetlerini arayarak hesap bilgisi sorgulama seçeneklerinin yanı sıra diğer bakiye öğrenme yollarını da açıkladık. İstediğiniz kanal aracılığıyla hesap bakiyesi sorgulama işlemini siz de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

1. İnternet Şubesinden: Ziraat Bankası internet şubesine (
https://www.ziraatbank.com.tr) giriş yaptıktan sonra "hesaplar" menüsüne tıklayarak tüm hesaplarınızda bulunan para miktarını hemen öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası internet şubesini kullanabilmeniz için internet şifrenizin olması gerekmektedir. İnternet şifresi alabilmek için, Ziraat internet şifresi alma sayfasına göz atabilirsiniz.

İnternetten para yollamak istiyorsanız,
Ziraat internetten para gönderme sayfamıza bakabilirsiniz. 

2. Müşteri Temsilcisi: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 444 00 00'ı arayarak tüm hesap bakiyelerinizde bulunan nakit miktarını sorgulayabilirsiniz.


3. Sms ile: BAKIYE yazarak 4747'ye sms gönderebilirsiniz. Öğrenmek istenilen bakiye miktarı sadece bir hesap için ise BAKIYE yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve müşteri numaranızı yazdıktan sonra 4747'ye sms gönderin. Bu sayede hesaptaki bakiye miktarı telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

Yukarıdakilere ek olarak bakiyenizi öğrenmek için Ziraat Bankası şubelerine gidebileceğiniz gibi, atm'lerden ve mobil şubeden de hesap bakiyelerinizi sorgulayabilirsiniz.

Yorum Yap:

Yorumlar

5 yorum yapılmış

NENTIME KETENLİKLİ

Bakiye sorgulama

2021-10-14 00:00:11 -
Hilal demirci

Ziraat mobile girmeye çalışıyorum hatalı SMS den dolayı hesabınız kilitlenmiştir diyor müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şekilde ilgilenilir miyo yardımcı olursanız sevinirim

2020-05-20 02:08:25 -
suna koroglu

emekli maaşı yatımı

2019-08-08 17:34:03 -
candan yılmaz

hesabımı görebilirmiyim

2019-02-16 15:24:02 -
selvi sevimli

bakiyemi nasıl ögrenirim

2019-01-18 12:04:44 -