Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu (İnternetten Anında)

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yollarını öğrenerek, vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirmeye başlayın. Sizler de, her türlü ihtiyacınızı, isteğinizi Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ile karşılayın.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu (İnternetten Anında)

 Türkiye’nin en önemli kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, ürün ve hizmet çeşitliliği ile kusursuz hizmet vermeye devam ediyor. Ziraat Bankası’nın vatandaşlara sunmuş olduğu en önemli hizmet ise, ihtiyaç kredisi. Sayfamızdaki bilgilere göz atarak, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki İhtiyaç (tüketici) kredileri, tüm ihtiyaçlarınızı finanse edebilmeniz amacıyla banka tarafından verilmektedir. Ziraat Bankası’nın avantajları ve çeşitli kampanyalarından yararlanarak ihtiyaç kredisi çekebilir, nakit ihtiyacınızı son verebilirsiniz. İhtiyaç kredisi hakkında merak ettiğiniz bütün detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.


Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi 2019
 
Günümüzde sürekli artan ihtiyaçlarımız, hobi ve zevklerimiz için zaman zaman nakit ihtiyacı duyuyoruz. İşte, tam da bu zamanlarda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak nakit sıkıntımıza son verebiliriz. Sizler de, Ziraat Bankası’nın 36 aya kadar vade imkanından yararlanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Belirtilen kanallar aracılığı ile hemen başvurunu yapın, uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede paranız cebinizde olsun.
 
Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı
 

Kredi Miktarı

Faiz oranı

Vade

Aylık Taksit

5.000 TL

% 1,95

36

207 TL

10.000 TL

% 1,95

36

414 TL

20.000 TL

% 1,95

36

828 TL

50.000 TL

% 1,95

36

2.070 TL

100.000 TL

% 1,95

36

4.140 TL


İlgili: Ziraat Bankası kredi faiz oranı 2019
 
Bankalardan en çok tercih edilen kredi türü, ihtiyaç kredisidir. Günlük sıkıntılarımıza da anında çözüm olabilmektedir. Ziraat Bankası’ndan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız, aşağıdaki başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. 

 

Ziraat Bankası şubeleri

Ziraat Bankası, Türkiye genelinde 1746 şubesi ile hizmet vermektedir. Çeşitli ürün ve hizmeti müşterilerine ulaştıran Ziraat Bankası, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Ziraat Bankası şubelerine giderek, ihtiyaç kredisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat mobil

Ziraat mobil ile istediğiniz yer ve zamanda hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama ile gerçekleştirdiğiniz işlemlerde herhangi bir güvenlik sıkıntısı yaşamazsınız. Mobil uygulama indirerek, sisteme giriş yapınız. Daha sonra ihtiyaç kredisi başvurunuzu zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Android, ios ve windows phone tabanlı mobil uygulamayı, Ziraat Bankası’nın web sitesinde bulunan QR kodları aracılığı ile kolayca indirebilirsiniz.

Ziraat Bankası web sitesi

İlk olarak Ziraat Bankası resmi web sitesine giriş yapınız. Daha sonra; bireysel à krediler à tüketici kredisi à hemen başvur adımlarını takip ederek ihtiyaç kredisi için başvurunuzu gerçekleştirin. Ziraat Bankası web sitesi:www.ziraatbank.com.tr

İnternet şubesi

Ziraat Bankası internet şubesine (https://bireysel.ziraatbank.com.tr) giriş yaparak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Çağrı merkezi

444 00 00 / 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası çağrı merkezini arayarak, çalışana ihtiyaç kredisi talebinizi iletebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası atm’leri

Türkiye genelinde 7130 atm ile hizmet veren Ziraat Bankası, pek çok hizmeti de bu kanalı aracılığı ile sunuyor. En yakın atm’leri kullanarak, ihtiyaç krediniz için başvuruda bulunabilirsiniz.

 
Yukarıda belirtmiş olduğumuz kanallar aracılığı ile ihtiyaç (tüketici) kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası ihtyiaç kredisi başvurusu için gerekli olan belgeler;

1.İhtiyaç kredisi başvuru formu
2.T.C. kimlik cüzdanı, ehliyet ya da pasaport fotokopisi,
3.Bireyin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
4.Şube tarafından istenebilecek diğer belgeler
 
Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar Ziraat Bankası’ndan, 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusuyaparak, uygun faiz oranlarından yararlanabilir ve geri ödemenizi ayarlayabilirsiniz. Sayfamızda yer olan faiz oranları 2019 yılının güncel oranlarıdır. Oranların değişmesi halinde sitemizde, yeni oranları paylaşacağız. Türkiye’de en çok müşteriye sahip Ziraat Bankası’ndan avantajlı ihtiyaç kredisi çekerek, nakit sıkıntınıza son verin. Zaman kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası kredi başvurusu

Yorum yap: