Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu (İnternetten Anında)

Bu sayfamızdan Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu ile ilgili başvuru formları, başvuru adresleri ve farklı başvuru kanallarını kullanarak siz de Ziraat kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu (İnternetten Anında)

 Ülkemizde hizmet veren devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Osmanlı döneminden günümüze kadar kesintisiz hizmetine devam etmiştir. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yaparak siz de, avantajlı kampanyalardan yararlanabilir ve uygun faizlerle alışveriş yapma deneyimini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yer alan farklı başvuru kanalları aracılığıyla hemen internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek de kredi kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca konu içeriğinde yer alan en iyi kredi kartı veren bankalar linkine de göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası'nın bünyesinde müşterilerine sunduğu BankKart Combo ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta birleşti! Kartın ön tarafında kredi kart numarası yer alıyorken, arka tarafında ise banka hesap kartı numarası yer almaktadır. ATM veya POS cihazlarından yapacağınız şey ise ekranda çıkan seçenekten hangi kartı kullanacağınızı şeçmek olacaktır. Anlaşmalı üye iş yerlerinden taksitli olarak alışverişler yapabilir, alışverişlerinizde puanlar kazanabilir, puanları alışverişlerinizde harcayabilir, tüm kampanyalardan yararlanarak avantajlı Bankkart Combo indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Bankkart Combo'nun avantajlı farklı özelliklerini kullanarak siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kredi kartı özelliğinden istediğiniz zaman 7/24 bankamatiklerden  nakit çekim yaparak nakit ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası kredi kartı başvuru kanalları:

  • İnternetten başvuru
  • Mobil şubeden başvuru
  • ATM'den başvuru
  • Banka şubesinden başvuru
  • SMS ile başvuru
  • Müşteri hizmetlerinden.


Başvuru kanalları:

 

İnternetten kredi kartı başvurusu


Ziraat Bankası internet şubesine girdikten sonra (https://www.ziraatbank.com.tr) Üst menüde yer alan Bireysel > Kartlar menüsüne tıklayın. Bankkart Combo, Bankkart Combo Gold, Bankkart Combo Platinum kartlarınından birisini seçtikten sonra, "Başvuru kanalları" yazan yerin altında bulunan "web sitesi" seçeneğine tıklayın. Daha sonrasında ise açılan sayfada karşınıza çıkan ilgili alanları doldurduktan sonra "devam" seçeneğine tıklayarak başvurunuzu online olarak bankaya iletebilirsiniz.


 

 

 

Sms ile Kredi kartı başvurusu


Ziraat Bankası sms ile kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler; COMBO yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve Tc kimlik numaranızı yazarak 4757'ye sms gönderin. (Örnek sms: COMBO 11111112211 > 4757)
 

 

 

Müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurusu


Siz de, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00'ı aradıktan sonra sesli komut sistemine kredi kartı başvurusu diyerek direk kart başvuru sayfasına yönlendirilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
 

 

 

Banka şubelerinden


En yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek hemen kredi kartı başvurusu yapabilir ve kartınızı alabilirsiniz. Ziraat Bankası şubeleri sürekli yoğun olarak çalıştığından dolayı bizce en kolay yöntem internet üzerinden veya telefon bankacılığından başvuru yapmak olacaktır.
 

 

Atm'lerden kredi kartı başvurusu


Siz de en yakın Ziraat Bankası ATM cihazına kartınızı taktıktan sonra başvuru menüsüne gelerek kredi kartı başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

 

Yukarıda yer alan başvuru kanallarına ek olarak Ziraat Bankası şubelerine giderek, mobil şubeden ve internet şubesinden başvurunuzu yapabileceğiniz gibi, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri (444 00 00) numarasını arayarak da kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bize göre en kolay yöntem Ziraat Bankası internet sitesine girdikten sonra Ziraat Bankası kredi kartı başvuru formunu doldurarak bankaya başvuruyu iletmek olacaktır. Bu işlemden sonra başvuruyu tamamlamak için Ziraat şubelerine davet edilebilirsiniz. Sms ile başvurular "ön başvuru" niteliği taşımakta ve başvuruya onay gelmesi halinde başvuru sahibi şubeye gitmesi gerekmektedir. Kartınıza onay çıktıktan sonra gereken evraklar sizden talep edilecektir.

Anında kredi kartı veren banka

Öğrenci kredi kartı veren bankalar

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar

Faizsiz kredi kartı veren bankalar

Bonus kredi kartı veren bankalar

Çiftçiye kredi kartı veren bankalar

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

BEHZAT İBİŞ

i̇nternet bankaciligi nasil alabi̇li̇ri̇m yardimci olursaniz sevi̇ni̇ri̇n hesaplarimi taki̇p edemi̇yorum

2018-12-12 15:03:50 -
Semra guner

acil paraya ihtiyacım var

2018-11-16 15:55:31 -
Kapat