Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma


Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma yapmak isteyenlere özel olarak bu sayfamızı hazırladık. Borçlarını ödeyemez duruma düşen kişiler kredi kartı borcunu yeniden yapılandırma yapabilir.

sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
08 Ocak 2019 Salı 17:31 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
 Günümüzde ödemelerimizin çoğalmasıyla beraber bazı durumlarda kredi ve kredi kartı borçlarımızı ödeyemeyecek duruma düşebiliriz. Peki Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma 2019 yılında nasıl yapılır ve faizi ne kadardır? Daha önceki konumuzda Ziraat Bankası kredi yapılandırma hakkında detaylı bilgileri sizlere sunmuştuk, bu sayfamızda ise kredi kartı borcunu yeniden yapılandırmak için neler yapılması hakkında gerekli bilgileri sizlere sunacağız.

2019 yılı kredi yapılandırması açıklandı:
Güncel içerik tıklayın: Ziraat Bankası kredi kartı borcu kredisi


Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Ziraat Bankası 8 ocak 2019'da yayınladığı bildiri ile bir çok kredi kartı borcu olanlara umut oldu. %1.10 - 1.20 faiz oranları ile kredi kartı borçları 60 aya kadar yapılandırılıyor. Birleştiren Kredi kampanyası sayesinde yüzbinlerce borcu olan vatandaşımız borçlarını daha kolay bir şekilde ödeyecek. Ayrıntılar için yukarıda yer alan güncel içerik linkinde yer alan konuyu inceleyebilirsiniz.


Miktar

Faiz oranı

Vade sayısı

Aylık taksit

15.000 TL

%1.10

24 AY

733 TL

15.000 TL

%1.20

60 AY

375 TL

20.000 TL

%1.10

24 AY

977 TL

20.000 TL

%1.20

60 AY

500 TL

25.000 TL

%1.10

24 AY

1.222 TL

25.000 TL

%1.20

60 AY

625 TL

kredibankalar.com

Kredi kartı borcunuzu ödeyemiyorsanız ve borcun aksamasını istemiyorsanız, Ziraat Bankası şubelerine giderek kart borcu yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz. Bddk tarafından alınan karar doğrultusunda kredi ve kredi kartı borçları 72 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Mevcut borçlarınız takibe düşmediyse siz de yapılandırmadan faydalanabilirsiniz. Kredi kartı borcu 72 aya bölünerek mevcut borcun taksitlerinin azaltılmasıyla beraber kredi kartı sahibinin rahat bir nefes alması hedeflenmektedir. Ayrıca illa 72 ay yapılandırma yapmanız gerekmemektedir, bankanın sunacağı teklifler doğrultusunda 12 ay, 24 ay veya sizin belirleyeceğiniz aya göre borç bölünerek yapılandırma yapılabilir. Siz de kredi kartı borcunuzu yeniden yapılandırarak, borcunuzu zamanında ödeyebilir ve takibe düşmesini engelleyebilirsiniz. Bilindiği gibi kredi kartı borçları, kredi borçları gibi 3 ay ödenmediğinde takibe düşmekte ve banka yasal yollarla borcu almaya çalışmaktadır. Bu durumda kişinin maaşına, üzerine kayıtlı mallarına haciz yoluyla el konulabilmektedir. Ayrıca böyle bir sürece girildiğinde kişi kara listeye eklenir ve hiçbir bankadan kredi ve kredi kartı ürünlerini kullanamaz duruma düşer. Eğer siz de borçlarınızı ödeyemiyorsanız takibe girmeden önce yapılandırma tekliflerinden yararlanmanız gerekmektedir.

İlgili: Ziraat Bankası kredi yapılandırma

Borcu 72 Aya Yapılandırmadan Önce Buna Dikkat Edin!

Yapılandırmalardan yararlanmak isteyen kişiler, kredi kartı yapılandırma uygulamalarını sadece bir defaya mahsus olarak kullanabileceklerini de unutmamalılar. Yani daha önce yapılandırmadan faydalanan kişiler 72 ay kredi kartı borcu yapılandırması yapamazlar. Bunun yanı sıra bankanın insiyatifine göre 48 aya kadar kredi kartı borcu taksitlere bölünerek müşterinin ödemeleri düşürülebilir. Siz de Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma yapmak istiyorsanız en yakın şubeye gidebilir, müşteri temsilcisinin sunacağı teklifleri değerlendirebilir ve hemen yapılandırma yapabilirsiniz. Ayrıca yapılandırma yapmak istemeyen kişiler kredi kartı borcunu farklı bir bankaya transfer de edebilir. Bunun için aşağıda yer alan linklere göz atabilirsiniz.

Link: Borç transfer kredisi
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 4 yorum mevcut

  • Mustafa çavdar 4 hafta önce yorumlandı

   i̇ş bankasından emekli maaşımı alıyorum kredi kart yapılandırmadan ziraat bankası kredisinden faydalanabiliyormuyum lütfen bilği verirseniz memnun olurum

  • saray alyaz 4 hafta önce yorumlandı

   kredi karti kaç günde elimize ulaşır

  • bir_umut 1 ay önce yorumlandı

   tüm vatandaşların t.c. kimlik numaraları var bu t.c. kimlik numaralarına göre baş vuranların tüm borçlarını ödeme koşullarını kapsamasını istiyoruz. rica ediyoruz.
   sonra bu t.c. kimlik numaralarına bloke koyulup bundan sonra hiç bir bankadan kredi ve kredi kartı alamaması sağlanabilir. tüm borçları kapsasın.
   tüm borçlar bir çatıda toplansın tek çatıya ödensin....60 ile 120 ay vade faiz oranı 0.60 gibi olursa vatandaş düşünülmüş olur..

  • osman kesmezcik 1 ay önce yorumlandı

   ziraat 1000 tl sigrta, 250 tl dosya masrafı ile, birde 1-2 haftayı bulan onayı ile sizi maruz bıraktığı borcun faizi ile ile bu ödeme gerçekten, %1.2 ve %1.2 mi birisi pratikte bakınca görüyor...bırakın palavrayı başvurudk bu gun git yarın gel devam ediyor....zahir a kp adamımısın değilmisin sorgulanıyor..vermiyecekseniz bu kadar uzatmanın anlamı ne? adamınamı çıkıyor?