Ziraat Bankası Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan Ziraat Bankası kredi kartı ile fatura ödeme adımlarını öğrenerek elektrik, su, internet, telefon ve diğer fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartınız ile pek çok ödeme işlemini taksitli veya tek çekim olarak ödeyebilirsiniz. Bu sayfamızda Ziraat Bankası'nın BankKart kredi kartı ile veya banka kartınız ile elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon ve diğer fatura ödeme işlemlerinizi taksitli veya tek çekim olarak nasıl yapacağınızı anlattık.

Ziraat Bankası Kredi Kartıyla Fatura Ödeme

Ziraat Bankası şubesinden vadesiz hesap açtırarak elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon, TV gibi fatura ödemelerinizi otomatik ödeme talimatıyla, faturalarınızın günü geçmeden hesabınızdan veya kredi kartınızdan kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Hesabınızı otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, hesabınızda para olmasa bile (varsa) KMH yani eksi bakiye hesabınızdan fatura ödemeleriniz gerçekleştirilecektir. Kredi kartınızda ödeme yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz adımları takip ederek, fatura ödeme işleminizi kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız ile fatura ödemelerini, fatura ödeyeceğiniz kurumun internet sitesinden (varsa) veya Ziraat mobil şubeden, Ziraat internet şubesinden, Ziraat ATM'sinden, 444 00 00 numaralı Ziraat çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

Ziraat Mobilden Kredi Kartı ile fatura ödeme

  • Ziraat mobil uygulamasına giriş yapın.
  • Menü'ye tıkladıktan sonra "Ödemeler" seçeneğine gelin.
  • "Fatura Ödeme" sayfasına gelin.
  • Hangi fatura türünü ödemek istediğinizi seçin.
  • Kurum bilgilerini seçin.
  • Abone Numarası bilgisini girin ve devam edin.
  • Ödeyeceğiniz faturanın üzerine tıklayın.
  • Üstte yer alan "Ödeme Aracı Seçimi" yazan yerden "Kartlar" seçeneğine basın.
  • BankKart kredi kartınızı seçerek devam edin ve faturayı kredi kartınızla ödeyin.

→ Ziraat mobil fatura ödeme

Bu adımları takip ederek elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon ve diğer fatura ödemelerinizi, Ziraat Bankası kredi kartı ile taksitli veya tek çekim olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca faturalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek her ay düzenli olarak günü geldiğinde kredi kartınızdan tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz.

ATM'den Ödeme:Ziraat ATM'sine kredi kartınız ile veya banka kartınız ile giriş yapın. Ödemeler→ Fatura Ödemeleri adımlarını takip ederke ödeme bilgilerini doldurun. Ödeme yapmak istediğiniz hesabı veya kredi kartını seçin ve ödemenizi gerçekleştirin.

Çağrı Merkezinden:444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat çağrı merkezini istediğiniz zaman arayabilir, fatura ödemelerinizi kredi kartınız ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubeden:Yukarıda yher alan Ziraat mobilden kredi kartı ile fatura ödeme adımlarını takip ederek, fatura ödemenizi Ziraat internet şubeden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de Ziraat kredi kartı ile fatura ödeme işlemlerinizi Ziraat mobil şube, internet şube, ATM veya Ziraat Bankası çağrı merkezinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

→ Ziraat mobil elektrik faturası ödeme

Yorum yap: