Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

Ziraat Bankası'nın kredi kartı limiti yetersiz mi geliyor? O zaman sizde Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma yöntemleri ile bankaya başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

Ziraat Bankası kredi kartı kullanan kişiler alışverişlerde veya ihtiyaç anlarında nakit çekimi için kart limitleriyle alakalı sıkıntı yaşadıklarında, Ziraat Bankası limit arttırma talebinde bulunuyorlar. Eğer daha önce limit yükseltme talebinde bulunmamışsanız ve nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi değilseniz, aşağıda yer alan başvuru kanallarını kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma

Limit arttırım talebiniz eğer 5 bin TL üzerindeyse banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. 5 bin TL altında limit arttırım taleplerini aşağıda yer alan başvuru kanalları aracılığıyla kullanabilirsiniz. Siz de farklı başvuru kanalları sayesinde bankaya limit arttırım talebinizi iletebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00'ı arayarak hemen limit arttırım talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnterrnet&Mobil: Ziraat Bankası internet şubesi veya mobil şubesine giriş yaparak "kredi kartları" sayfasından kart limiti arttırmak için başvuruyu tamamlayabilirsiniz.
Ziraat ATM'leri: Ziraat Bankası ATM'lerinden kartl limitinizi arttırabilemk için talebinizi iletebilirsiniz.

Kart Limiti Nasıl Artar?

Bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma bşavuru kanallarını kullanabilir, kart limitinizi arttırabilirsiniz. Kredi kartı limitinizin artabilmesi için istediğiniz limite göre aylık net gelirinizin olması gerekmektedir. Banka başvuru sonrasında sizin aylık net geliriniz, kredi notunuz, geçmiş ödemeleriniz, siciliniz gibi bilgileri inceler ve başvuruyu bu bilgilere göre sonuçlandırır.

Yapı Kredi limit arttırma
İş Bankası kredi kartı limit arttırma

 

Yorum yap:

Kapat