ZİRAAT Bankası Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama (2021)

Siz değerli okuyucularımız birikiminizi ikiye katlamak istiyorsanız eğer sayfamızdaki Ziraat Bankası mevduat faiz oranları 2021 yılana ait verilerinden faydalana bilirsiniz. Ziraat bankası, vadeli mevduat ile birikimlerinizi her geçen gün arttırabilirsiniz.

ZİRAAT Bankası Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama (2021)

 Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları 2021 ile birikimlerinizi hem güvence altına alın hem değerlerini koruyun. Mevduat; süreli ya da süresiz, karşılıklı ya da karşılıksız bankaya yatırılan para, döviz ya da kıymetli madenlere verilen isimdir. Mevduat hesapları ise bu fonları bir kişi ya da kurum adına banka nezdinde kayıt altına almak için açılır.Süresiz ve karşılıksız olarak bankalar nezdinde açılan hesaplardır. Tüketici için bir çeşit saklama hesabıdır.Ziraat Vadeli Türk Lirası Mevduat Hesabınızı; Türk Lirası (₺) 1-730 gün arası vadelerde açtırabilirsiniz. Vade bitiminde anaparanızı faiz getirisiyle birlikte geri alabilirsiniz.Ziraat Vadeli Türk Lirası Mevduat Hesabınızı; Türk Lirası cinsinden 1-730  gün arası vadeli olarak açabilir, vade bitiminde anaparanızı faiziyle birlikte geri alabilirsiniz.Vadeli hesaplardan vadesinden önce kısmen veya tamamen iade talebinde bulunulması ve Bankanın bu talebi kabul etmesi hâlinde, hesaba vadesiz faiz oranı uygulanarak ödeme yapılır.Vadeli Türk Lirası Mevduat Hesabınız; vade bitiminde aksine bir talimat vermediğiniz sürece, aynı vade süresi ve yenileme tarihinde geçerli olan faiz oranı ile yenilenir.Şubekanalımızda 1.000 TL ve üzeri tutarlarla açılan vadeli mevduat hesaplarına faiz oranı uygulanmaktadır. Mevduat hesabı başvuru kanalları sizlere en yakın ziraat şubelerimiz, Ziraat Mobil ve İnternet şubemizdir.

Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları
Siz de paranızı değerlendirmek istiyorsanız devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası'nı tercih edebilirsiniz. En yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası'ndan vadeli mevduat (TL) hesabı açarak siz de  yüzde 18,50'ye varan faizlerden yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası'nda mevduat hesabı açmak istiyorsanız öncelikle vadesiz bir TL hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer hesabınız yoksa Ziraat Bankası hesap açma sayfasına göz atabilir ve yeni hesabınızı açabilirsiniz.

 

Hesaplama yap: Ziraat Bankası mevduat hesaplama


Ziraat Bankası'nda hesabınız varsa internet bankacılığından veya mobil bankacılık ile anında ücretsiz olarak vadeli mevduat hesabınızı açabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı şifreniz yoksa Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma sayfasına da bakabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımıza Ziraat Bankası mevduat faiz oranları 2021'a ait oranlarını %18 faiz oranı ve 30 gün vade sayısı ile tablomuzda  paylaştık sizlerde haberimizi  inceleyerek  bu oranlarla Ziraat Bankası  mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz. Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Siz de sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap: