Ziraat Bankası Mobil Bildirim Açma Ayarları

Bu sayfadan Ziraat Bankası mobil bildirim açma ayarlarını yaparak, gelen para giriş ve çıkışında bildirim alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Mobil Bildirim Açma Ayarları

Siz de maaş hesabı ya da normal banka hesabı olarak kullandığınız Ziraat Bankası'na para yattığında, hesabınızdan para çıktığında veya hesabınızla ilgili bir işlem yapmak istediğinizde SMS ile veya mobil uygulamadan bildirim almak istiyorsanız, bu sayfada yer alan ayarları gerçekleştirerek Ziraat Bankası mobil uygulamasından bildirim almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası bildirim kapatma ayarlarını da aşağıda sizler için paylaştık.

Ziraat Bankası Mobil Bildirim Alma

Ziraat Bankası'nın akıllı cep telefonunuzda kullandığınız mobil uygulamasına girerek, para giriş ve çıkışlarında anında bankadan bildirim almak istiyorsanız aşağıdaki yer alan ayarları uygulayabilirsiniz.

  • Ziraat  Bankası mobil uygulamasına giriş yapınız.
  • Ayarlar menüsüne girerek Bilgi Güncelleme - Bilgilendirme Ayarları adımlarını takip edin.
  • Gelen EFT ve havale ile ilgili seçenekleri açarak bildirim ayarlarınızı SMS ile veya bildirim olarak etkinleştirebilirsiniz.

Ziraat İnternet Bankacılığı Masaüstü Bildirimleri Açma

Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yaparak, sürekli kullanmış olduğunuz masaüstü bilgisayarınıza bildirim almak veya SMS ile bilgilendirilmek istiyorsanız, aşağıda yer alan ayarları uygulayabilirsiniz.

  • Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yapınız.
  • Profil Ayarları kısmından Bilgilendirme Tercihlerim  sayfasına geliniz.
  • Durum Bilgilendirmeleri - Gelen Para Transferi sayfasından seçenekleri aktif ediniz.

Bu sayfada yer alan bilgileri inceleyerek siz de Ziraat Bankası mobil bildirim açma işlemlerini gerçekleştirebilir, hesabınıza para geldiği anda cep telefonunuza SMS ile veya bildirim yoluyla bilgilendirme uyarıları alabilirsiniz.

Yorum yap: