Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim - 0850 220 00 00

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim - 0850 220 00 00

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri araması yaparak hemen çağrı merkezine ulaşabilir veya Ziraat Bankası'nın diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim - 0850 220 00 00

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

Bankaların çağrı merkezi son zamanlarda daha sık bir şekilde kullanılmaya başlandı. Özellikle korona virüs salgını dolayısıyla önlem alan bankalar artık müşterilerini banka şubesine tek tek sırayla almaktadır. Bundan dolayı şubeye gidemeyen pek çok kişi bankacılık işlemlerini Ziraat müşteri hizmetleri numarasını arayarak gerçekleştiriyor. Çoğu zamanda Ziraat çağrı merkezinde oluşan yoğunluktan dolayı yarım saate kadar beklemek zorunda kalabiliyoruz. İşte biz de bu durumdan dolayı Ziraat Bankası müşterilerinin daha kolay yoldan Ziraat Bankası'na nasıl ulaşacaklarını bu sayfada hazırladık. Alternatif kanalları kullanarak siz de kolaylıkla Ziraat Bankası ile iletişim kurabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

444 00 00 veya 0850 220 00 00

Yukarıda yer alan 444'lü veya 0850'li Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda sizi sesli komut sistemi karşılayacaktır. Sesli komut sistemine hangi işlemi yapmak istediğinizi belirterek menüler arasında kolaylıkla ilerleyebilir ve işleminizi kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin bakiye sorgulamak için veya şifre değiştirmek için illa müşteri hizmetlerine bğalanmanız gerekmez bunu sesli komut sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ancak önemli bankacılık işlemlerinizde müşteri hizmetleri ile konuşarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. Kredi kartınızı iptal etmek veya kredi kartı başvurusu yapmak için de müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir. Ziraat Bankası'na müşteri hizmetlerinden ulaşmakta zorluk çekiyorsanız aşağıda yer alan diğer iletişim kanallarını kullanarak kolaylıkla bankacılık işlemlerizi yapabilirsiniz. EFT, havale, para transferi, bilgi güncelleme, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, bakiye sorgulama, ek hesap başvurusu, eksi hesap başvurusu, MTV ödeme, HGS ödeme, fatura ödeme ve bir çok işlemde müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yoktur. Siz de Ziraat Bankası internet bankacılığını veya Ziraat mobil bankacılık uygulamasını cep telefonunuza indirerek Ziraat Bankası'na giriş yapabilir ve tüm işlemlerinizi İnternet şubesi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası'nın twitter, facebook, e-posta, faks veya canlı destek hattından da iletişim kurabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası alternatif iletişim kanalları:

Ziraat Bankası canlı destek sayfası

Ziraat Bankası iletişim ve şikayet formu

Ziraat Bankası Facebook

Ziraat Bankası Twitter

Ziraat Bankası Instagram

Ziraat Bankası Youtube

Ziraat Bankası Linkedin

 

Direk Bağlanma 2020

Yukarıda da dediğimiz gibi Ziraat Bankası çağrı merkezine bağlanmak bazı durumlarda oldukça zor bir hal alabiliyor. Müşteri temsilcisi yoğun bir şekilde çalıştığından dolayı direk bağlanma numarasını kullanarak siz de hemen çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Direk bağlanma yolları sık sık güncellenmektedir, bu da bankanın diğer müşterilere ayrıcalığı önleme amacıyla yapmıştır. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfamızı ziyaret ederek hemen çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Bu sayfamızı inceleyerek siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilir ve Ziraat Bankası ile iletişime geçerek tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların çağrı merkezi ve güncel bilgilerini sitemize eklemeye devam ediyoruz, aklınıza takılan detayları aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilir ve anında destek alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak, deveye hendek atlatmaktan daha zor bir durum gerçekten.

2020-10-04 00:20:44 -