sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Saat Kaçta Açılıyor 2018

Sabah saatlerinde banka şubesine gitmek isteyenler, Ziraat Bankası saat kaçta açılıyor 2018 yılında diye merak etmektedir. Bu sayfadaki bilgiler ile siz de Ziraat Bankası'nın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası Saat Kaçta Açılıyor 2018

2018-07-14 23:03:15

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

Yoğun iş hayatımızdan dolayı bazı durumlarda bankalara gitmekte bile zorluk çekebiliriz. Banka şubesine sabah saatlerinde giderek işlerini halletmek isteyen bir çok kişi, Ziraat Bankası kaçta açılıyor diye merak etmektedir. Biz de Ziraat Bankası'nın açılış ve kapanış saatleri 2018 yılı verilerini araştırarak bu sayfamızı hazırladık. Siz de aşağıda bulunan bilgiler sayesinde mesayi saatlerinde Ziraat Bankası şubelerine giderek tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI AÇILIŞ SAATİ

Ziraat Bankası'nın yurt genelinde hizmet veren tüm şubeleri haftaiçi her gün sabah saat 09:00'da hizmete başlamaktadır. 09:00 'dan 12:30'a kadar hizmet devam ederken 12:30 - 13:30 saatleri arasında yemek saati olduğu için banka şubeleri kapanmakta saat 13:30'dan 17:30'a kadar bankalar hizmetine devam etmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonlarında banka şubeleri kapalıdır ve hizmet vermezler. Siz de bu günlerde Ziraat Bankası internet şubesinden (https://www.ziraatbank.com.tr), Ziraat Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezinden, atm'lerden, mobil bankacılıktan hizmet almaya devam edebilirsiniz.

ilgili link: Ziraat Bankası internet şifre alma

Bu sayfamızda yer alan bilgiler ile Ziraat'in çalışma saatlerini öğrenebilir ve günlük planlamalarını bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası kaçta açılıyor 2018 diye merak edenler için bu sayfamızı hazırladık. Sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Akbank müşterilerine özel olarak hazırladığımız bir önceki konumuz, Akbank kaçta açılıyor? sayfasına da göz atabilir ve Akbank'ın çalışma saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA