sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme

Ziraat Bankası telefon numarası güncelleme işlemi yapmak istiyor ve telefonun numaranızı değiştirip kolaylıkla Ziraat internet şubesi ile mobil şubeyi kullanmak istiyorsanız bu siteye bakabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-04-26 00:34:58

 Her bankada bilgilerinizin yanı sıra telefon numaranızın da güncel olması gerekmektedir. Bu gereklilik güvenlik açısından oldukça önemlidir çünkü olası bir dolandırıcılık halinde bankada kayıtlı cep telefon numaranız ile bankaya bilgi vermek zorundasınız. Eğer Ziraat Bankası telefon numarası güncelleme yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon Değişikliği

Ziraat Bankası'nda kayıtlı telefonunuz güncelliğini yitirdiyse biran önce vakit kaybetmeden bu yöntemler ile telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Birincisi en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisine telefon numaranızı değiştirmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Müşteri temsilcisine vereceğiniz kimlik belgesi ile bir form doldurulup anında güncelleme yapılmaktadır. Diğer bir yöntem ise ATM'den telefon numarası değiştirmedir. Sizde en yakın Ziraat paramatiklerine kartınızla giriş yaptıktan sonra ilgili menülerden telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Bu sayfamızı Ziraat Bankası telefon numarası güncelleme yapmak isteyenlere özel olarak hazırladık. Sizde bankada kayıtlı telefon numaranız eski ise yukarıdaki yöntemler sayesinde ücretsiz olarak güncelleme yapabilirsiniz.


İlgili Olabilir:
Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası
Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?
Tarih : 2019-04-16 14:30:30
Şekerbank EFT Saatleri ve Eft Ücreti 2019
Tarih : 2019-04-16 13:11:41
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA

İLGİLİ İÇERİKLER: