En İyi Aidatsız Kredi Kartları - Aidatsız Kart Veren Bankalar 2022

Aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bu sayfadan en iyi aidatsız kredi kartı veren bankaları karşılaştırabilirsiniz.

En İyi Aidatsız Kredi Kartları - Aidatsız Kart Veren Bankalar 2022

Siz de en iyi aidatsız kredi kartı yaparak masraflardan kurtulabilir ve yıllık aidat ödemesi olmayan bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bilindiği gibi bankalar kredi kartı kullanıcılarından yıllık olarak en az 100 TL ücret almaktadır, geçtiğimiz dönemlerde bu aidatlar geri alınabiliyordu ancak şuanda bu mümkün değildir. Hem faiz ücreti ödeyip hem de yıllık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız bu kartlar tam size göre. Sizde aidatsız kart veren bankalara göz atabilir ve hemen kredi kartı başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Yıllık kart aidatları, farklı ödemeler, kesintiler, ücretler canınızı sıkmaya başladıysa aidatsız kredi kartları tam size göre.


Yalın kredi kartı olarak isimlendirilen bankacılık ürününün avantajı, her yıl kart ücreti zorunda kalmamanızdır. Bu tipteki kredi kartını seçtiğiniz zaman, yıllık kart aidatı ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.Kredi kartınızla alışveriş sonrasında kazanacağınız puan ve kampanyalar bir çok yalın kredi kartında mevcut değildir. Hatta bazı aidatsız kredi kartları aylık ücretler karşılığında kampanyalara katılım sağlıyorlar. Eğer kredi kartlarıyla çok fazla alışveriş yapıyorsanız, yaptığınız alışverişlerden puan biriktirmek ve taksit olanaklarından yararlanmak istiyorsanız, aidatlı olarak verilen kredi kartları sizin için daha avantajlı olabilir. Ancak Enpara'nın sunmuş olduğu "sonsuza kadar aidatsız kredi kartını" da tercih ederek, hem aidatsız hem de sınırsız özellikleri bulunan kredi kartına sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden tek bir tıklamayla kolaylıkla siz de aidatsız kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Enpara, Yapı Kredi, TEB, Odeabank, Akbank, İş Bankası, Garanti veya diğer bankaların aidatsız kredi kartlarını bu sayfada karşılaştırabilir, en iyi aidatsız kredi kartı veren bankaya hemen başvuru yapabilirsiniz.
 En iyi aidatsız kredi kartı veren bankalar 2022


En iyi aidatsız kredi kartı Enpara aidatsız kredi kartı, sonsuza kadar aidatsız olarak verilmektedir. Enpara'daki avantajlar saymakla bitmez. Nakit çekim, sonradan taksitlendirme, alışverişlerde puan kazanma gibi tüm özellikler Enpara.com'un aidatsız kartında hazır olarak bulunmaktadır. Ayrıca Garanti BBVA Flexi Card, Akbank Axess Free, İş Bankası Maximum Aidatsız Kart, Ziraat Bankası Bankkart aidatsız gibi kredi kartları da en iyi aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında bulunmaktadır.

Başvurunuzu yapın ve onaylanan limitiniz anında cebinize gelsin! Sizde masrafsız bir kredi kartı almak ve alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız bu kartları tercih edebilirsiniz. Sitemiz her zaman tüketicilerin yanında yer almakta ve sizlere yol gösterici bilgiler paylaşmaktadır. BDDK tarafından çıkarılan banka kartları ve kredi kartları kanununa ilişkin düzenlemede [Mevzuat'ta bakın] açık olarak her bankanın müşterileri istemesi halinde "aidatsız" yani yıllık kart ücreti olmadan kredi kartı vermeleri zorunlu hale gelmiştir. Bu sayede artık hemen hemen tüm bankalar müşterilerine aidatsız olarak kredi kartı vermektedir. 2022 yılında aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileridir? Aidatsız kredi kartı özellikleri, avantajları ve hangi bankanın en iyi aidatsız kredi kartı verdiğini aşağıda sıraladık. Siz de size uygun kredi kartını seçerek online başvuru yolları sayesinde banka şubesine gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir ve onaylanması halinde 1 hafta içerisinde adresinize kadar teslim alabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzde en etkili ve en hızlı yöntem internet üzerinden yapılan başvurulardır. Sizde bir kaç adımda başvurunuzu yapabilir, online formlar aracılığıyla başvurunuzu anında bankaya yollayabilirsiniz. Banka ise yapılacak değerlendirmelerden sonra en fazla 2 saat içerisinde size dönüş yapacaktır. Aidatsız kredi kartı veren bankalar 2022:


Banka Kredi Kartı İsmi

Yıllık Aidat Ücreti

Akbank Axess Free kart

Aidatsız

Enpara.com Enpara Aidatsız kredi kartı

Aidatsız

CEPTETEB Dijital kredi kartı

Aidatsız

İş Bankası Maximum Aidatsız kredi kartı

Aidatsız

Garanti BBVA Bonus Flexi kredi kartı

Aidatsız

Yapı Kredi World Eko kart

Aidatsız

Vakıfbank Tercih Kart

Aidatsız

Denizbank Net Kart

Aidatsız

QNB Finansbank CardFinans FixCard

Aidatsız

Ziraat Bankası BankKart

Aidatsız
Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı

En iyi aidatsız kredi kartları arasında yer alan Enpara.com kredi kartında sonsuza kadar yıllık aidat ücreti ödemeden kredi kartınızı kullanabilirsiniz. QNB Finansbank bünyesinde hizmet veren Enpara.com ile şubesiz bankacılığın keyfini siz de çıkarabilirsiniz. Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirebilir, her ay 3 harcamanızı 3.000 TL'ye kadar herhangi bir faiz ödemeden taksitlendirebilirsiniz.

 • Enpara'nın sunmuş olduğu onlarca kampanyaya katılarak, kartınızı internet alışverişlerinde güven içerisinde kullanabilirsiniz.
 • Kredi kartı nakit avans özelliği ile nakit sıkıntısı yaşamadan 12 aya varan taksitli nakit çekim yapabilirsiniz.
 • Başvuruyu aşağıda yer alan linke tıklayarak gönderebilir, anında kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz!Akbank - Free Kart

Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan olan Akbank'ın "masrafsız kredi kartı" free kart ile yıllık aidat ödemesinden kurtulursunuz. Harcamlara özel bol bol chip para kazanabilir ve istediğiniz kampanyalara katılabilirsiniz. Akbank'ta her an güncellenen ve yenilenen akaryakıt, gsm, tekstil ve pek çok farklı alana özel yapılan kampanyalar yer almaktadır. Bu kartı tercih ederek faturalarınızı otomatik fatura talimatı verebilir, düzenli eft talimatları verebilir, peşin yapılan alışverişler sonrasında "taksit iste, erteleme iste" gibi yararlı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınız için kefilsiz, formalitesiz Taksitli Para, Hızlı Para yada sms para alabilirsiniz. Günlük düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için de Nakit Avans kullanma şansınız vardır. Ayrıca bu karta özel olarak aylık harcama tutarı belirleyebilir, harcama tutarı aşılması durumda sms ile bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Akbank aidatsız kredi kartı sayfasına bakabilirsiniz.

İş Bankası - Maximum Aidatsız

İş Bankası'nın Maximum Aidatsız kredi kartı ile pek çok avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bir çok üye iş yerinde alışverişler yapabilir ve yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir, puanlarınızla yeni alışverişler yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışveri taksitlendirebilir ve uzun vadelerle ödeyebilirsiniz. Yıllık kart ücreti alınmayan bu kredi kartında, nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilir, yakınlarınız için ek kart başvurusu yapıp onlarında aidatsız kart kullanmalarını sağlayabilirsiniz. İş Bankası aidatsız kredi kartı özellikleri:

 • Yıllık aidat ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.
 • Maximum üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde MaxiPuan ve taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Nakit ihtiyaçlarınız için 12 aya varan taksitle nakit çekim yapabilirsiniz.
 • Tek ödemeli işlemleri isterseniz sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • Bankamatik kartı özelliği sayesinde kartınıza bağlı vadesiz hesaplarınıza kredi kartınız üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Ek kart başvurusu yaparak, aidatsız kredi kartınız üzerine ek kart alabilirsiniz.
 

Garanti - Bonus Flexi

En çok tercih edilen kartlardan birisi olan Bonus kartın aidatsız özellikli kredi kartını alarak alışverişlerinizde taksit özelliğini kullanabilirsiniz. Aidat ödemesi olmadan kullanabileceğiniz bu kart sayesinde, bonus puan kazanabilir, nakit avans çekimi yapabilir, karttan havale/eft özelliklerinden yararlanabilir, ektre atlatma özelliği sayesinde borçlarınızı erteleyebilirsiniz. Ayrıca bu kart sayesinde her an güncellenen ve yenilenen bonus kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Garanti Bonus Flexi özellikleri:

 • Türkiye'de en yaygın iş yeri ağı olan kartlardan birisi Bonus'tur.
 • Bonus Flexi ile harcamalarınıza Bonus puan kazanabilirsiniz.
 • Yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.
 • Bonus kart kampanyalarına katılabilirsiniz.

Yapı Kredi - World Eko Kart

Yapı Kredi dünyasında World eko kart ile aidat ödemesi olmadan kart sahibi olabilirsiniz. Tüm kampanyalardan anında yararlanabilir ve alışverişlerinize özel puanlar kazanarak bu puanları alışverişlerde harcayabilirsiniz. Taksit özellii, world kampanyalarından yararlanabilme, nakit avans çekimi, borç erteleme gibi özellikler bu kartta mevcuttur.

 

Vakıfbank Tercihkart

Kamu bankası olan Vakıfbank'ın aidatsız kredi kartını almak istiyorsanız tercihkart'ı tercih edebilirsiniz. World özellikli bu kart sayesinde alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve alışverişlerde wordpuan kazanabilir,tüm kampanyalardan faydalanabilir, ek taksit, borç erteleme gibi özellikleriyle kartınızı kullanabilirsiniz. Yıllık kart aidatı ödemeden, sadece kullandığınız özellikler için ücret ödersiniz. Terci Kart ile Vakıfbank ve World üye iş yerlerinde Worldpuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla harcama yapabilirsiniz. Tercih Kart ile istenilen ek taksit, işlem ertelemesi, Worldpuan, indirim kampanyaları gibi kampanyalardan ücreti karşılığında yararlanabilirsiniz.

Taksit Paketi

 • Tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaların tamamı 3 Taksite bölünecektir.
 • Akaryakıt, Market ve AVM, Döviz &, Kumarhane & İçkili Yerler, Telekomünikasyon sektörlerinde yapılan işlemler taksitlendirilemeyecektir.
 • Kampanyaya katılmak için TERCIH1 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Paket ücreti aylık 14.90 TL dir.

Akaryakıt İndirim Paketi

 • Tek seferde 50 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarına %5 indirim verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için TERCIH2 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 25 TL indirim kazanılabilir.
 • Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.
 • Paket ücreti aylık 18 TL dir.

Gıda İndirim Paketi

 • Tek seferde 50 TL ve üzeri gıda harcamalarına %5 indirim verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için TERCIH3 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 15 TL indirim kazanılabilir.
 • Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.
 • Paket ücreti aylık 9 TL'dir.

Ekstra Worldpuan Paketi

 • Giyim, Çok Katlı Mağaza, aksesuar ve ayakkabı sektöründe ekstra %3 Worldpuan.
 • Kampanyaya katılmak için TERCIH4 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 25 TL Worldpuan kazanılabilir.
 • Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.
 • Paket ücreti aylık 14.90 TL dir.
 

Finansbank CardFinans Fix Kart

Qnb Finansbank'ta da aidatsız kredi kartı mevcuttur. Fixcard isimli kredi kartı sayesinde kampanyalardan yararlanabilir, taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde ParaPuan kazanabilir ve parapuanlarla harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca nakit avans çekimi de bu kartta mevcuttur. Alışverişlerinizde taksit ve ParaPuan özelliklerinden faydalanırken yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz. Anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz. CardFinans kredi kartına sunulan artı taksit ve ParaPuan kampanyalarından faydalanmak için Artı Paket’e üye olabilirsiniz.

 • Market ve Benzin Programı ile market ve akaryakıt harcamalarınızda %5 indirim kazanabilirsiniz.
 • Anında Kredi ile acil hakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.
 • TaksitKolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • EkstreTaksit ile asgari ödeme tutarınızı ödedikten sonra kalan ekstre borcunuzu 6,9, ya da 12 vadeyle taksitlendirebilirsiniz.
 

Denizbank - Net Kart

Aidatsız kredi kartı veren bankalar  arasında Denizbank'ın Net Kart'ı da mevcuttur. Bonus özellikli bu kredi kart sayesinde tüm bonus kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz. Bonus puan kazanabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Artı taksit seçeneği, bonus puan kazanma, kampanyalardan yararlanabilme, borç erteleme gibi farklı özelliklerden bu kart sayesinden faydalanabilirsiniz. Denizbank Net Kart aidatsız kredi kartı başvurusu için 0850 222 0 800 Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilir veya Denizbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Net Kart ödeme noktası olarak Denizbank şubelerini, ATM'lerini, Garanti şube veya ATM'lerini, tüm PTT şube ve ATM'lerini, ICBC şubelerini kullanabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Yıllık kart aidatı yok.
 • Net kart sahipleri Bonus'a özel artı taksit ve ekstre bonus kampanyalarından faydalanamamaktadır.
 • Net kart temassız kart özelliğine sahiptir.
 • 500 TL'ye kadar harcamalar için temassız işlem kolaylığı sağlar.
 

Odeabank - Bank'o kart

Yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartı Bank'o kart sayesinde sizde farklı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Yurt içi, yurtdışı ve internet alışverinde kullanılan Bank'O Card, nakit avans ve taksitli nakit avans gibi özellikleri vardır. Kişiye özel kampanyalı ürünler sunan Bank'o karta aidat ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı

Ziraat Bankası'​nın sunduğu Bankkart ile kredi kartı ve Banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM'de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

 • Anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Bankkart indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).
 • Bankkart'ınızın avantajlı özelliklerini kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sizin için tavsiye edilen kart özellikleri için tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).
 • Kredi kartı özelliği ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanları anında alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.
 • Kredi kartı özelliği ile günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz.
 • Özellikleri:
 • Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bankkart'ınızın Banka kartı tarafı ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır.
 • Bankkart'ın bir çok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacını, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ATM'lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM'lerden anında karşılayabilirsiniz.​
 • Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.
 • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bankkart'ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Kuveyt Türk Aidatsız Kredi Kartı

Kuveyt Türk Sağlam Kart ile herhangi bir aidat ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz. Sağlam Kartınızın Kart aidatı bulunmamaktadır. Sağlam Kartınız ile 100 TL ve üzeri eğitim ve sağlık harcamalarını vade farksız olarak taksitlendirebilirsiniz. Sağlam Kartınızın temassız özelliği bulunmaktadır. Kartınız ile 250 TL’ye kadar olan harcamalarınızı temassız olarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sağlam Kartınız ile 100 TL ve üzeri işlemlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Bunun için işlem yapmadan önce Mobil Şube, İnternet Şube, Çağrı Merkezimiz, şubelerimizden ya da 2848 numaralı SMS hattından kartınızın arkasında tarif edilen şekilde taksit sayınızı değiştirebilirsiniz.

Taksitli işlemlerde uygulanacak vade farkları ve taksit tutarları için internet sitemizdeki taksit hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Yasa gereği bazı sektörlerde taksit yapılması mümkün değildir, bu konuda detaylı bilgi için internet sitemize göz atabilirsiniz. Sağlam Kartınız ile Tüm Kuveyt Türk ATM’lerinden ve Suudi Arabistan’daki tüm ATM’ler üzerinden nakit avans çekebilirsiniz. Sağlam Kartınız ile 12 ay boyunca bankamızca belirlenen tutarlarda düzenli harcama ve ödeme yaparsanız 50 TL değerinde Altın Puan kazanırsınız. Bu konuda detaylı bilgi için internet sitemizde Altın Puan başlığına göz atabilirsiniz. Sağlam Kartın asgari ödeme oranı %100’dür. Kartı kullanmaya devam edebilmek için kart borcunun tamamının ödeme süresi içerisinde ödenmesi gerekmektedir. Ödemenin eksik yapılması halinde kalan tutar son ödeme tarihinde müşterinin TL ya da döviz hesabından otomatik olarak tahsil edilecektir.

 • Kart elinize geçtiği andan itibaren, karta ilişkin sorumluluklarınız başlayacaktır.
 • Kartınızın arkasındaki imza panelini silinmez bir kalem ile imzalayınız.
 • Kart şifreniz size özeldir ve sadece sizin tarafınızdan bilinmelidir. Kartınızın şifresini kimseyle paylaşmayınız, kolay tahmin edilebilecek bir şifre kullanmayınız. Şifrenizi kolay ulaşılabilecek yerlerde yazılı olarak saklamayınız ve üçüncü kişilerin eline geçmemesi için gerekli önlemleri alınız.
 • Kartınızın şifresinin kaybolması, çalınması veya şifrenizin herhangi bir şekilde başkası tarafından öğrenilmesi durumunda hemen çağrı merkezimizi (444 0 123) arayınız.
 • Kartınızın kaybolması ya da çalınması durumunda, bankamıza yapacağınız bildirimden önceki 24 saat içinde yapılmış olan harcamaların 150 TL’lik kısmı ile sorumlusunuz. Bu süreden önce yapılan harcamaların tamamın sizin ya da var ise ek kart hamilinin sorumluluğundadır. Bildirimin yapılmaması durumunda harcamalarında ise oluşacak zararın tamamı sizin sorumluluğunuzda olur. Kartınızın kaybolması ya da çalınması durumunda sorumlu olacağınız 150 TL’lik tutarın sigortalanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Sözleşmede belirtilen ücret, komisyon ve masraflar, doğdukları anda hesabınıza borç olarak kaydedilecektir.
 • Yabancı para cinsinden işlemlerde; endekslemede endeksleme tarihindeki banka döviz alış kuru, geri ödemede ise işlemin dönem içi hareketlere yansıma tarihindeki banka döviz satış kuru esas alınır.
 • Adres ve diğer bilgilerde meydana gelen değişiklikleri 15 ün içinde bankamıza bildirmeniz gerekmektedir.
 • Sağlam Kart ile ilgili daha fazla bilgi için www.saglamkart.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.


 

TEB Aidatsız Kredi Kartı (Sade Kart)

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Sade Kart ile yıllık aidat ücreti almadan müşterilerine aidatsız kredi kartı sunuyor. Siz de TEB aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak yıllık kredi kartı aidat ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. TEB sade kart özellikleri ise:

 • Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Yıllık kart ücreti ödemezsiniz.
 • Günlük nakit çekme limitleri dahilinde tüm TEB ATM’lerinden ve diğer Banka ATM’lerinden kredi kartı kullanılabilir nakit limitiniz dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Nakit avans çekmenin yanı sıra, tüm banka kartı işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz
 • Ödemelerinizi peşin olarak yapabilir, 100 TL ve üzeri peşin ödemelerinizi faizi karşılığında3-6-9-12 taksite bölebilir veya 30-60-90 gün öteleyebilirsiniz.
 • Sade Kartlar bonus programına dahil değildir, sade kartlar ile bonus ödül kazanımı gerçekleştirilemez.

Troy logolu olarak gelen Sade Kart, yurt dışında veya yurtdışındaki e-ticaret sitelerinde alışveriş, yurt dışındaki ATM'lerde ise nakit çekim yapılamamaktadır.
En kolay kredi kartı veren bankalar

En iyi kredi kartı

Kredi kartı aidat geri alma

Gelir belgesiz kredi kartı

 
 

Aidatsız kredi kartı taksit yapar mı?

Tüketici Yasası'nda yapılan güncelleme sonrasında bankalar aidatsız kredi kartı çıkarmaya başladılar. Birçok banka aidatsız kredi kartlarına puan ve taksitli alışveriş özelliği vermese de artık Enpara gibi bankaların kredi kartları diğer kredi kartlarıyla tüm özellikleri taşımaktadır. Enpara gibi dijital hizmet veren bankalar taksitli alışveriş, nakit çekim, sonradan taksitlendirme gibi özellikleri aidatsız kredi kartında bulunmaktadır.

Bu sayfada yer alan, aidatsız kredi kartı veren bankalar içeriklerinde yer alan avantaj detayları sayece bir kısmı yer almaktadır. Tüm avantajlara göz atmak için ilgili bankaya danışmanız gerekmektedir. İhtiyaçlarınıza göre en uygun seçime karar vererek en iyi aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilir, anında kredi kartınızı alabilir ve aidat sıkıntısından kurtularak yıllık ücret olmadan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Yorum Yap: