En İyi Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Bu sayfadan yıllık ücreti olmayan aidatsız kredi kartları listesine göz atarak aidatsız kredi kartı veren bankaları öğrenebilirsiniz.

En İyi Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

BANKA KREDI KARTLARI

20.04.2020 13:58

Paylaş :

Yıllık kart aidatları, farklı ödemeler, kesintiler, ücretler canınızı sıkmaya başladıysa aidatsız kredi kartları tam size göre. Sizde aidatsız kredi kartları yaparak masraflardan kurtulabilir ve yıllık aidat ödemesi olmayan bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bilindiği gibi bankalar kredi kartı kullanıcılarından yıllık olarak en az 100 TL ücret almaktadır, geçtiğimiz dönemlerde bu aidatlar geri alınabiliyordu ancak şuanda bu mümkün değildir. Hem faiz ücreti ödeyip hem de yıllık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız bu kartlar tam size göre. Sizde aidatsız kart veren bankalara göz atabilir ve hemen kredi kartı başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Başvurunuzu yapın ve onaylanan limitiniz anında cebinize gelsin! Sizde masrafsız bir kredi kartı almak ve alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız bu kartları tercih edebilirsiniz. Sitemiz her zaman tüketicilerin yanında yer almakta ve sizlere yol gösterici bilgiler paylaşmaktadır. Sizde size uygun kredi kartını seçerek online başvuru yolları sayesinde banka şubesine gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir ve onaylanması halinde 1 hafta içerisinde adresinize kadar teslim alabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzde en etkili ve en hızlı yöntem internet üzerinden yapılan başvurulardır. Sizde bir kaç adımda başvurunuzu yapabilir, online formlar aracılığıyla başvurunuzu anında bankaya yollayabilirsiniz. Banka ise yapılacak değerlendirmelerden sonra en fazla 2 saat içerisinde size dönüş yapacaktır. En iyi aidatsız kredi kartları listesi:

  • Akbank Axess Free Kart
  • İş Bankası Maximum Kredi Kartı
  • Garanti Bonus Flexi
  • Yapı Kredi World Eko Kart
  • Vakıfbank Tercih Kart
  • QNB Finansbank FixCard
  • Denizbank Net Kart
  • Odeabank Bank'O Kart Aidatsız


Akbank Axess Free
Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan olan Akbank'ın "masrafsız kredi kartı" free kart ile yıllık aidat ödemesinden kurtulursunuz. Harcamlara özel bol bol chip para kazanabilir ve istediğiniz kampanyalara katılabilirsiniz. Akbank'ta her an güncellenen ve yenilenen akaryakıt, gsm, tekstil ve pek çok farklı alana özel yapılan kampanyalar yer almaktadır. Bu kartı tercih ederek faturalarınızı otomatik fatura talimatı verebilir, düzenli eft talimatları verebilir, peşin yapılan alışverişler sonrasında "taksit iste, erteleme iste" gibi yararlı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınız için kefilsiz, formalitesiz Taksitli Para, Hızlı Para yada sms para alabilirsiniz. Günlük düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için de Nakit Avans kullanma şansınız vardır. Ayrıca bu karta özel olarak aylık harcama tutarı belirleyebilir, harcama tutarı aşılması durumda sms ile bilgi alabilirsiniz. 

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı
İş Bankası'nın Maximum Aidatsız kredi kartı ile pek çok avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bir çok üye iş yerinde alışverişler yapabilir ve yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir, puanlarınızla yeni alışverişler yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışveri taksitlendirebilir ve uzun vadelerle ödeyebilirsiniz. Yıllık kart ücreti alınmayan bu kredi kartında, nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilir, yakınlarınız için ek kart başvurusu yapıp onlarında aidatsız kart kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Garanti Bonus Flexi
En çok tercih edilen kartlardan birisi olan Bonus kartın aidatsız özellikli kredi kartını alarak alışverişlerinizde taksit özelliğini kullanabilirsiniz. Aidat ödemesi olmadan kullanabileceğiniz bu kart sayesinde, bonus puan kazanabilir, nakit avans çekimi yapabilir, karttan havale/eft özelliklerinden yararlanabilir, ektre atlatma özelliği sayesinde borçlarınızı erteleyebilirsiniz. Ayrıca bu kart sayesinde her an güncellenen ve yenilenen bonus kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Eko Kart
Yapı Kredi dünyasında World eko kart ile aidat ödemesi olmadan kart sahibi olabilirsiniz. Tüm kampanyalardan anında yararlanabilir ve alışverişlerinize özel puanlar kazanarak bu puanları alışverişlerde harcayabilirsiniz. Taksit özellii, world kampanyalarından yararlanabilme, nakit avans çekimi, borç erteleme gibi özellikler bu kartta mevcuttur.

Vakıfbank Tercihkart
Kamu bankası olan Vakıfbank'ın aidatsız kredi kartını almak istiyorsanız tercihkart'ı tercih edebilirsiniz. World özellikli bu kart sayesinde alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve alışverişlerde wordpuan kazanabilir,tüm kampanyalardan faydalanabilir, ek taksit, borç erteleme gibi özellikleriyle kartınızı kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK FİXCARD
Qnb Finansbank'ta da aidatsız kredi kartı mevcuttur. Fixcard isimli kredi kartı sayesinde kampanyalardan yararlanabilir, taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde ParaPuan kazanabilir ve parapuanlarla harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca nakit avans çekimi de bu kartta mevcuttur.

Denizbank Net Kart
Aidatsız kredi kartı veren bankalar  arasında Denizbank'ın Net Kart'ı da mevcuttur. Bonus özellikli bu kredi kart sayesinde tüm bonus kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz. Bonus puan kazanabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Artı taksit seçeneği, bonus puan kazanma, kampanyalardan yararlanabilme, borç erteleme gibi farklı özelliklerden bu kart sayesinden faydalanabilirsiniz.

Odeabank aidatsız Bank'o kart
Yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartı Bank'o kart sayesinde sizde farklı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Yurt içi, yurtdışı ve internet alışverinde kullanılan Bank'O Card, nakit avans ve taksitli nakit avans gibi özellikleri vardır. Kişiye özel kampanyalı ürünler sunan Bank'o karta aidat ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

Bu konuda yer alan, kart aidatı olmayan kredi kartlarının içeriklerinde yer alan avantaj detayları sayece bir kısmı yer almaktadır. Tüm avantajlara göz atmak için ilgili bankaya danışmanız gerekmektedir. İhtiyaçlarınıza göre en uygun seçime karar vererek aidatsız kredi kartları 2021 başvurusu yapabilir, anında kredi kartınızı alabilir ve aidat sıkıntısından kurtularak yıllık ücret olmadan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

İLGİLİ:
En kolay kredi kartı veren bankalar
En iyi kredi kartı hangi bankanın

Yorum Yap: