Kredi Kartı Başvurusu

Kredi Kartı Başvurusu

Bu sayfadan kredi kartı başvurusu yapmak için kredi kartı kampanyaları inceleyebilir, online kart başvurusunu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

 Kredi kartları günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Türkiye'de 2018 yılı itibariyle 65.483.891 adet aktif kredi kartı kullanılmaktadır. Bu rakam her geçen gün artış gösteriyor çünkü artık 1 kredi kartı kullanmak yerine bir çok bankadan kart alarak insanlar avantajlı kampanyalardan yararlanmak istemektedir. Bu sayfadan tüm bankaların kredi kartı başvurusu sayfalarını öğrenebilir, kart özelliklerini inceleyebilir ve anında onaylı kredi kartlarına başvurunuzu yaparak siz de 2019 yılında kredi kartı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredibankalar.com olarak bu sayfada bankaların kredi kartı başvuru kanallarının yanı sıra kredi kart özellikleri, hangi kredi kartını almanızı bilmeniz için öneriler, kartların yıllık aidat ücretleri, kredi kartı başvuruları onaylanmayan kişiler için önerilerde bulunacağız.

 

Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye'de aktif olarak çalışan pek çok farklı banka bulunmaktadır. Bu bankaların bünyesinde sunmuş olduğu özelliklerine göre kredi kartları vardır. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce hangi bankadan kredi kartı alacağınıza karar vermeniz gerekiyor, işte bu noktada Kredibankalar.com olarak sizler için bankaların güncel kredi kartı kampanyalarını, yıllık kredi kartı ücretlerini ve en iyi kredi kartlarını karşılaştırdık. 2020 yılında eğitim, sağlık, akaryakıt, giyim, yiyecek gibi farklı sektörlere özel olarak sunulan harcamalarda pek çok farklı kredi kartı alışveriş puanları vermektedir. Bedava puanların yanı sıra bankalar farklı kampanyalar düzenleyerek müşterileri kazanmaya devam etmektedir. İşte anında kredi kartı başvurusu yapılan bankalar:

 • Akbank Axess kredi kartı
 • Garanti Bonus Kart
 • TEB Bonus Kart
 • İNG Bonus Kart
 • İCBC Turkey Bonus Kart
 • Yapı Kredi Worldcard
 • İş Bankası Maximum Kart
 • Denizbank Bonus Kart
 • Ziraat Bankası Bank'O Kart

 

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

"Axess'li olun, hayatınız kolaylaşsın" sloganıyla kredi kartı vermeye devam eden Akbank, fırsatlarla dolu her ihtiyaca yanıt veren kredi kartına siz de sahip olabilirsiniz. Otomatik fatura ödemesi, alışverişlerde Chip-para (puan) kazanma ve chip-paralar ile bedava alışveriş yapabilme, Axess'in her ay sunduğu kampanyalar ile bir çok fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Akbank kredi kartı ile borç erteleme, nakit çekim gibi özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Temassız özelliğini kullanarak alışverişlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Yukarıda yer alan linke tıklayarak hemen başvurunuzu yapabilir ve en iyi kredi kartını hemen alabilirsiniz.

 

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası'nın en çok tercih edilen kredi kartı bonus ile siz de avantajlı tekliflerden yararlanabilir, taksit erteleme, nakit çekim, alışverişlerde puan kazanma ve puanlarla bedava alışveriş gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. "Seveni, kullananı, bedavası en bol" sloganıyla hizmet vermeye devam eden Bonus kart'a sahip olarak siz de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun yapacağınız tüm alışverişlerde Bonus'u kullanabilirsiniz. Nakit paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda sabit taksitlerde atm'lerden para çekebilirsiniz. 

 

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası'nın en çok kullanılan kredi kartı Maximum kart özellikleri: Alışverişlerinizde MAxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarda ücretsiz alışveriş yapma keyfini yakalayabilirsiniz. Maximum Kart'ı Türkiye'de VISA, MasterCard, Troy ve yurtdışında ise VISA, MasterCard logosu olan tüm işyerlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca yurtdışında yapılan alışverişlerden de puan kazanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızda atm'lerden nakit çekim yapabilir, borç erteleme, alışveriş taksitlendirme gibi diğer özellikleri de kullanabilirsiniz. 

 

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank'ın kredi kartı paraf özellikleri: Paraf kart ile yurt içi ve yurt dışında Mastercard, Visa, Troy logosu bulunan işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Paraf kampanyalarından faydalanabilir, alışverişlerinizi taksitlendirebilir, nakit çekim özelliği ile her zaman atm'lerden taksitli yada tek çekim para çekebilirsiniz. Güncel kampanyalarından bahsetmek gerekirse akaryakıt alışverişlerine 50 TL Parafpara, markette küsüret sıfır, giyim sektöründe +2 taksit, motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri 3 taksit, sgk.gov.tr prim ödemelerinde 3 taksit imkanlarını sunmaktadır.

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bu kredi kartı diğer kartlara benzemiyor: "Hem banka kartı, hem kredi kartı olarak kullanabileceğiniz kart Bankkart Combo!" Siz de Türkiye'nin devlet bankası olarak hizmet veren ve öğrenciden, emekliye her kesime hitap eden Ziraat Bankası'nın kredi kartını siz de tercih edebilirsiz. Taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir kazandığınız puanlarda bedava alışveriş yapabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızda Türkiye'nin her yerinde bulunan bankamatiklerden taksitli veya tek çekim para çekebilirsiniz. İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3D Secure kullanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Temassız özelliğini açarak alışverişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde bir çok banka yeni müşteriler kazanmak için hiçbir belge ve prosedür olmadan anında kredi kartı onaylamaktadır. Özellikle yeni açılan bankalarda bu durumla sık sık karşılaşılır, kredi kartı başvurusu yapacak kişinin herhangi bir işi veya geliri olmasa bile belge olmadan imza olmadan kredi kartı verilmektedir. İşsizlere kredi kartı veren bankalar öncelikle kişinin kredi notunu incelemektedir. Kredi notunun yanı sıra kişinin kredi sicili ve geçmiş ödemeleri de son derece önemlidir.

 

Hangi Kredi Kartı Daha Avantajlı?
TBB'nin verilerine göre Türkiye'de aktif olarak hizmet veren banka sayısı 47'dir.  Her bankada yaklaşık 10 adet farklı kredi kartı bulunabilmektedir. Bu kartlar farklı özellikler barındırdığından dolayı bazı kişilere, meslek gruplarına veya farklı özelliklerde kart bulmak mümkündür. Özellikle öğrenci kredi kartları, taraftar kredi kartları, emeklilere özel kredi kartları, mil kazandıran (uçak bileti) kredi kartları oldukça yoğun şekilde ilgi görmektedir. Kredi kartı başvurunuzu yapmadan önce ilk olarak hangi kredi kartını almanız gerektiğini tespit etmeniz gerekir. Sürekli olarak uçakla seyahat yapıyorsanız mil kazandıran kredi kartlarını, öğrenciyseniz öğrencilere kredi veren bankaların kredi kartlarını, daha fazla puan kazanarak bedava alışveriş yapmak için yüksek puan kazandıran kredi kartlarını, kartınızın hızlı olarak elinize ulaşmasını istiyorsanız anında onaylı kredi kartını, yıllık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız da aidatsız kredi kartlarını tercih edebilirsiniz. Öncelikle bankaların kredi kart başvuru adreslerini liste halinde sizlere sunacağız, bu bankalara güvenli şekilde kart başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz bu sayfayı incelemeye devam ederek kart özellikleri hakkında genel bilgilere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bankalar faizsiz olarak kredi kartı vererek İslami koşullara uygun olarak hizmet vermektedir.

 

Kredi Kartı Başvurusu Yapmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler:

 • Kredi notunuzun iyi seviyede olmasına dikkat ediniz. Bazı bankalar kredi notu düşük olanlara da kredi kartı verse de, genellikle 1100 üzeri kredi notu olan kişilerin kredi kartı başvuruları onaylanmaktadır.
 • Başvurunuz reddedildiğinde sık sık başvuru yapmamaya dikkat edin. Sık yapılan ve olumsuz sonuçlanan kredi kartı başvuruları, kredi notuna olumsuz etki yapmakta ve bir sonraki başvuruyu sıkıntıya sokmaktadır.
 • Kredi kartı limitinizi, bütçenize ve harcamalarınıza göre belirleyin. Başvuru sırasında banka yetkilisinden kredi kartı limitinizin ne kadar olması gerektiğini de belirtin.
 • Kredi kartına ihtiyaç duymuyorsanız, kredi kartı kullanmayınız. Zamansız ve boşa yapılan harcamalar aile bütçesine olumsuz etki yapabilir.
 • En iyi kredi kartının hangisi olduğunu siz karar verin. Her kredi kartının farklı özellikleri bulunmaktadır bu özellikleri karşılaştırarak hangisinin size daha iyi gelebileceğini belirleyebilirsiniz.
 • Kredi kartı aylık borç ödemelerinizi zamanında yapınız. Kredi kartı borçlarını zamanında ödemezseniz kredi siciliniz ve kredi notunuz olumsuz etkilenecektir. Zamanında ödediğinizde ise kredi notunuz yükselecektir.

 

Kredi Kartları Yıllık Ücretleri

Kredi kartı

Yıllık ücreti

ATM sayısı

Akbank Axess

 108 TL

 4.199

Denizbank Bonus

 98 TL

 3.054

QNB Finansbank 

 103 TL

 2.822

Garanti Bankası Bonus

 102 TL

 4.973

Yapı Kredi World

 117 TL

 4.300

Odeabank Axess

 108 TL

 65

Halkbank Paraf

 32 TL

 3.741

İş Bankası Maximum

 66 TL

 6.460

TEB MasterCard

 95 TL

 1.728

Vakıfbank World

 86 TL

 4.025

TEB Bonus

 95 TL

 1.722

HSBC VİSA

 97 TL

 3.078

İng Bank Bonus

 102 TL

 1.537

Ziraat Bankası Maximum Gold

 36 TL

 4.163

 

Yıllık Ücreti Olmayan Kredi Kartları

Akbank Axess Free

Garanti Bankası Bonus Flexi

QNB Finansbank Fix Card

İş Bankası Maximum Aidatsız

VAKIFBANK Tercihkart

Denizbank Net Kart

Ziraat Bankası Ziraat Kart

 

Yönetmeliklere göre ilk defa kredi kartı sahip olmak isteyenlerin ilk yıl toplam limiti, yıllık gelirinin en fazla 2 katı, diğer yıllarda ise 4 katına kadar olabilir. Kredi kartı limitinde diğer bakılan nokta ise kredi notudur. Kredi kartı başvularında onay alamayan kişilere önerimiz kredi notunu arttırma yönündedir. Eğer kredi kartı başvurularınıza onay gelmiyorsa, kredi notunuz düşük demektir. Kredi notunuzu arttırabilmek için de "Kredi notu nasıl yükselir?" konumuza göz atabilirsiniz. Tüm bankaların kredi kartlarını ve özelliklerini, kampanyalarını, başvuru kanallarını, yıllık aidat ücretlerini ve aidat ücreti olmayan kartların listesini sizler için bu sayfamızda hazırladık. Siz de sitemiz üzerinden bankaların resmi internet sitelerinin kredi kartı başvuru sayfalarına tıklayabilir, başvurunuzu yaparak kartınızı hemen alabilirsiniz. Bu sayfadaki kredi kartları, Türkiye'de tercih edilen en popüler kredi kartlarıdır. Diğer kartlara başvuru yapmak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Türkiye'de milyonlarca kişi kredi kartı kullanmaktadır. Alışverişlerde, petrol istasyonlarında, acil nakit ihtiyaçlarında bankaların kredi kartları çok işimize yaramaktadır. Siz de kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bankaların kredi kartları ve kredi kartı özelliklerini karşılaştırdıktan sonra size en iyi gelecek kredi kartına karar veriniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için de başvuru yolları arasından sms ile, müşteri hizmetlerinden, banka şubesinden, atm'den, internet şubesinden ve mobil şubesinden tercihlerinden birisini seçerek kart başvurunuzu bankaya gönderebilirsiniz.

 

Kredi Kartı Başvuru Sayfaları:

TEB kredi kartı başvurusu

İNG Bank kredi kartı başvurusu

Denizbank kredi kartı başvurusu

Anadolubank kredi kartı başvurusu

Odeabank kredi kartı başvurusu

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu

Şekerbank kredi kartı başvurusu

Aktifbank kredi kartı başvurusu

Turkish Bank kredi kartı başvurusu

HSBC kredi kartı başvurusu

 

Öğrenciye Kredi Kartları:

Akbank öğrenci kredi kartı

İş Bankası öğrenci kredi kartı

Vakıfbank öğrenci kredi kartı

 

Kredi Kartı Veren Bankalar:

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar

En kolay kredi kartı veren bankalar

Hemen kredi kartı veren bankalar

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Yasin Tokgöz
Yasin Tokgöz

Kapatılan kredi kartımı açmak için bankaya gitmiştim ancak kredi kartın onaylanmaz dediler. Bu sayfayı gördüm sonra da bu sayfa aracılığıyla kredi kartı başvurusu yaptım ve 1 hafta sonra kartım adresime geldi. Çok teşekkür ediyorum.

2019-07-03 19:57:03 -
Ali Köse
Ali Köse

çok teşekkür ediyorum, akbank kredi kartı başvurusu yaptım 3 günde elime ulaştı gerçekten teknolojiden bankalar çok yakından yararlanıyorlar ve müşterilerine bunu sunuyorlar. ben daha önce internete güvenmiyordum ama bu başvuru formunu doldurduktan yarım saat sonra akbank müşteri temsilcisi beni aradı bende açtım, birkaç bilgi verdim ve sonrasında kartınız onaylandı adresinize gönderilecektir mesajı geldi.

2019-03-07 14:37:54 -