Kredi Kartı Başvurusu - Kolay Onaylanan Kredi Kartları

Online kredi kartı başvurusu yaparak kolay onaylanan en iyi kredi kartlarını karşılaştırabilir, anında kredi kartınızı alabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu - Kolay Onaylanan Kredi Kartları

Bu sayfadan tüm bankaların kredi kartları sayfalarını öğrenebilir, kart özelliklerini inceleyebilir ve anında onaylı kredi kartlarına başvurunuzu yaparak siz de 2021 yılında kredi kartı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredibankalar.com olarak bu sayfada bankaların kredi kartı başvuru kanallarının yanı sıra kredi kart özellikleri, hangi kredi kartını almanızı bilmeniz için öneriler, kartların yıllık aidat ücretleri, kredi kartı başvuruları onaylanmayan kişiler için önerilerde bulunacağız. Sizler için tüm bankaların kredi kartı başvuru formlarını tek ekranda topladık. Ayrıca bu sayfamızda kefilsiz kredi kartı veren bankalar, belgesiz kredi kartı veren bankalar, çalışmayanlara, ev hanımlarına, emeklilere kredi kartı başvurusu gibi pek çok farklı başlığı inceleyebilirsiniz.

 

Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye'de aktif olarak çalışan pek çok farklı banka bulunmaktadır. Bu bankaların bünyesinde sunmuş olduğu özelliklerine göre kredi kartları vardır. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce hangi bankadan kredi kartı alacağınıza karar vermeniz gerekiyor, işte bu noktada Kredibankalar.com olarak sizler için bankaların güncel kredi kartı kampanyalarını, yıllık kredi kartı ücretlerini ve en iyi kredi kartlarını karşılaştırdık. 2021 yılında eğitim, sağlık, akaryakıt, giyim, yiyecek gibi farklı sektörlere özel olarak sunulan harcamalarda pek çok farklı kredi kartı alışveriş puanları vermektedir. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce, en iyi kredi kartı veren bankayı belirlemenizde fayda olacak. En iyi kredi kartını belirlerken kredi kartının internetten şikayet sayfalarına göz atabilir, özelliklerini karşılaştırabilir, yıllık aidat ücretlerini karşılaştırabilir, ATM sayılarını, hangi mağazalarda geçerli olduğunu, puan özellikleri gibi pek çok farklı şeyi karşılaştırarak avantajlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bedava puanların yanı sıra bankalar farklı kampanyalar düzenleyerek müşterileri kazanmaya devam etmektedir. Aşağıda yer alan listeden istediğiniz bankayı seçerek hemen başvuru formu doldurup kredi kartı başvuru yapabilirsiniz. İşte kolay onaylanan en iyi kredi kartları:

 • Akbank Axess Kredi Kartı.
 • Garanti Bonus Kart.
 • TEB Bonus Kart.
 • İNG Bonus.
 • İCBC Turkey Bonus.
 • Yapı Kredi Worldcard.
 • İş Bankası Maximum Kart.
 • Denizbank Bonus Kart.
 • Ziraat Bankası Bank'O Kart.

BANKA - KREDİ KARTI İSMİ

YILLIK AİDAT ÜCRETİ

 KREDİ KARTI BAŞVURU SAYFASI

Enpara.com Kredi Kartı

ÜCRETSİZ

Enpara.com kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Denizbank - Bonus Kredi Kartı

135 TL

Denizbank kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Garanti - Bonus Kredi Kartı

141 TL

Garanti kredi kartı başvurusu için tıklayın.

QNB Finansbank - CadFinans

162 TL

CardFinans kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Akbank - Axess Kredi Kartı

ÜCRETSİZ

Akbank kredi kartı başvurusu için tıklayın.

TEB - Bonus Kredi Kartı

114 TL

TEB kredi kartı başvurusu için tıklayın.

İş Bankası - Maximum

87 TL

İş Bankası kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Vakıfbank - Worldcard

113 TL

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Halkbank - Paraf Card

39 TL

Halkbank kredi kartı başvurusu için tıklayın.

İCBC - Bonus Classic

89 TL

İCBC kredi kartı başvurusu için tıklayın.

ING - Bonus Card

140 TL

ING kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Odeabank - Bank'O Card Axess

165 TL

Odeabank kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Şekerbank - Bonus Card

135 TL

Şekerbank kredi kartı başvurusu için tıklayın.

HSBC - Advantage Card

133 TL

HSBC kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Ziraat Bankası - Bankkart

29 L

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Yapı Kredi - World

139 TL

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Fibabanka - Bonus

89 TL

Fibabanka kredi kartı başvurusu için tıklayın.

Türkiye Finans - Happy

52 TL

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu için tıklayın.

 

Kredi kartı başvurum onaylanmıyor ne yapmalıyım?

Temassız kredi kartı başvurusu

Faizsiz kredi kartı veren bankalar

Kredi kartına taksitle telefon

 

Kredi Kartı Başvurusu Yapmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler:

 • Kredi notunuzun iyi seviyede olmasına dikkat ediniz. Bazı bankalar kredi notu düşük olanlara da kredi kartı verse de, genellikle 1100 üzeri kredi notu olan kişilerin kredi kartı başvuruları onaylanmaktadır.
 • Başvurunuz reddedildiğinde sık sık başvuru yapmamaya dikkat edin. Sık yapılan ve olumsuz sonuçlanan kredi kartı başvuruları, kredi notuna olumsuz etki yapmakta ve bir sonraki başvuruyu sıkıntıya sokmaktadır.
 • Kredi kartı limitinizi, bütçenize ve harcamalarınıza göre belirleyin. Başvuru sırasında banka yetkilisinden kredi kartı limitinizin ne kadar olması gerektiğini de belirtin.
 • Kredi kartına ihtiyaç duymuyorsanız, kredi kartı kullanmayınız. Zamansız ve boşa yapılan harcamalar aile bütçesine olumsuz etki yapabilir.
 • En iyi kredi kartının hangisi olduğunu siz karar verin. Her kredi kartının farklı özellikleri bulunmaktadır bu özellikleri karşılaştırarak hangisinin size daha iyi gelebileceğini belirleyebilirsiniz.
 • Kredi kartı aylık borç ödemelerinizi zamanında yapınız. Kredi kartı borçlarını zamanında ödemezseniz kredi siciliniz ve kredi notunuz olumsuz etkilenecektir. Zamanında ödediğinizde ise kredi notunuz yükselecektir.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu

Bir bankadan kredi kartı almak istiyorsanız öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Önceki yıllarda kredi kartı başvurusu sadece SMS ile alınıyordu ancak artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte kart başvuruları şubeye gitmeden, online olarak internetten alınmaya başlandı. 2021 yılında kredi kartı başvurusunu bankaya göndermek için pek çok farklı yol deneyebilirsiniz. Bu yollar arasında bankanın internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, banka şubesinden, ATM'den veya bankanın müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapılabilir.

İlgili:

Şubeye gitmeden banka hesabı açma

En kolay kredi kartı veren bankalar

Kesin Kredi Kartı Veren Bankalar

Her banka birer ticari işletmedir. Bundan dolayı bankalar müşterilerinden kar elde etmek için hizmetlerine devam ederler. Bir banka kredi kartı verirken öncelikle müşterinin gelir durumu ve siciline bakmaktadır. Eğer bir kişinin geçmiş ödemeleri düzensiz, sicili bozuk bir durumdaysa bankalar kolay kredi kartı vermezler. Hiçbir bankada kesin onaylanan kredi kartı diye bir durum söz konusu değildir. Kredi kartı alamayan kişiler sık sık başvuru yaparak bankalardan olumsuz yanıt aldıkça kredi notu düşmektedir. Bankalardan kredi kartı alamayan kişilere önerimiz ise sık başvuru yapmamaları yönündedir. Ayrıca kredi notunuzu arttıracak teknikleri uygulayarak siz de kolay onaylanan kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

İlgili sayfa: Hemen kredi kartı veren bankalar

Kefilsiz Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde tüm bankalar kefilsiz olarak kredi kartı vermektedir. Artık kredi kartlarında kefil isteme zorunluluğu ortadan kaldırılarak internetten kredi kartı başvurusu yaptığınızda kartınız onaylanırsa herhangi bir kefil veya gelir belgesini banka şubesine götürmeden kredi kartınızı adresinize kadar kuryeyle teslim alabilirsiniz. Kefilsiz kredi kartı veren bankalar arasında Akbank, Yapı Kredi, Odeabank, Garanti, ING, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, İş Bankası gibi bankalar bulunmaktadır.

Çalışmayanlara Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmayan işsiz kişilerin kredi kartı alabilmeleri için bazı şartları taşıması gerekmektedir. Eğer gelir belgeniz olmadan kredi kartı almak istiyorsanız kredi notunuzun en az 900 üzerinde, kredi sicilinizin temiz ve geçmiş kredi ve kredi kartı ödemelerinizin de düzenli olması gerekmektedir. Eğer gelir belgeniz yok ve çalışmıyorsanız az tercih edilen bankalara kredi kartı başvurusunda bulunmanızı öneririz. Ayrıca ilk başvurunuzu "düşük limitli" olarak yaparak kredi kartının onaylanma ihtimalini de arttırabilirsiniz. Günümüzde bir çok banka yeni müşteriler kazanmak için hiçbir belge ve prosedür olmadan anında kredi kartı onaylamaktadır. Özellikle yeni açılan bankalarda bu durumla sık sık karşılaşılır, kredi kartı başvurusu yapacak kişinin herhangi bir işi veya geliri olmasa bile belge olmadan imza olmadan kredi kartı verilmektedir. İşsizlere kredi kartı veren bankalar öncelikle kişinin kredi notunu incelemektedir. Kredi notunun yanı sıra kişinin kredi sicili ve geçmiş ödemeleri de son derece önemlidir.

İlgili sayfa: Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

"Axess'li olun, hayatınız kolaylaşsın" sloganıyla kredi kartı vermeye devam eden Akbank, fırsatlarla dolu her ihtiyaca yanıt veren kredi kartına siz de sahip olabilirsiniz. Otomatik fatura ödemesi, alışverişlerde Chip-para (puan) kazanma ve chip-paralar ile bedava alışveriş yapabilme, Axess'in her ay sunduğu kampanyalar ile bir çok fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Akbank kredi kartı ile borç erteleme, nakit çekim gibi özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Temassız özelliğini kullanarak alışverişlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Yukarıda yer alan linke tıklayarak hemen başvurunuzu yapabilir ve en iyi kredi kartını hemen alabilirsiniz.

 

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası'nın en çok tercih edilen kredi kartı bonus ile siz de avantajlı tekliflerden yararlanabilir, taksit erteleme, nakit çekim, alışverişlerde puan kazanma ve puanlarla bedava alışveriş gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. "Seveni, kullananı, bedavası en bol" sloganıyla hizmet vermeye devam eden Bonus kart'a sahip olarak siz de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun yapacağınız tüm alışverişlerde Bonus'u kullanabilirsiniz. Nakit paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda sabit taksitlerde atm'lerden para çekebilirsiniz. 

 

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası'nın en çok kullanılan kredi kartı Maximum kart özellikleri: Alışverişlerinizde MAxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarda ücretsiz alışveriş yapma keyfini yakalayabilirsiniz. Maximum Kart'ı Türkiye'de VISA, MasterCard, Troy ve yurtdışında ise VISA, MasterCard logosu olan tüm işyerlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca yurtdışında yapılan alışverişlerden de puan kazanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızda atm'lerden nakit çekim yapabilir, borç erteleme, alışveriş taksitlendirme gibi diğer özellikleri de kullanabilirsiniz. 

 

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank'ın kredi kartı paraf özellikleri: Paraf kart ile yurt içi ve yurt dışında Mastercard, Visa, Troy logosu bulunan işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Paraf kampanyalarından faydalanabilir, alışverişlerinizi taksitlendirebilir, nakit çekim özelliği ile her zaman atm'lerden taksitli yada tek çekim para çekebilirsiniz. Güncel kampanyalarından bahsetmek gerekirse akaryakıt alışverişlerine 50 TL Parafpara, markette küsüret sıfır, giyim sektöründe +2 taksit, motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri 3 taksit, sgk.gov.tr prim ödemelerinde 3 taksit imkanlarını sunmaktadır.

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bu kredi kartı diğer kartlara benzemiyor: "Hem banka kartı, hem kredi kartı olarak kullanabileceğiniz kart Bankkart Combo!" Siz de Türkiye'nin devlet bankası olarak hizmet veren ve öğrenciden, emekliye her kesime hitap eden Ziraat Bankası'nın kredi kartını siz de tercih edebilirsiz. Taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir kazandığınız puanlarda bedava alışveriş yapabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızda Türkiye'nin her yerinde bulunan bankamatiklerden taksitli veya tek çekim para çekebilirsiniz. İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3D Secure kullanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Temassız özelliğini açarak alışverişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Yıllık Ücreti Olmayan Kredi Kartları

Akbank Axess Free

Garanti Bankası Bonus Flexi

QNB Finansbank Fix Card

İş Bankası Maximum Aidatsız

VAKIFBANK Tercihkart

Denizbank Net Kart

Ziraat Bankası Ziraat Kart

 

Hangi Kredi Kartı Daha Avantajlı?

TBB'nin verilerine göre Türkiye'de aktif olarak hizmet veren banka sayısı 47'dir.  Her bankada yaklaşık 10 adet farklı kredi kartı bulunabilmektedir. Bu kartlar farklı özellikler barındırdığından dolayı bazı kişilere, meslek gruplarına veya farklı özelliklerde kart bulmak mümkündür. Özellikle öğrenci kredi kartları, taraftar kredi kartları, emeklilere özel kredi kartları, mil kazandıran (uçak bileti) kredi kartları oldukça yoğun şekilde ilgi görmektedir. Kredi kartı başvurunuzu yapmadan önce ilk olarak hangi kredi kartını almanız gerektiğini tespit etmeniz gerekir. Sürekli olarak uçakla seyahat yapıyorsanız mil kazandıran kredi kartlarını, öğrenciyseniz öğrencilere kredi veren bankaların kredi kartlarını, daha fazla puan kazanarak bedava alışveriş yapmak için yüksek puan kazandıran kredi kartlarını, kartınızın hızlı olarak elinize ulaşmasını istiyorsanız anında onaylı kredi kartını, yıllık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız da aidatsız kredi kartlarını tercih edebilirsiniz. Öncelikle bankaların kredi kart başvuru adreslerini liste halinde sizlere sunacağız, bu bankalara güvenli şekilde kart başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz bu sayfayı incelemeye devam ederek kart özellikleri hakkında genel bilgilere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bankalar faizsiz olarak kredi kartı vererek İslami koşullara uygun olarak hizmet vermektedir. En iyi kredi kartı sayfamıza bakarak en iyi kredi kartlarını öğrenebilirsiniz.

 

Kredi kartı başvurusu yapmak için de başvuru yolları arasından sms ile, müşteri hizmetlerinden, banka şubesinden, atm'den, internet şubesinden ve mobil şubesinden tercihlerinden birisini seçerek kart başvurunuzu bankaya gönderebilirsiniz. Yönetmeliklere göre ilk defa kredi kartı sahip olmak isteyenlerin ilk yıl toplam limiti, yıllık gelirinin en fazla 2 katı, diğer yıllarda ise 4 katına kadar olabilir. Kredi kartı limitinde diğer bakılan nokta ise kredi notudur. Kredi kartı başvularında onay alamayan kişilere önerimiz kredi notunu arttırma yönündedir. Eğer kredi kartı başvurularınıza onay gelmiyorsa, kredi notunuz düşük demektir. Tüm bankaların kredi kartlarını ve özelliklerini, kampanyalarını, başvuru kanallarını, yıllık aidat ücretlerini ve aidat ücreti olmayan kartların listesini sizler için bu sayfamızda hazırladık. Siz de sitemiz üzerinden bankaların resmi internet sitelerinin kredi kartı başvuru sayfalarına tıklayabilir, başvurunuzu yaparak kartınızı hemen alabilirsiniz. Bu sayfadaki kredi kartları, Türkiye'de tercih edilen en popüler kredi kartlarıdır. Diğer kartlara başvuru yapmak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Türkiye'de milyonlarca kişi kredi kartı kullanmaktadır. Alışverişlerde, petrol istasyonlarında, acil nakit ihtiyaçlarında bankaların kredi kartları çok işimize yaramaktadır. Siz de kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bankaların kredi kartları ve kredi kartı özelliklerini karşılaştırdıktan sonra size en iyi gelecek kredi kartına karar veriniz.

 

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar

Kredi kartı yıllık aidat geri alma

 

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Yasin Tokgöz

Kapatılan kredi kartımı açmak için bankaya gitmiştim ancak kredi kartın onaylanmaz dediler. Bu sayfayı gördüm sonra da bu sayfa aracılığıyla kredi kartı başvurusu yaptım ve 1 hafta sonra kartım adresime geldi. Çok teşekkür ediyorum.

2019-07-03 19:57:03 -
Ali Köse

çok teşekkür ediyorum, akbank kredi kartı başvurusu yaptım 3 günde elime ulaştı gerçekten teknolojiden bankalar çok yakından yararlanıyorlar ve müşterilerine bunu sunuyorlar. ben daha önce internete güvenmiyordum ama bu başvuru formunu doldurduktan yarım saat sonra akbank müşteri temsilcisi beni aradı bende açtım, birkaç bilgi verdim ve sonrasında kartınız onaylandı adresinize gönderilecektir mesajı geldi.

2019-03-07 14:37:54 -
Kapat