İş Bankası Personel Alımı ve Sınavları 2021

Bu sayfadan İş Bankası personel alımı ve sınavları ile iş ilanlarına göz atabilir, İş Bankası sınavlarına girmek için başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Personel Alımı ve Sınavları 2021

2021 yılında bankacı olarak çalışmak isteyen kişiler için bu sayfamızda İş Bankası personel alımı güncel kariyer detayları hakkında yazı kaleme aldık. Geçtiğimiz yıl tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi dolayısıyla bankacılık sektörü de olumsuz olarak etkilenmişti. Özellikle devlet bankalarının sınavları ve personel alımlarına ara verilerek 2021 yılı için yeni planlar gündeme geldi. Korona virüsün aşısının da ülkemizde uygulanmaya başlaması ile birlikte artık hayatın normalleşme aşamalarına geçmiş bulunmaktayız. Bu süreçten sonra ekonomideki hızlı toparlanmalar ile birlikte pek çok bankanın alım yapacağı da çok açık şekilde gözükmektedir. Bu sayfamızı "İş Bankası'nın personel alım sayfası" için genel sayfa niteliğinde oluşturuyoruz.

İş Bankası Personel Sınavları 2021

İş Bankası tarafından bazı dönemlerde açık pozisyonlar hakkında ilan açılmakta ve yeni personel alımları yapılmaktadır. 2021 yılında da personele ihtiyaç duyacak İş Bankası; Gişe Personeli, Müşteri Temsilcisi, Banka Güvenlik Görevlisi, Banka Müdürü ve Banka Müdür Yardımcısı için açık pozisyonlar olduğu taktirde ilan yayınlamaktadır. Banka kariyer sayfasında sınav tarihi veya personel alım ilanı yayınladığında Kredibankalar.com'un İnstagram sayfamızda ve Banka Sınavları kategorimizde güncel sınav duyurusunu yayınlayacağız. Siz de İnstagram'dan bizi takip ederek banka iş ilanları duyurularına ulaşabilirsiniz.

İnstagram'dan takip et: https://www.instagram.com/kredibankalar

Şubat 2021 tarihinde İş Bankası resmi sitesinde yer alan açık ilanlar şu şekildedir:

  1. Siber Güvenlik Uzmanı
  2. Veri Uzmanı
  3. Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi
  4. DevOps Mühendisi
  5. İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi


İş Bankası personel alımı ilanları için tıklayınız.
 

PERFORMANS ÖDENEKLERİ
Çalışan performansına önem veren Bankamız, çalışanların bireysel performansı doğrultusunda yüksek verimlilik ödeneği, ürün bazlı satış primleri ve yönetici primi gibi uygulamaları bünyesinde barındırmaktadır.
 
YURT DIŞI GÖREVLENDİRME
Çalışanlarımız, Bankamız ihtiyaçları çerçevesinde yurt dışı şubelerimizde görevlendirilirler. Yurt dışı şubelerimizde görevlendirilen çalışanlarımız, bulundukları ülkenin koşullarına uygun ücrete tabi olmaktadır.
 
SOSYAL YARDIMLAR
Bankamız çalışanları, sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya ve kendilerine daha yüksek bir iş ve yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklardan da yararlanmaktadır. Bu kapsamda; çalışanlarımıza sağlık yardımı, öğle yemeği, servis, çocuk zammı, evlilik, doğum ve doğal afet yardımı yapılmaktadır.
 
İZİN UYGULAMASI
Bankamız, 1-5 yıl (5 yıl dâhil) çalışanlar için 15 iş günü, 6-10 yıl (10 yıl dâhil) çalışanlar için 18 iş günü, 10 yıldan fazla çalışanlar için 23 iş günü izin imkânı ile birlikte hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin haklarını çalışanlarına sunmaktadır.

İş Bankası personel alımı 2021 yılında bu sayfa üzerinde paylaşılan linklerden bulabilirsiniz. İş Bankası'na başvurular ve İş Bankası'nda çalışma şartları açılan ilanlarda (varsa) mevcuttur. İş Bankası'nda çalışmak istiyorsanız bu ilanları takip edebilir ve bankanın verdiği koşullara göre başvurunuzu yapabilir ve İş Bankası'nda çalışmaya başlayabilirsiniz. Bankada çalışmak istiyorsanız, İş Bankası'nın yanı sıra diğer bankaların da eleman alım ilanlarına verdiğimiz sayfalar aracılığıyla araştırabilir ve online başvurularınızı yapabilirsiniz.
 
İlginizi çekebilir: Bankacı maaşları

Yorum yap:

Kapat