aidatsız kredi kartı başvurusu

Aidatsız Kredi Kartları

Aidatsız kredi kartı, yıllık kart aidat ücreti olmayan kredi kartına denilmektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından alınan karar sonrasında, tüm bankalar "müşterinin isteği olması durumunda" aidatsız kredi kartı vermek zorundadır. (Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik) Bankalar tarafından verilen aidatsız kredi kartları, müşterinin kredi kartı hizmetinden yararlanılan ancak yıllık ücret verilmediği kredi kartıdır.

Aidatsız kredi kartları, kredi kartı hizmetinden yararlanılan ancak yıllık kredi kartı ücreti ödenmek zorunda olmayan kredi kartlarına verilen genel isimdir. Tüm bankalar, çeşitleri ve kullanım amaçları farklı olsa da aidatsız kredi kartı vermektedir. Bu sayfa üzerinde yer alan bankaların aidatsız kredi kartlarını inceleyebilir, başvuru yapabilir, hemen aidatsız kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Masrafsız ve aidatsız kredi kartı tercihi yaptıktan sonra, yıllık kart ücreti ödemek zorunda kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ilgili mevzuat gereğince aidatsız kredi kartı çıkarmak istediğinizde bankaya başvuru yaptığınızda mevcut kredi kartı limitinizle aynı şekilde aidatsız kredi kartınıza da limit verilecektir. Aidatlı olan kredi kartınızı aidatsız ile değiştirmek istediğinizde banka aynı limitle aidatsız kart vermek zorundadır.


En iyi aidatsız kredi kartları 2022:

En İyi Aidatsız Kredi Kartı

En İyi Aidatsız Kredi Kartı

Siz de en iyi aidatsız kredi kartı yaparak masraflardan kurtulabilir ve yıllık aidat ödemesi olmayan bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bilindiği gibi bankalar kredi kartı kullanıcılarından yıllık olarak en az 100 TL ücret almaktadır, geçtiğimiz dönemlerde bu aidatlar geri alınabiliyordu ancak şuanda bu mümkün değildir. Hem faiz ücreti ödeyip hem de yıllık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız bu kartlar tam size göre. Sizde aidatsız kart veren bankalara göz atabilir ve hemen kredi kartı başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Yıllık kart aidatları, farklı ödemeler, kesintiler, ücretler canınızı sıkmaya başladıysa aidatsız kredi kartları tam size göre.

Aidatsız kredi kartı başvurusu

Yalın kredi kartı olarak isimlendirilen bankacılık ürününün avantajı, her yıl kart ücreti zorunda kalmamanızdır. Bu tipteki kredi kartını seçtiğiniz zaman, yıllık kart aidatı ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.Kredi kartınızla alışveriş sonrasında kazanacağınız puan ve kampanyalar bir çok yalın kredi kartında mevcut değildir. Hatta bazı aidatsız kredi kartları aylık ücretler karşılığında kampanyalara katılım sağlıyorlar. Eğer kredi kartlarıyla çok fazla alışveriş yapıyorsanız, yaptığınız alışverişlerden puan biriktirmek ve taksit olanaklarından yararlanmak istiyorsanız, aidatlı olarak verilen kredi kartları sizin için daha avantajlı olabilir. Ancak Enpara'nın sunmuş olduğu "sonsuza kadar aidatsız kredi kartını" da tercih ederek, hem aidatsız hem de sınırsız özellikleri bulunan kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Aidatsız kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

İnternet üzerinden tek bir tıklamayla kolaylıkla siz de aidatsız kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Enpara, Yapı Kredi, TEB, Odeabank, Akbank, İş Bankası, Garanti veya diğer bankaların aidatsız kredi kartlarını bu sayfada karşılaştırabilir, en iyi aidatsız kredi kartı veren bankaya hemen başvuru yapabilirsiniz.

Aidatsız kredi kartı taksit yapar mı?

Tüketici Yasası'nda yapılan güncelleme sonrasında bankalar aidatsız kredi kartı çıkarmaya başladılar. Birçok banka aidatsız kredi kartlarına puan ve taksitli alışveriş özelliği vermese de artık Enpara gibi bankaların kredi kartları diğer kredi kartlarıyla tüm özellikleri taşımaktadır. Enpara gibi dijital hizmet veren bankalar taksitli alışveriş, nakit çekim, sonradan taksitlendirme gibi özellikleri aidatsız kredi kartında bulunmaktadır.

En iyi aidatsız kredi kartı veren banka hangisi?

En iyi aidatsız kredi kartı Enpara aidatsız kredi kartı, sonsuza kadar aidatsız olarak verilmektedir. Enpara'daki avantajlar saymakla bitmez. Nakit çekim, sonradan taksitlendirme, alışverişlerde puan kazanma gibi tüm özellikler Enpara.com'un aidatsız kartında hazır olarak bulunmaktadır. Ayrıca Garanti BBVA Flexi Card, Akbank Axess Free, İş Bankası Maximum Aidatsız Kart, Ziraat Bankası Bankkart aidatsız gibi kredi kartları da en iyi aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında bulunmaktadır.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Başvurunuzu yapın ve onaylanan limitiniz anında cebinize gelsin! Sizde masrafsız bir kredi kartı almak ve alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız bu kartları tercih edebilirsiniz. Sitemiz her zaman tüketicilerin yanında yer almakta ve sizlere yol gösterici bilgiler paylaşmaktadır. BDDK tarafından çıkarılan banka kartları ve kredi kartları kanununa ilişkin düzenlemede [Mevzuat'ta bakın] açık olarak her bankanın müşterileri istemesi halinde "aidatsız" yani yıllık kart ücreti olmadan kredi kartı vermeleri zorunlu hale gelmiştir. Bu sayede artık hemen hemen tüm bankalar müşterilerine aidatsız olarak kredi kartı vermektedir. 2022 yılında aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileridir? Aidatsız kredi kartı özellikleri, avantajları ve hangi bankanın en iyi aidatsız kredi kartı verdiğini aşağıda sıraladık.

Siz de size uygun kredi kartını seçerek online başvuru yolları sayesinde banka şubesine gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir ve onaylanması halinde 1 hafta içerisinde adresinize kadar teslim alabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzde en etkili ve en hızlı yöntem internet üzerinden yapılan başvurulardır. Sizde bir kaç adımda başvurunuzu yapabilir, online formlar aracılığıyla başvurunuzu anında bankaya yollayabilirsiniz. Banka ise yapılacak değerlendirmelerden sonra en fazla 2 saat içerisinde size dönüş yapacaktır. Aidatsız kredi kartı veren bankalar ise:


 

Banka Kredi Kartı İsmi

Yıllık Aidat Ücreti

Akbank Axess Free kart

Aidatsız

Enpara.com Enpara Aidatsız kredi kartı

Aidatsız

CEPTETEB Dijital kredi kartı

Aidatsız

İş Bankası Maximum Aidatsız kredi kartı

Aidatsız

Garanti BBVA Bonus Flexi kredi kartı

Aidatsız

Yapı Kredi World Eko kart

Aidatsız

Vakıfbank Tercih Kart

Aidatsız

Denizbank Net Kart

Aidatsız

QNB Finansbank CardFinans FixCard

Aidatsız

Ziraat Bankası BankKart

Aidatsız

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı

En iyi aidatsız kredi kartları arasında yer alan Enpara.com kredi kartında sonsuza kadar yıllık aidat ücreti ödemeden kredi kartınızı kullanabilirsiniz. QNB Finansbank bünyesinde hizmet veren Enpara.com ile şubesiz bankacılığın keyfini siz de çıkarabilirsiniz. Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirebilir, her ay 3 harcamanızı 3.000 TL'ye kadar herhangi bir faiz ödemeden taksitlendirebilirsiniz.

 • Enpara'nın sunmuş olduğu onlarca kampanyaya katılarak, kartınızı internet alışverişlerinde güven içerisinde kullanabilirsiniz.
 • Kredi kartı nakit avans özelliği ile nakit sıkıntısı yaşamadan 12 aya varan taksitli nakit çekim yapabilirsiniz.
 • Başvuruyu aşağıda yer alan linke tıklayarak gönderebilir, anında kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz!


 

Akbank - Free Kart

Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan olan Akbank'ın "masrafsız kredi kartı" free kart ile yıllık aidat ödemesinden kurtulursunuz. Harcamlara özel bol bol chip para kazanabilir ve istediğiniz kampanyalara katılabilirsiniz. Akbank'ta her an güncellenen ve yenilenen akaryakıt, gsm, tekstil ve pek çok farklı alana özel yapılan kampanyalar yer almaktadır. Bu kartı tercih ederek faturalarınızı otomatik fatura talimatı verebilir, düzenli eft talimatları verebilir, peşin yapılan alışverişler sonrasında "taksit iste, erteleme iste" gibi yararlı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınız için kefilsiz, formalitesiz Taksitli Para, Hızlı Para yada sms para alabilirsiniz. Günlük düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için de Nakit Avans kullanma şansınız vardır. Ayrıca bu karta özel olarak aylık harcama tutarı belirleyebilir, harcama tutarı aşılması durumda sms ile bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Akbank aidatsız kredi kartı sayfasına bakabilirsiniz.


 

İş Bankası - Maximum Aidatsız

İş Bankası'nın Maximum Aidatsız kredi kartı ile pek çok avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bir çok üye iş yerinde alışverişler yapabilir ve yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir, puanlarınızla yeni alışverişler yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışveri taksitlendirebilir ve uzun vadelerle ödeyebilirsiniz. Yıllık kart ücreti alınmayan bu kredi kartında, nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilir, yakınlarınız için ek kart başvurusu yapıp onlarında aidatsız kart kullanmalarını sağlayabilirsiniz. İş Bankası aidatsız kredi kartı özellikleri:

 • Yıllık aidat ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.
 • Maximum üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde MaxiPuan ve taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Nakit ihtiyaçlarınız için 12 aya varan taksitle nakit çekim yapabilirsiniz.
 • Tek ödemeli işlemleri isterseniz sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • Bankamatik kartı özelliği sayesinde kartınıza bağlı vadesiz hesaplarınıza kredi kartınız üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Ek kart başvurusu yaparak, aidatsız kredi kartınız üzerine ek kart alabilirsiniz.


 

Garanti - Bonus Flexi

En çok tercih edilen kartlardan birisi olan Bonus kartın aidatsız özellikli kredi kartını alarak alışverişlerinizde taksit özelliğini kullanabilirsiniz. Aidat ödemesi olmadan kullanabileceğiniz bu kart sayesinde, bonus puan kazanabilir, nakit avans çekimi yapabilir, karttan havale/eft özelliklerinden yararlanabilir, ektre atlatma özelliği sayesinde borçlarınızı erteleyebilirsiniz. Ayrıca bu kart sayesinde her an güncellenen ve yenilenen bonus kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Garanti Bonus Flexi özellikleri:

 • Türkiye'de en yaygın iş yeri ağı olan kartlardan birisi Bonus'tur.
 • Bonus Flexi ile harcamalarınıza Bonus puan kazanabilirsiniz.
 • Yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.
 • Bonus kart kampanyalarına katılabilirsiniz.


 

Yapı Kredi - World Eko Kart

Yapı Kredi dünyasında World eko kart ile aidat ödemesi olmadan kart sahibi olabilirsiniz. Tüm kampanyalardan anında yararlanabilir ve alışverişlerinize özel puanlar kazanarak bu puanları alışverişlerde harcayabilirsiniz. Taksit özellii, world kampanyalarından yararlanabilme, nakit avans çekimi, borç erteleme gibi özellikler bu kartta mevcuttur.


 

Vakıfbank Tercihkart

Kamu bankası olan Vakıfbank'ın aidatsız kredi kartını almak istiyorsanız tercihkart'ı tercih edebilirsiniz. World özellikli bu kart sayesinde alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve alışverişlerde wordpuan kazanabilir,tüm kampanyalardan faydalanabilir, ek taksit, borç erteleme gibi özellikleriyle kartınızı kullanabilirsiniz. Yıllık kart aidatı ödemeden, sadece kullandığınız özellikler için ücret ödersiniz. Terci Kart ile Vakıfbank ve World üye iş yerlerinde Worldpuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla harcama yapabilirsiniz. Tercih Kart ile istenilen ek taksit, işlem ertelemesi, Worldpuan, indirim kampanyaları gibi kampanyalardan ücreti karşılığında yararlanabilirsiniz.

Taksit Paketi

 • Tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaların tamamı 3 Taksite bölünecektir.
 • Akaryakıt, Market ve AVM, Döviz &, Kumarhane & İçkili Yerler, Telekomünikasyon sektörlerinde yapılan işlemler taksitlendirilemeyecektir.
 • Kampanyaya katılmak için TERCIH1 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Paket ücreti aylık 14.90 TL dir.

Akaryakıt İndirim Paketi

 • Tek seferde 50 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarına %5 indirim verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için TERCIH2 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 25 TL indirim kazanılabilir.
 • Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.
 • Paket ücreti aylık 18 TL dir.

Gıda İndirim Paketi

 • Tek seferde 50 TL ve üzeri gıda harcamalarına %5 indirim verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için TERCIH3 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 15 TL indirim kazanılabilir.
 • Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.
 • Paket ücreti aylık 9 TL'dir.

Ekstra Worldpuan Paketi

 • Giyim, Çok Katlı Mağaza, aksesuar ve ayakkabı sektöründe ekstra %3 Worldpuan.
 • Kampanyaya katılmak için TERCIH4 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 25 TL Worldpuan kazanılabilir.
 • Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.
 • Paket ücreti aylık 14.90 TL dir.


 

Finansbank CardFinans Fix Kart

Qnb Finansbank'ta da aidatsız kredi kartı mevcuttur. Fixcard isimli kredi kartı sayesinde kampanyalardan yararlanabilir, taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde ParaPuan kazanabilir ve parapuanlarla harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca nakit avans çekimi de bu kartta mevcuttur. Alışverişlerinizde taksit ve ParaPuan özelliklerinden faydalanırken yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz. Anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz. CardFinans kredi kartına sunulan artı taksit ve ParaPuan kampanyalarından faydalanmak için Artı Paket’e üye olabilirsiniz.

 • Market ve Benzin Programı ile market ve akaryakıt harcamalarınızda %5 indirim kazanabilirsiniz.
 • Anında Kredi ile acil hakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.
 • TaksitKolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • EkstreTaksit ile asgari ödeme tutarınızı ödedikten sonra kalan ekstre borcunuzu 6,9, ya da 12 vadeyle taksitlendirebilirsiniz.


 

Denizbank - Net Kart

Aidatsız kredi kartı veren bankalar  arasında Denizbank'ın Net Kart'ı da mevcuttur. Bonus özellikli bu kredi kart sayesinde tüm bonus kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz. Bonus puan kazanabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Artı taksit seçeneği, bonus puan kazanma, kampanyalardan yararlanabilme, borç erteleme gibi farklı özelliklerden bu kart sayesinden faydalanabilirsiniz. Denizbank Net Kart aidatsız kredi kartı başvurusu için 0850 222 0 800 Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilir veya Denizbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Net Kart ödeme noktası olarak Denizbank şubelerini, ATM'lerini, Garanti şube veya ATM'lerini, tüm PTT şube ve ATM'lerini, ICBC şubelerini kullanabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Yıllık kart aidatı yok.
 • Net kart sahipleri Bonus'a özel artı taksit ve ekstre bonus kampanyalarından faydalanamamaktadır.
 • Net kart temassız kart özelliğine sahiptir.
 • 500 TL'ye kadar harcamalar için temassız işlem kolaylığı sağlar.


 

Odeabank - Bank'o kart

Yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartı Bank'o kart sayesinde sizde farklı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Yurt içi, yurtdışı ve internet alışverinde kullanılan Bank'O Card, nakit avans ve taksitli nakit avans gibi özellikleri vardır. Kişiye özel kampanyalı ürünler sunan Bank'o karta aidat ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.


 

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı

Ziraat Bankası'​nın sunduğu Bankkart ile kredi kartı ve Banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM'de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

 • Anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Bankkart indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).
 • Bankkart'ınızın avantajlı özelliklerini kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sizin için tavsiye edilen kart özellikleri için tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).
 • Kredi kartı özelliği ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanları anında alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.
 • Kredi kartı özelliği ile günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz.
 • Özellikleri:
 • Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bankkart'ınızın Banka kartı tarafı ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır.
 • Bankkart'ın bir çok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacını, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ATM'lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM'lerden anında karşılayabilirsiniz.​
 • Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.
 • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bankkart'ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


 

Kuveyt Türk Aidatsız Kredi Kartı

Kuveyt Türk Sağlam Kart ile herhangi bir aidat ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz. Sağlam Kartınızın Kart aidatı bulunmamaktadır. Sağlam Kartınız ile 100 TL ve üzeri eğitim ve sağlık harcamalarını vade farksız olarak taksitlendirebilirsiniz. Sağlam Kartınızın temassız özelliği bulunmaktadır. Kartınız ile 250 TL’ye kadar olan harcamalarınızı temassız olarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sağlam Kartınız ile 100 TL ve üzeri işlemlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Bunun için işlem yapmadan önce Mobil Şube, İnternet Şube, Çağrı Merkezimiz, şubelerimizden ya da 2848 numaralı SMS hattından kartınızın arkasında tarif edilen şekilde taksit sayınızı değiştirebilirsiniz.

Taksitli işlemlerde uygulanacak vade farkları ve taksit tutarları için internet sitemizdeki taksit hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Yasa gereği bazı sektörlerde taksit yapılması mümkün değildir, bu konuda detaylı bilgi için internet sitemize göz atabilirsiniz. Sağlam Kartınız ile Tüm Kuveyt Türk ATM’lerinden ve Suudi Arabistan’daki tüm ATM’ler üzerinden nakit avans çekebilirsiniz. Sağlam Kartınız ile 12 ay boyunca bankamızca belirlenen tutarlarda düzenli harcama ve ödeme yaparsanız 50 TL değerinde Altın Puan kazanırsınız. Bu konuda detaylı bilgi için internet sitemizde Altın Puan başlığına göz atabilirsiniz. Sağlam Kartın asgari ödeme oranı %100’dür. Kartı kullanmaya devam edebilmek için kart borcunun tamamının ödeme süresi içerisinde ödenmesi gerekmektedir. Ödemenin eksik yapılması halinde kalan tutar son ödeme tarihinde müşterinin TL ya da döviz hesabından otomatik olarak tahsil edilecektir.

 • Kart elinize geçtiği andan itibaren, karta ilişkin sorumluluklarınız başlayacaktır.
 • Kartınızın arkasındaki imza panelini silinmez bir kalem ile imzalayınız.
 • Kart şifreniz size özeldir ve sadece sizin tarafınızdan bilinmelidir. Kartınızın şifresini kimseyle paylaşmayınız, kolay tahmin edilebilecek bir şifre kullanmayınız. Şifrenizi kolay ulaşılabilecek yerlerde yazılı olarak saklamayınız ve üçüncü kişilerin eline geçmemesi için gerekli önlemleri alınız.
 • Kartınızın şifresinin kaybolması, çalınması veya şifrenizin herhangi bir şekilde başkası tarafından öğrenilmesi durumunda hemen çağrı merkezimizi (444 0 123) arayınız.
 • Kartınızın kaybolması ya da çalınması durumunda, bankamıza yapacağınız bildirimden önceki 24 saat içinde yapılmış olan harcamaların 150 TL’lik kısmı ile sorumlusunuz. Bu süreden önce yapılan harcamaların tamamın sizin ya da var ise ek kart hamilinin sorumluluğundadır. Bildirimin yapılmaması durumunda harcamalarında ise oluşacak zararın tamamı sizin sorumluluğunuzda olur. Kartınızın kaybolması ya da çalınması durumunda sorumlu olacağınız 150 TL’lik tutarın sigortalanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Sözleşmede belirtilen ücret, komisyon ve masraflar, doğdukları anda hesabınıza borç olarak kaydedilecektir.
 • Yabancı para cinsinden işlemlerde; endekslemede endeksleme tarihindeki banka döviz alış kuru, geri ödemede ise işlemin dönem içi hareketlere yansıma tarihindeki banka döviz satış kuru esas alınır.
 • Adres ve diğer bilgilerde meydana gelen değişiklikleri 15 ün içinde bankamıza bildirmeniz gerekmektedir.
 • Sağlam Kart ile ilgili daha fazla bilgi için www.saglamkart.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.


 

TEB Aidatsız Kredi Kartı (Sade Kart)

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Sade Kart ile yıllık aidat ücreti almadan müşterilerine aidatsız kredi kartı sunuyor. Siz de TEB aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak yıllık kredi kartı aidat ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. TEB sade kart özellikleri ise:

 • Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Yıllık kart ücreti ödemezsiniz.
 • Günlük nakit çekme limitleri dahilinde tüm TEB ATM’lerinden ve diğer Banka ATM’lerinden kredi kartı kullanılabilir nakit limitiniz dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Nakit avans çekmenin yanı sıra, tüm banka kartı işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz
 • Ödemelerinizi peşin olarak yapabilir, 100 TL ve üzeri peşin ödemelerinizi faizi karşılığında3-6-9-12 taksite bölebilir veya 30-60-90 gün öteleyebilirsiniz.
 • Sade Kartlar bonus programına dahil değildir, sade kartlar ile bonus ödül kazanımı gerçekleştirilemez.

Troy logolu olarak gelen Sade Kart, yurt dışında veya yurtdışındaki e-ticaret sitelerinde alışveriş, yurt dışındaki ATM'lerde ise nakit çekim yapılamamaktadır.


 

Bu sayfada yer alan, aidatsız kredi kartı başvurusu içeriklerinde yer alan avantaj detayları sayece bir kısmı yer almaktadır. Tüm avantajlara göz atmak için ilgili bankaya danışmanız gerekmektedir. İhtiyaçlarınıza göre en uygun seçime karar vererek en iyi aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilir, anında kredi kartınızı alabilir ve aidat sıkıntısından kurtularak yıllık ücret olmadan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.


 En kolay kredi kartı veren bankalar

En iyi kredi kartı

Kredi kartı aidat geri alma

Gelir belgesiz kredi kartı

Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Enpara.com ile siz de ömür boyu kart aidat ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. QNB Finansbank bünyesinde hizmet veren enpara.com ile siz de bankacılık işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilir, aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak yıllık aidat ücreti olmayan avantajlı Enpara kredi kartını kullanabilirsiniz.

Enpara hakkında

Dijital ve masrafsız bankacılık hizmeti vermek için ilk olarak 2012 yılında QNB Finansbank bünyesinde hizmet vermeye başladı. Dijital kanallar üzerinden şubesiz olarak bankacılığın maliyet masraflarından kurtularak Enpara müşterilerine masrafsız bankacılık hizmeti sunmaktadır. Enpara, Türkiye'de kurulan ilk şubesiz dijital bankadır.

Enpara sahibi kim?

Enpara.com tamamıyla QNB Finansbank bünyesine ait olarak hizmet vermektedir. 3663 numaralı şube kodu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Kurulduğu günden beridir sözleşmelerinde şeffaf bir şekilde "sonsuza dek" masraf alınmayacağını belirten Enpara, müşteri sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Dijital masrafsız banka Enpara, diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi kredi kartında da herhangi bir yıllık masraf almamaktadır.

Diğer birçok bankanın yıllık aidat olarak aldığı ücreti Enpara kredi kartı aidatsız olarak vermektedir. Diğer bankalarda aidatsız kredi kartı belli şartlar altında verilse de, Enpara'da herhangi bir kısıtlama olmadan normal kredi kartları aidatsız olarak kullanılmaktadır.

Bu sayfamızda Enpara.com kredi kartı özellikleri, avantajları ve Enpara kredi kartı hakkında tüm bilinmesi gerekenleri hazırladık.

Enpara kredi kartı özellikleri

Enpara.com kredi kartının en iyi bilinen özelliği herhangi bir masrafı olmamasıdır. Yıllık aidat gibi sabit ücretleri olmayan masrafsız kredi kartı Enpara ile aidat vermeden kredi kartı kullanabilirsiniz. Sözleşmesinde açık bir şekilde "sonsuza dek masrafsız" ibaresi ile kredi kartını kullandığınız süre boyunca herhangi bir ücret almayacağı belirtilmektedir.

Enpara kredi kartı ile alışveriş, nakit avans, ödeme işlemlerine ek olarak bankanın internet bankacılığı kanalıyla fatura ödemeleri, vergi ödemeleri gibi bankacılık işlemleri de yapılabilmektedir.

Enpara kredi kartı aidatsız olması yanı sıra diğer kredi kartlarında bulunan özellikleri ile kullanılabilmektedir. Enpara.com kredi kartı limiti ise, her müşteriye özel olarak verilmekte olup aylık net gelire göre kredi kartı limiti belirlenmektedir.

Kredi kartının temassız özelliği sayesinde alışverişlerinizi şifre kullanmadan, pos cihazına dokunmadan temassız olarak yapabilirsiniz.

Taksitli nakit çekim özelliği ile kredi kartı limiti dahilinde 12 ay taksite kadar para çekimi yapabilirsiniz.

Enpara kredi kartı QNB Finansbank ve QNB Finansbank ortak atm'lerinde ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Enpara Kredi Kartı Avantajları

 1. Enpara kredi kartı sonsuza kadar herhangi bir aidat ücreti almamaktadır.
 2. QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, her ay 3 harcamanızı toplamda 3.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden sonradan taksitlendirilebilirsiniz.
 3. İnternet alışverişlerinde Enpara kredi kartını güven içerisinde kullanabilirsiniz.
 4. Fatura ödemelerinizi enpara kredi kartı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Enpara kredi kartını QNB Finansbank, TEB veya Denizbank ATM'lerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 6. Tek çekim alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 7. Enpara kredi kartını, QNB Finansbank'la anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Enpara kredi kartı kampanyalar sayfasından Enpara'nın tüm güncel kampanyalarına ulaşabilirsiniz.


Enpara kredi kartı başvurusu

Aidatsız kredi kartı kullanmak için başvuru yapmaya karar verdiyseniz, tek bir sayfa üzerinden kişisel bilgilerinizi Enpara'ya gönderebilir anında kredi kartı başvurusu yaparak Enpara kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

(Enpara sitesine yönlendirilirsiniz.)

Bu sayfamızda Enpara aidatsız kredi kartı avantajları, özellikleri, kampanyaları ve başvurusu hakkında tüm bilgileri sizin için hazırladık. Siz de Enpara kredi kartı başvurusu yaparak en avantajlı kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı

Akbank Aidatsız Kredi Kartı

Bankaların yıllık kart ücretlerinde yapılan artış ile birlikte pek çok kişi aidatsız kredi kartı arayışına girmiştir. Bu sayfada Akbank aidatsız kredi kartı özellikleri ve başvuru yolları hakkında tüm detaylı bilgileri sizler için hazırladık. Aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, yıllık kart ücreti ödemeden Akbank kredi kartı kullanabilir, alışverişlerinizde aidatsız kartınızı kullanabilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Hangisi?

Akbank'ın aidatsız olarak müşterilerin kullanımına sunduğu kartın ismi Free Kredi Kartıdır. Siz de Akbank Free kredi kartı başvurusu yaparak, yıllık kredi kartı aidat giderlerinizden kurtulabilirsiniz. Free kart yıllık kart ücreti olmadan chip para (puan) kazanabilir, bir çok farklı kampanyaya katılarak avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Akbank Free Kart Özellikleri

 • Free ile Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vererek her ay fatura takip derdinden kurtulabilirsiniz.
 • Kira, aidat, okul taksiti gibi ödemelerinizi kolayca ve zamanında gerçekleştirmek için Free ile anlık veya/düzenli EFT/Havale talimatı verebilirsiniz.
 • Peşin alışverişler sonrasında "Taksit İste ve Erteleme İste" hizmeti talep ederek, uygun faizle işlemlerinizi taksitlendirebilir veya öteleyebilirsiniz.​
 • Nakit ihtiyaçlarınız için hiçbir evrak ve belgeye gerek kalmadan, kefilsiz, formalitesiz Hızlı Para, Taksitli Avans veya SMS Para alabilirsiniz.
 • Günlük ve küçük tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için Nakit Avans hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Diğer banka kredi kartı borçlarınızı Taksitli Borç Transferi ile Free'nize aktararak, borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz.
 • Dilerseniz cash-para programından da faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için: www.kartfree.com

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Free kart başvurusunu Akbank mobil / internet şubeden, Akbank şubelerinden, Akbank müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz.

İnternetten: Akbank Free kart başvuru sayfasından kişisel bilgileriniz ve ekranda görülen güvenlik kodunu ilgili kutuya yazarak KVKK metnini onayladıktan sonra "Hemen Başvur" butonuna tıklayın. Cep telefonunuza SMS ile gelen kodu ilgili kutuya girerek devam edin ve kart başvurunuzu tamamlayın. Başvurudan hemen sonra kredi kartı başvuru sonucunuz SMS ile telefonunuza iletilecektir. Eğer başvuru sonucunuz gelmediyse Akbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şubeden: En yakın Akbank şubesine sadece kimlik belgenizle giderek Akbank'ın aidatsız kartı Free kart başvurusunu tamamlayabilir, kart başvuru sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

Akbank Mobil Şubeden: Akbank hesabınız varsa Akbank mobil uygulamasına giriş yapın. Başvurular -> Kart Başvurusu -> Kredi Kartı Başvurusu -> Akbank Free Kart Başvuru sayfalarını takip edin ve sizden istenilen bilgileri doldurarak başvuruyu gönderin.

Akbank Free Kart Taksit Var Mı?

Akbank Free kartta diğer kartlar gibi taksit özelliği bulunmaktadır. Ayrıca taksitli alışverişlerinize Ek Taksit özelliği ile taksit sayısını sonradan arttırabilirsiniz.

Akbank Free Kart Hesap Özeti

Akbank Free kartınızın bakiyesini ve hesap özetini dilediğiniz an Akbank mobil uygulamasına giriş yaparak Kartlarım sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan "Free Borç" yazarak 4425'e SMS gönderebilir ve Akbank free kart bakiye, limit, güncel borç bilgisi ve son ödeme tarihini SMS ile öğrenebilirsiniz.

Akbank Free Kart Temassız Var Mı?

Yeni gelen Akbank Free kartlar üzerinde temassız özelliği ile gelmektedir. Ödeme sırasında temassız özellikli Free kartınızı pos cihazına yaklaştırarak 350 TL'ye kadar ödemenizi şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kartınızda temassız özelliği bulunmuyorsa, 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın temassız ödeme ile yenilenmesini talep edebilirsiniz.

Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı başvuru

Vakıfbank aidatsız kredi kartı

Akbank bakiye sorgulama

Akbank hesap açma

Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı

Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı

Yıllık kredi kartı aidat ücreti ödemek istemeyen kişiler, Vakıfbank aidatsız kredi kartını kullanmaya hemen başlayabilir. Vakıfbank World özellikli Tercihkart ile alışverişlerinizi kredi kartınız ile yapabilir, Worldpuan kazanabilir, indirimli alışverişin keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu sayfamızda Vakıfbank aidatsız kart başvurusu ayrıntılarını ve Tercihkart özellikleri sizler için hazırladık.

Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Hangisi?

Vakıfbank'ta aidatsız olarak müşterilere sunulan kredi kartı ismi Tercihkart'tır. Vakıfbank Tercihkart başvurusu yaparak, yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Tercihkart, World özellikli olduğundan dolayı binlerce üye işyerlerinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Vakıfbank Aidatsız Tercihkart Özellikleri

Vakıfbank'ın aidatsız olarak sunulan Tercihkart ile alışverişlerinizi taksitli olarak yapabilir, harcamalarınızdan puan kazanabilirsiniz. Tercihkart'ta aylık olarak sunulan paket kullanım kampanyaları sunulmaktadır. Bu paketlere abone olarak aşağıda yer alan kampanyalardan yararlanabilirsiniz:

Taksit Paketi

Tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaların tamamı 3 Taksite bölünecektir.

Akaryakıt, Market ve AVM, Döviz &, Kumarhane & İçkili Yerler, Telekomünikasyon sektörlerinde yapılan işlemler taksitlendirilemeyecektir.

Kampanyaya katılmak için TERCIH1 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Paket ücreti aylık 14.90 TL dir.

Akaryakıt İndirim Paketi

Tek seferde 50 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarına %5 indirim verilecektir.

Kampanyaya katılmak için TERCIH2 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 25 TL indirim kazanılabilir.

Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.

Paket ücreti aylık 18 TL dir.

Gıda İndirim Paketi

Tek seferde 50 TL ve üzeri gıda harcamalarına %5 indirim verilecektir.

Kampanyaya katılmak için TERCIH3 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 15 TL indirim kazanılabilir.

Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.

Paket ücreti aylık 9 TL'dir.

Ekstra Worldpuan Paketi

Giyim, Çok Katlı Mağaza, aksesuar ve ayakkabı sektöründe ekstra %3 Worldpuan.

Kampanyaya katılmak için TERCIH4 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazlıdır. Maksimum 25 TL Worldpuan kazanılabilir.

Kampanyaya Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerleri dahildir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenemeyecektir.

Paket ücreti aylık 14.90 TL dir.

Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank'ın aidatsız olarak gelen kredi kartı Tercihkart'a Vakıfbank şubelerinden, 0850 2220 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerinden veya Vakıfbank internet şubesinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuru ekranında T.C. kimlik numaranız, adınız, soyadınız, cep telefon numaranız, ekranda beliren güvenlik kodu ve en aşağıdan kredi kartı seçimini yapmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra "Kaydet ve İlerle" butonuna tıkladıktan sonra cep telefonunuza SMS ile kod gelecektir. Bu kodu ekrana girerek kredi kartı başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Yıllık kart ücreti olmayan kredi kartları arasında yer alan Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı ile, yıllık hiçbir ücret ödemeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılabilen BankKart ile yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı hangisi?

Ziraat Bankası'nın aidatsız özellikli kredi kartı yoktur ancak BankKart olarak hem banka kartı hem kredi kartı olarak kullanılabilen kartından yıllık aidat ücreti alınmamaktadır. Yani BankKart kredi kartı başvurusu yaparak Ziraat kredi kartına herhangi bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ziraat Bankası kart ücreti alıyor mu?

Ziraat Bankası'nın müşterilerin kullanımına sunduğu BankKart'tan herhangi bir yıllık kart ücreti almamaktadır. Ziraat Bankası kredi kartı yıllık aidat ne kadar diye merak edenlere cevabımız yıllık kart ücreti yoktur.

Ziraat Bankası BankKart Kredi Kartı Özellikleri

 • Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bankkart'ınızın Banka kartı tarafı ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır.
 • Bankkart'ın bir çok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacını, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ATM'lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM'lerden anında karşılayabilirsiniz.​
 • Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.
 • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bankkart'ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası'nın yıllık kart ücreti almadığı aidatsız özellikli kredi kartı ve banka kartı olarak kullanılabilen Ziraat Bankkart başvurusunu internet şubesinden, mobil şubeden, Ziraat ATM'lerinden, Ziraat müşteri hizmetlerinden veya Ziraat Bankası'nın şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubeden: Buraya tıklayıp gideceğiniz Ziraat kredi kartı başvuru ekranında T.C. kimlik numaranız, cep telefonunuz ve ekranda görülen güvenlik kodunu ilgili kutuya yazarak "Devam" butonuna tıklayın. Telefonunuza gelen SMS şifresini ekrana girerek devam edin ve kredi kartı başvurusunu tamamlayın.

Müşteri Hizmetlerinden: 0850 258 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası iletişim hattını arayarak kredi kartı başvurusunu gönderebilirsiniz.

ATM'den: Hali hazırda bir Ziraat hesabınız bulunuyorsa ATM'ye giriş yaptıktan sonra Başvurular -> Kredi Kartı Başvurusu ekranından kart başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.

Mobil'den: Ziraat Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Başvurular -> Kredi Kartı Başvurusu -> BankKart sayfasından aidatsız kredi kart başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Başvurunuzu tamamladıktan sonra sonucu hakkında merak ettiklerinizi Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu ekranından sorgulayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kart Aidat Ücretleri

Ziraat BankKart yıllık kart ücreti alınmasa da, BankKart Gold ve BankKart Platinium kartlarından yıllık kart ücreti alınmaktadır.

Kartın Adı Yıllık Aidatı
Ziraat Bankası Bankkart

Aidatsız

Ziraat Bankası Bankkart Gold

39,50 TL

Ziraat Bankası Bankkart Platinium

47,75 TL

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

Aidatsız kredi kartı veren bankalar

Vakıfbank aidatsız kredi kartı

Denizbank Aidatsız Kredi Kartı

Denizbank Aidatsız Kredi Kartı

Yıllık kart ücreti olmayan kredi kartları arasında yer alan Denizbank Net Kart aidatsız ile aidat giderinizi sıfıra indirebilirsiniz. Denizbank aidatsız kredi kartı başvuru ve özelliklerini sizler için bu sayfada hazırladık.

Denizbank Net Kart Özellikleri

 • Yıllık kart aidatı yok!
 • Yalnızca Net Kart sahiplerine özel masrafsız, uygun faiz oranları ile 9 ay vadeli Taksitli Nakit Avans.

  Faiz oranı yalnızca SMS ile başvurularda geçerlidir. Talep için Para boşluk Net Kart'ınızın son 6 hanesi boşluk İstediğiniz TNA tutarını yazarak 3280'e SMS atmak gerekmektedir.

 • Net kart sahipleri Bonus'a özel artı taksit ve ekstre bonus kampanyalarından faydalanamamaktadır.
 • 350 TL'ye kadar harcamalar için temassız özelliğini kullanabilirsiniz.

Denizbank aidatsız kredi kartı başvurusu için Denizbank internet bankacılığı, mobil bankacılık, DenizKartım uygulaması, Denizbank ATM'leri ve 0850 222 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

SMS ile başvuru: Net yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280'e SMS gönderebilir, Net kart başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz anında SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Eğer sonucunuz gelmediyse Denizbank kredi kartı başvuru sonucu sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Net Kart Nedir?

Yıllık kart ücreti olmayan, aidat gideri olmayan özelliği ile gelen Denizbank'ın kredi kartının ismi Net Kart'tır. Hangi alanda daha çok alışveriş yapıyorsanız o alanda indirim uygulayan kredi kartı net kart'tır. Harcamalarınızdan bonus puan kazanabilir, kazandığınız puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı aidatı ödememek için ne yapmalı?

Denizbank'a kredi kartı aidatı ödememek için yapmanız gereken şey, aidatsız kredi kartı Net Kart başvurusu yapmaktır. Diğer kredi kartları kredi kartı sözleşmesinde yazdığı üzere yıllık aidat ücreti alınmaktadır.

Denizbank Net Kart Taksit Var Mı?

Net kart kaç taksit yapıyor diye merak eden kişilere cevabımı, her alışveriş için taksit sayısı farklıdır. Alışveriş sırasında kasiyere ürünün kaç taksitli olarak yapıldığını sorabilirsiniz. Genel olarak giyim alışverişlerinde 6 taksit yapılabilmektedir.

Diğer aidatsız kredi kartları:

Akbank aidatsız kredi kartı

Vakıfbank aidatsız kredi kartı

Ziraat aidatsız kredi kartı

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, siz de yıllık aidat ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz. En iyi aidatsız kredi kartları arasında gösterdiğimiz Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, siz de Yapı Kredi'nin avantajlı dünyasına adım atabilirsiniz. Yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilir, World üye işyeri ağında sunulan standart taksit ve Worldpuan imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bu sayfamızda Yapı Kredi aidatsız kredi kartı hakkında tüm bilinmesi gerekenleri hazırladık.
 

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı

Yapı Kredi'nin aidatsız kredi kartı World Eko isminde kullanılmaktadır. World Eko kredi kartı kullanarak yıllık kredi kartı ücreti ödemeden Yapı Kredi'nin kredi kartı avantajlarından yararlanabilirsiniz. World Eko karta ait olan temassız özelliğini kullanarak alışverişlerde imza ve şifreye gerek kalmadan 350 TL'ye kadar olan alışverişlerinizi şifresiz olarak tamamlayabilirsiniz. 350 TL üzerinde yapılacak alışverişleri ise kart şifrenizi pos cihazına girerek hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

 • Yapı Kredi aidatsız kredi kartı (World Eko), tüm World üye işyerlerinde taksit imkanı sunmaktadır.
 • World Eko müşterileri, World mobil'de yer alan puan kampanyalarına katılarak Worldpuan kazanabilir. Kazanılan puanlarla bedava alışveriş yapılabilir.
 • World Eko karta özel ücretsiz olarak sunulan ek kart çıkarabilir, World Eko karttaki tüm avantajları ek kartınızda da kullanabilirsiniz.
 • World Eko kart ile kartınızdan taksitli nakit avans çekebilirsiniz. 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeme yapabilirsiniz.
 • Yapı Kredi mobil şubeden otomatik fatura talimatı verebilir, faturalarınızın gününü kontrol etmekten kurtulabilirsiniz.

   

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Başvuru

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusunu Yapı Kredi şubelerinden, 444 0 444 numaralı Yapı Kredi müşteri hizmetleri hattından, Yapı Kredi mobil şubeden veya Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvuru sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı özellikleri, başvuru yolları ve güncel kampanyalarını sizler için bu sayfamızda hazırladık. Siz de Yapı Kredi aidatsız kart başvurusu yaparak yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı iptali

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Garanti Bankası yani yeni adıyla Garanti BBVA, aidatsız olarak verdiği kredi kartıyla müşterilerinin kredi kartını ücretsiz olarak kullanmalarını sağlamaktadır. Siz de Garanti Bonus Flexi aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, Garanti'nin avantajlı dünyasına adım atabilirsiniz.

Garanti Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

Garanti Bankası'nın aidatsız kredi kartı ismi Bonus Flexi'dir. Siz de Bonus Flexi başvurusu yaparak kredi kartınızı yıllık aidat ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

 • 250.000 üzerinde Bonus üye işyerinden alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus Flexi kullanarak yaptığınız alışverişlerde Bonus puan kazanabilirsiniz.
 • Kredi kartı yıllık aidat ücreti ödemekten kurtulursunuz.
 • Biriken Bonus puanlarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz.
 • Tüm Garanti BBVA ATM'lerinden vadesiz hesabınıza ulaşabilir, Garanti kartınızla yaptığınız para çekme, bilgi güncelleme gibi işlemleri Bonus Flexi kartınızla yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz Bonus kampanyasına kısa mesaj göndererek katılabilirsiniz.
 • Harcamalarınıza bağlı olarak 50 TL'ye varan ekstra bonus fırsatını yakalayabilirsiniz.

Garanti Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Garanti aidatsız kredi kartı başvurusunu Garanti şubelerinden, Garanti mobil veya internet şubeden, 444 0 333 numaralı Garanti BBVA müşteri hizmetlerinden veya buraya tıklayarak gideceğiniz Garanti BBVA resmi sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Aidatsız Kredi Kartı

TEB Aidatsız Kredi Kartı

TEB aidatsız kredi kartı: TEB Sade Kart ile yıllık aidat ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizi TEB aidatsız kart ile yapabilir, temassız ödeme özelliği ile şifre kullanmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Aidatsız Kredi Kartı

 • Mastercard logolu TEB Sade Kart’ınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Yıllık kart ücreti ödemezsiniz.
 • Günlük nakit çekme limitleri dahilinde tüm TEB ATM’lerinden ve diğer Banka ATM’lerinden kredi kartı kullanılabilir nakit limitiniz dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • TEB Sade Kart’ın sadece peşin ödeme yapma özelliği bulunmaktadır.
 • 100 TL ve üzeri peşin harcamanızı dilerseniz faizi karşılığında 3-6-9-12 taksitle ödeyebilir yada 30-60-90 gün öteleyebilirsiniz.
   

TEB Aidatsız kart özellikleri

 • TEB Sade Kart’ınızın son kesilen ekstresinin en az 1.000 TL olması ve hafta içi 100 TL ve üzeri harcama yapmanız durumunda, haftasonu yapacağınız sinema ve tiyatro bilet harcamalarınızda
 • %50 indirim kazanabilirsiniz.*
 • Kampanyadan faydalanabilmeniz için son ekstre kesim tarihindeki ekstre tutarınızın belirtilen şartlara uyması gerekmektedir.
 • Ekstrelerinize Dijital Ekstre olarak CEPTETEB Internet Şubesi'den ya da CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan kolaylıkla ulaşabilir ve ekstrelerinizi cihazınıza pdf olarak indirerek kaydedebilirsiniz. CEPTETEB İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş için gerekli olan parolanız yoksa ya da parolanızı unuttuysanız, Parolamı Al/Unuttum tıklayarak yeni parolanızı hemen oluşturabilirsiniz.
 • Nakit avans çekmenin yanı sıra, tüm banka kartı işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

TEB aidatsız kredi kartı başvurusu için 0850 200 0666 no’lu iletişim merkezimizden ve en yakın TEB şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı

Halkbank'ın aidatsız kredi kartı Halkcard ile siz de aidatsız olarak kredi kartı kullanabilirsiniz. Visa logosu ile gelen HalkCard, Visa/MasterCard logosu olan tüm üye işyerleri ve e-ticaret sitelerinde kullanılabilir. Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Halkbank, isteyen herkese anında aidatsız kredi kartı veriyor.
 

Halkbank aidatsız kredi kartı ile yurtdışı ve yurtiçi Visa/MasterCard logosu olan tüm alışveriş noktalarında ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Halkbank ile kampanya ve ürün özelliklerinden yararlanamayacak, taksitli işlem yapamayacaksınız.

Nakit ihtiyaçlarınız için HalkCard ile şubeden, BANK24'lerden, Halkbank internet şubesinden, Halkbank mobil şubeden, 0850 222 0 400 numaralı Halkbank müşteri hizmetlerinden ve tüm ATM'lerden nakit çekim yapabilirsiniz.


HalkCard'a ait hesap özetinizi dilerseniz TL dilerseniz USD olarak alabilirsiniz. HalkCard, temassız özellikli olarak kullanıma sunulmaktadır. HalkCard'ın yıllık kart ücreti yoktur. İşte Halkbank aidatsız kredi kartı özellikleri:

 • Borç Taksitlendirme
 • Nakit Avans
 • Kira/Eğitim/Aidat Talimatı
 • Fatura ve Kurum Tahsilatları
 • Yabancı Para USD Ekstre
 • 3D Secure

Borç taksitlendirme: Borç Taksitlendirme hizmeti ile Paraf borçlarınızı %1,80 faiz oranıyla 12 aya kadar taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. 

Taksit sayısı 6,7, 8 , 9 ve 12 aya kadar talebinize göre belirlenecektir.

Asıl kart sahibiyseniz uygulamadan faydalanabilirsiniz. Ek kart harcamaları da asıl kart ekstresine yansıdığından; bir asıl kartınız için talepte bulunduğunuzda, o karta bağlı ek kartlarınızın borç bakiyeleri de otomatik olarak kapsam içine alınacaktır.

Talep tarihi itibariyle kartınızın son ekstre bakiyesi ve dönem içi hareketlerin toplamı, 150 TL – 30.000 TL alt ve üst limitler dahilinde kalınmak koşuluyla, taksitlendirilebilecektir. Bekleyen taksitler ile talep tarihi itibariyle hesaplanmış faiz, ücret ve bunların vergileri toplama dâhil edilmeyecektir.

Borcunuzun taksitlendirilmesini talep ettiğiniz kartınızın ekstresinde, toplam borç tutarı kadar bir ödeme işlemi ve borç taksitlendirme işleminize ait taksitli satış işlemi oluşacaktır.
 

Nakit avans: Nakite ihtiyacınız olduğunda Halkbank aidatsız kredi kartınız ile anında taksitli nakit çekim yapabilirsiniz. 

Paraf ile Halkbank İntenet Şube, Halkbank Mobil Şube, 0850 222 0 400 Dialog, Halkbank Şubeleri, Bank24 ATM’leri ve  tüm dünyada kartınız üzerinde yer alan Visa ve/veya MasterCard amblemi gördüğünüz bankalardan ve bu bankaların ATM'lerinden nakit avans çekebilirsiniz.

Nakit avans işlemlerinizde çekeceğiniz tutar üzerinden güncel nakit avans faizi ile %1 nakit avans komisyonu alınmaktadır. 
 

Fatura ve kurum ödemeleri: Fatura ve kurum ödemelerini HalkCard ile ödeyebilirsiniz. 

Fatura ve kurum ödemelerinizi aşağıdaki kanallarımızdan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Halkbank İnternet Şubesi, 
 2. Halkbank Mobil Uygulama,
 3. 0850 222 0 400 Dialog, 
 4. Bank24 ATM,
 5. Şubelerimiz
QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında QNB Finansbank da yer alıyor. Siz de QNB Finansbank aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak hemen aidatsız kredi kartı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekonominin gittikçe daha da kötüye gittiği günümüzde artık her alanda ekonomik tedbir almak gerekiyor. Özellikle bankaların aidatlı olarak kredi kartlarına yıllık 500 TL'ye kadar gider olabiliyor. Bu giderden kurtulmak istiyorsanız siz de Finansbank'ın aidatsız kredi kartı Fix Kart'ını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Fix Kart yani aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayabilir, QNB Finansbank resmi sitesinde bir form doldurarak hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Fix Kart başvurunuzu ayrıca QNB Finansbank şubesinden, QNB Finansbank mobil şubeden, ATM'den veya 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

CardFinans Fix Özellikleri

 1. Alışverişlerinizde taksit ve ParaPuan özelliklerinden faydalanırken yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz.
 2. Anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.
 3. CardFinans kredi kartına sunulan artı taksit ve ParaPuan kampanyalarından faydalanmak için Artı Paket’e üye olabilirsiniz.
 4. Market ve Benzin Programı ile market ve akaryakıt harcamalarınızda %5 indirim kazanabilirsiniz.
 5. Anında Kredi ile acil hakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.
 6. TaksitKolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 7. EkstreTaksit ile asgari ödeme tutarınızı ödedikten sonra kalan ekstre borcunuzu 6,9, ya da 12 vadeyle taksitlendirebilirsiniz.

CardFinans Fix ile yıllık üyelik ücreti ödemeyin!

 1. Artı kampanya üyesi olmanız halinde 170.000'in üzerinde alışveriş noktasında taksit ve ParaPuan kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
 2. Anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.
 3. TaksitKolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 4. Artı Kampanya ile tanışın.
 5. CardFinans Fix sahipleri Artı Kampanya'ya dâhil olarak QNB Finansbank üye iş yerlerinde tüm CardFinans bireysel kredi kartı sahiplerine sunulan artı taksit, harcama öteleme, ParaPuan ve indirim kampanyalarından yararlanabilirler*.
 6. Kampanya ücreti vergiler dahil aylık 10 TL'dir ve ilk ekstreden itibaren her ay ekstreye yansıtılır.
 7. Kampanya süresi 1 yıldır. Kartınız açık olduğu sürece kaydınız her yıl yenilenir ve öncesinde ekstre mesajı ile bilgi verilir.
 8. Bankamızın düzenlediği katılım koşulu gerektiren süreli kampanyalarımız olduğunda bu kampanyalara ayrıca katılmanız gerekmektedir. Artı Kampanya, ürün özelinde düzenlenen diğer kampanyaları kapsamamaktadır.
 9. Kampanyanızı iptal etmek isterseniz, dilediğiniz zaman kanallarımızdan talebinizi iletebilirsiniz.
 10. Kampanyadan çıkışınız yapıldığında, kampanya dahilinde sunulan fırsatlardan yararlanmadıysanız aylık olarak yansıyan kampanya ücreti kartınıza iade edilir.
 11. Artı Kampanya'ya dahil CardFinans Fix sahipleri, ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuan'ın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya'dan çıkış yapamamaktadır.
 12. Bankamız, değişen koşullar çerçevesinde kampanya da değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Bu sayfada yer alan 2022 yılına ait aidatsız kredi kartları karşılaştırmasını yaparak, anında onaylanan aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilir, şubeye gitmeden hemen kredi kartınızın onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Akbank, Garanti, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Odeabank ve diğer bankaları aidatsız kredi kartlarından size iyi geleni tercih ederek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.