Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

2019 yılında kredi kartı sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız bankalara, çeşitli kanallar üzerinden başvuruda bulunabilirler. Sayfamızda yer alan, sms ile kredi kartı başvurusu konusunu inceleyerek, zaman kaybetmeden hemen kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

 Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bankalar da, bu alanda gelişme göstermeye başlamıştır.  Bununla birlikte bankalar, çeşitli ürün ve hizmetlerini, bilgisayar ve telefon üzerinden müşterilerine ulaştırmaya başlamıştır. Artık banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan, eviniz ve iş yerlerinizden kolaylıkla kredi kartı başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bugün sizlere, sms ile kredi kartı başvurusu hakkında bilgi vereceğiz. Haberimizde en çok müşteriye sahip bankalardan, sms ile kredi kartı başvurularınızı nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Sayfamızdaki bilgilere göz atarak sizler de, sms ile kredi kartı başvurusunda bulunabileceksiniz.

 
Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan, çeşitli özelliklere sahip olan kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartlarına farklı kanallar aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartlarına; kısa mesaj (sms), atm, iletişim merkezleri, banka şubeleri ve internet bankacılığı kanalları ile başvuru yapabilirsiniz. Biz bugün sizlere, sms ile kredi kartı başvurusu hakkında bilgi vereceğiz. 

Sms İle Kredi Kartı Başvurusu
 
Yapı Kredi sms ile kredi kartı başvurusu

Yapı Kredi’nin world kredi kartına sahip olmak isterseniz; WORLD boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 4421’e sms atabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu takip etmek isterseniz; WORLD yazın boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın ve 4407'ye sms gönderin. Kredi kartı başvurusu ve takibi için göndermiş olduğumuz mesajlar, 1 sms olarak ücretlendirilecektir.
 
Halkbank sms ile kredi kartı başvurusu

T.C. kimlik numaranızı yazarak, 3452’ye sms atın ve kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirin.
 
İş Bankası sms ile kredi kartı başvurusu

MAXIMUM boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 4402’ye sms atabilirsiniz. Maximum karta, bir kısa mesaj atarak sahip olabilirsiniz.
 
Ziraat Bankası sms ile kredi kartı başvurusu

Ziraat Bankası’ndan talep ettiğiniz işlemi yazarak 4747’ye sms atmanız yeterli olacaktır. Örneğin; Hem kredi kartı hem banka kartı olarak kullanılan Combo karta sahip olmak için: COMBO yazın boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın ve 4747’ye sms atın.
 
Teb sms ile kredi kartı başvurusu

Kredi kartı ismini yazarak 4663’e kısa mesaj atabilirsiniz.
 
Garanti Bankası sms ile kredi kartı başvurusu

BONUS bir boşluk T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3340’a sms atın. 
 
Odeabank sms ile kredi kartı başvurusu

BANKO yazın boşluk bırakın T.C. kimlik numarasınızı yazın ve 8444’e sms atın.
 
Vakıfbank sms ile kredi kartı başvurusu

VB yazın boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın (VB T.C. kimlik no) ve 5724’e sms göndererek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirin.
 
Şekerbank sms ile kredi kartı başvurusu

BONUS yazın T.C. kimlik numaranızı yazın ve 1953’e sms atarak, kart başvurunuzu gerçekleştirin.
 
Ing Bank sms ile kredi kartı başvurusu

Ing bonus card için, KART yazın boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın ve 2205’e sms gönderin. Ing pegasus plus karta sahip olmak için PGS yazın boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın ve 2205’e sms göndererek kart başvurunuzu hemen gerçekleştirin. 
 
Qnb Finansbank sms ile kredi kartı başvurusu

T.C.  kimlik numaranızı yazarak 2273’e sms göndererek Card Finans başvurunuzu yapabilirsiniz.
 
Yukarıda yer alan bankalardan kredi kartı başvurusu yapmak artık çok kolay. Avantaj ve çeşitli kampanyalardan yararlanabileceğiniz kredi kartlarına sahip olmak için başvuru yapabileceğiniz farklı kanallar bulunmaktadır. Sms yoluyla, atm’lerden, şubelerden, internet şubeden ve mobil bankacılığından kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Vakit kaybetmeden kredi kartı başvurunuzu sms atarak gerçekleştirebilirsiniz. Lakin, her banka sms yolu ile kredi kartı başvurusu kabul etmemektedir. Sms yoluyla kredi kartı başvurusu kabul eden bankalar, yukarıda belirtilmiştir.

Sizler de, belirtmiş olduğumuz numaralara kısa mesaj (sms) atarak kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Sms ile kredi kartı başvurusu yaparak, şubelerde sıra bekleme derdine son!  Sms ile kredi başvurusuna ek olarak, banka şubelerine giderek kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Türkiye’de faaliyette olan banka şubelerinden kredi kartı başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. İletişim merkezlerini arayabilir, internet şubesine ya da mobil bankacılığa giriş yaparak da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Sms ile yaptığınız başvuruları daha kısa sürede gerçekleştireceğinizi unutmayın. 

Yorum yap: