sponsorlu bağlantılar

Dolara En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Dolar cinsinden parasını bankalar aracılığıyla değerlendirmek isteyenler dolara en yüksek faiz veren bankalar konumuzu inceleyebilirsiniz. Bu konumuzda e-vadeli dolar ($) faiz oranlarını karşılaştırmalı olarak 2019 verilerini sunacağız.

Dolara En Yüksek Faiz Veren Bankalar

2017-11-12 16:01:14

sponsorlu bağlantılar
Dolara En yüksek faizveren bankalar konumuz daha önce yüksek ilgiye ulşamıştı. Bu nedenle dolara en yüksek faiz veren bankaların hangisi olduğunu sizler için araştırdık. Yine sizler için, birikmiş dolar($) cinsinden paranızı, Türk Lirası'na çevirmeden de bankada değerlendirebileceğinizi söyleyebiliriz. Türkiye'de gerek ekonomik sıkıntılar, gerekse insanların kesin gözüyle baktığı para kazandıracak yöntemlerden birisi olan vadeli hesaplar ile daha çok para kazanabilirsiniz.

Dolara en yüksek faiz veren bankalar


Bankalar daha öncelerde sadece TL cinsinden vadeli hesap faizi verebilirken; günümüzde bu durum dolar, euro ve diğer para birimleri için de geçerli konuma getirilmiştir. Dolara en yüksek faiz veren bankalar arasında, Türkiye'de doların ani iniş ve çıkışlarından olmasından dolayı yüksek oranlara ulaşamamıştır. Günümüz şartlarına bakacak olursak rekabet içerisinde olan bankalar ve müşteri portföyünü daha ileri seviyelere taşımak isteyenler, daha yüksek faiz oranlarıyla e-vadeli hesap faizi ile karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Türkiye'ye yapılan döviz saldırılarından dolayı, ekonomimizin ayakta durması adına Kredibankalar sitesi olarak dolar üzerinden paranızı faize yatırmanızı önermiyoruz. Bunun yerine dolar cinsinden paranızı Türk Lirasına çevirip TL cinsinden daha yüksek faiz oranlarında değerlendirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki konumuzu inceleyiniz.

Dolar hesabına faizler oldukça düşük seviyelerde yer almaktadır. Bundan dolayı TL en yüksek faiz veren bankaları aşağıdaki linkten inceleyebilir, bankaları karşılaştırabilir ve en iyi faiz oranlarıyla paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


Bu konumuzu mutlaka inceleyin: En yüksek faiz veren bankaDolar Vadeli Hesap Faiz Oranları 2019

Banka Adı

E-Vadeli Faiz Oranı (32 Gün) ($)

İNG Bank

%1,60

Denizbank

%3

Cepteteb - Teb

%2,60

Akbank

%1,50

Ziraat Bankası

%1,85

Şekerbank

%1

Burgan Bank

%1,75

Yapı Kredi

%1,85

Enpara

%2,25

Odeabank Oksijen Hesap

%4

Türkiye İş Bankası

%1,75

Garanti Bankası

%1

QNB Finansbank%1


Yukarıda belirtmiş olduğumuz faiz oranları piyasa koşulları ve bankaların özel durumlarından dolayı anlık olarak değişebilmektedir. En net bilgiyi bankanın internet şubesinden yada müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Yukarıdaki veriler 32 günlük olarak hesaplanmıştır. Dolar vadeli hesap faiz oranları 2019 sizler için karşılaştırdık. Sıralama rastgele olarak yapılmış olup, siz listeyi inceledikten sonra dolara en iyi faizi veren bankayı belirleyebilir ve e-vadeli faiz oranında dolar ($) cinsinden paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Birikmiş dolarınızı faize yatırmayı düşünüyorsanız, 2019 yılında yayına almış olduğumuz ve sürekli olarak güncellediğimiz bu konumuzdan ulaşabilirsiniz. Akbank, Odeabank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası ve diğer bankaların dolar cinsinden e-vadeli faiz oranları ve kazanç getirilerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz. İşte bu yılın gelmesiyle beraber geçtiğimiz yıla oranla daha iyi seviyelere gelen dolar e-vadeli mevduat faiz oranları yine de beklenen seviyenin altında yer almaktadır. Bunun nedeni de dediğimiz gibi, dolar ve euro'nun ülkemizde ani iniş ve çıkışlarından dolayı bankaların para kaybetmek istememesine bağlamaktayız.

100 bin tl aylık faiz kazancı

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA