Akbank Yeni Kart Şifresi Alma

Sizde Akbank'ın kredi kartı yada banka kartını yeni aldıysanız Akbank kart şifre alma yöntemleri sayesinde anında yeni şifrenizi kartınıza tanımlayabilirsiniz.

Akbank Yeni Kart Şifresi Alma

 Akbank, Türkiye'de uzun yıllardan beridir hizmet veren bir banka olmasından dolayı kredi kartları ve banka kartları oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Sizde Akbank kart şifre alma yöntemleri sayesinde anında kredi kartı yada banka kartınıza yeni bir şifre alabilirsiniz. İşte Akbank'ın kredi kartı yada banka kartına yeni şifre alma yolları.

AKBANK KART ŞİFRE ALMA

Akbank kartınıza yeni şifre alabilmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlar ise; Akbank direkt internet şubesi üzerinden, sms ile, 444 25 25 müşteri hizmetlerinden yeni şifre alabilirsiniz. Akbank interne şubesinden kart şifrenizi almak için
buraya tıklayınve karşınıza gelen ekranda bilgileri doldurarak anında kart şifrenizi oluşturabilirsiniz. İnternet şubesinden kart şifresi alabilmek için kart numarası, ekrandaki güvenlik kodu, anne kızlık soyadının ilk 2 hanesi gibi bilgileri doldurduktan sonra yeni şifre tanımlama ekranı gelecektir. 

Sms ile Akbank Kredi Kartı Şifresi Alma

Akbank kredi kartınıza şifre alabilmek için cep telefonunuzdan sms bölümüne girdikten sonra KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz kredi kartınızın son 4 hanesini 4425’e göndererek kart şifrenizi oluşturabilirsiniz. Akbank Neo kart şifresi alabilmek için ise, Neo kart şifrenizi oluşturmak için; BKSIFRE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra şifre almak istediğiniz Neo kartınızın son 4 hanesini 4425’e göndererek kart şifrenizi alabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

mehmet şerif akduruş

sms harici şifre almayı neden bildirip insanları boşa oyalıyorsunuz.

2019-02-09 12:47:59 -