sponsorlu bağlantılar

Ing Bank Şikayet Hattı

Her türlü şikayet, öneri ve görüşlerinizi Ing Bank'a ileterek çözüm bulabilirsiniz. Ing Bank şikayet hattı sayesinde şikayetiniz en kısa sürede çözülecektir.

sponsorlu reklamlar

2019-01-27 14:00:40

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Tüm bankacılık hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi bankalara ileterek, çözüm bulabilirsiniz. Ing Bank şikayet hattı sayesinde, pek çok vatandaş şikayetlerine kısa sürede çözüm buldu. Her banka şikayetleri, öneri ve talepleri farklı kanallar aracılığı ile almaktadır. Sayfamızda, Ing Bank şikayet hattı ile ilgili bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler ile Ing Bank şikayet kanallarını öğrenebilir ve şikayetinizi iletebilirsiniz. Müşteri şikayetlerine önem veren Ing Bank, en kısa sürede şikayetinize çözüm bulacaktır. İstediğiniz zaman, dilediğiniz ortamdan, şikayetini yapabilir, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz. En uygun çözümler için lütfen, Ing Bank şikayet hattını kullanınız. 

İng Bank Şikayet

0 850 222 0 600

Ing Bank müşterileri, şikayet kanalları aracılığı ile her türlü şikayet, öneri ve görüşlerini banka ile paylaşabilirler. Müşterilerinin fikirlerine çok önem veren İng Bank ile şikayetlerinize anında çözüm bulabilirsiniz. Ing Bank’tan kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız, şikayet, öneri ve görüşlerinizi lütfen iletin. Ing Bank müşterileri şikayetlerini, telefon bankacılığı, iletişim/ şikayet formu, Ing mobil, turuncu destek, BDDK, Türkiye Bankalar Birliği ve şikayetvar.com kanalları, e-devlet aracılığı ile iletebilirsiniz. Türkiye Bankalar Birliğine de e-devlet üzerinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Saymış olduğumuz kanallara alternatif olarak facebook, twitter gibi çeşitli sosyal medya uygulamaları ile de Ing Bank’a şikayetlerinizi iletebilirsiniz.  0212 304 94 94 hattına faks çekerek, şikayet ve önerilerinizi bankaya ulaştırabilirsiniz. 

Yukarıda belirtilen kanallar aracılığı ile yapmış olduğunuz şikayetler, bu konuda özel eğitim alan kadrolar tarafından, büyük bir titizlikle araştırılır. Müşteri çözüm merkezi tarafından incelenen şikayetler, banka sistemine de kaydedilir. Tempolu bir çalışma sonrasında şikayetinize kısa sürede çözüm bulunur. Şikayetinizin banka tarafından alındığı, kaydedildiği ve işleme alındığına dair size, e- posta ya da kısa mesaj atılır. Bulunduğunuz lokasyona en yakın Ing Bank şubesine giderek, şikayetinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kanallara göre (sms, telefon, yazılı, e- mail) banka size, şikayetiniz ile ilgili geri bildirimde bulunur. Ing Bank şikayet hattı ile sizler de sorunuza kısa zamanda çözüm bulabilirsiniz.

iLGİLİ: İNG BANK KREDİ FAİZ ORANLARI 2019


Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Kapatılan Kredi Kartı Tekrar Açılır Mı?
Tarih : 2019-05-25 14:35:00
Halkbank Enflasyon Korumalı Mevduat Hesabı
Tarih : 2019-05-20 23:41:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA