Teb Kredi Kartı Temassız Özelliği Kapatma

Banka kredi kartlarının temassız özelliğini kapama hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Teb kredi kartı temassız özelliği kapama nasıl yapılır haberimizden öğrenebilirsiniz.

Teb  Kredi Kartı Temassız Özelliği Kapatma

Günümüzde kredi kartı kullanan vatandaşlarımızın sayısı gün geçtikçe artmakta. Alışverişlerini, ödemelerini genellikle kredi kartını kullanarak yapıyorlar. Vakit kaybetmek istemeyen, çantasında para arama derdine son vermek isteyen vatandaşlarımızın hepsi kredi kartıyla ödeme yapıyorlar. Peki, kredi kartı kullanan vatandaşlarımız nasıl daha hızlı ödeme yapabilir? Teb, bunun için vatandaşlara temassız kart sunuyor. Bu sayede pos cihazına kartınızı okutarak, vakit keybetmeden ödeme yapabiliyorsunuz. Temassız kart hakkında pek çok şey bilinmiyor. Teb kredi kartı temassız özelliği kapama, temassız kartların günlük limitleri, temassız özelliğini nasıl etkinleştireceğiniz konusunda yaptığımız araştırmaları sizlere sunuyoruz. Sizler de, Teb temassız karta sahip olarak hızlı, rahat ve güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapabilir ya da temassız özelliğini kapatarak, şifre girip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teb kredi kartı temassız özelliği kapama

Diğer bankalarda olduğu gibi Teb kredi kartlarının da temassız özelliğini kapamak mümkün. Temassız kredi kartlarının özelliğini kapamanın yanı sıra her bankada olduğu gibi Teb temassız kartlarının da günlük limiti bulunmakta. 50 TL ve üzeri alışverişleriniz için pos cihazları şifre girmenizi isteyecektir. 50 TL altı, düşük tutarlı ödemeleriniz için şifre girmenize gerek kalmadan kartınızı, pos cihazına okutarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki, Teb kredi kartlarının temassız özelliğini kullanmayan vatandaşlarımı, bu özelliği kapattırabilir mi? Yazımızı okumaya devam ederek, sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

İLGİLİ SAYFA: Kredi kartı temassız ödeme nedir

Kredi kartı temassız özelliği kapama

 
Teb’in temassız kredi kartlarına sahip olmak için şubelere gitmeniz yeterli. Kredi kartlarınızın temassız özelliğini de, cepteTeb’e girerek, kredi kartının temassız üst limitini belirleyip etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirmiş olduğunuz temassız kartınızla kolayla alışveriş yapabilirsiniz. Lakin, bu temassız kartı kullanmak istemeyen pek çok vatandaşımız var. Teb müşteri hzimetlerini arayarak bu isteğinizi iletibilirsiniz veya kartınızın temassız özelliğini etkinleştirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teb kredi kartı temassız özelliği kapama hakkında detaylı bilgiyi şubelere giderek ya da müşteri hizmetlerinden edinebilirsiniz. Diğer bankaların temassız kredi kartları hakkında detaylı bilgiye, sitemizden ulaşabilirsiniz. 
 

Yorum yap: