Garanti Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma

Garanti internet ve cep şubesine, sim kartınızın bloke olması nedeniyle giriş yapamıyor olabilirsiniz. Garanti Bankası sim kart blokesi kaldırma işleminin nasıl yapılacağını sayfamızda yer alan bilgilerle öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma
 4.5G teknolojisinden yararlanmak isteyen pek çok vatandaşımız sim kart değişikliği yapıyor. Yaptıkları bu sim kart değişikliklerinde, elektronik ortamdaki sisteme, yani internet ve mobil şubeye giriş yapamıyorlar. İnternet ve mobil şubeye kayıtlı olan telefonlarınıza gönderilen, tek kullanımlık şifreler güvenlik sebebiyle, banka tarafından engelleniyor. Şifre gelmeyince ve kartınız bloke olunca internet ve  mobil şubeye giriş yapamıyorsunuz. Sisteme kayıtlı olan kartınızın blokesini kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Garanti Bankası sim kart blokesi kaldırma işlemi çeşitli yollarla yapılabilmektedir. Bloke kaldırma işleminin nasıl yapılacağını haberimizden öğrenebilirsiniz. Garanti internet ve garanti cep şubesine giriş yapabilmeniz için öncelikle sim kart blokenizi kaldırmalısınız. Karşılaşabileceğiniz dolandırıcılık durumuna karşı banka tarafından alınan güvenlik önlemi, Türkiye’deki her banka tarafından uygulanmaktadır.Sizler de sim kart, telefon ve operatör değişikliği yaptıysanız, bloke edilen kartınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartınızı tekrar nasıl kullanacağınızı öğrenmek için haberimizi okumaya devam edin. 

Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Garanti Bankası, sim kart/ operatör ve telefon değişikliklerinde, dolandırılara karşı güvenlik önlemi alıyor. Garanti internet ve cep şubesine girişi kapatarak, başka birinin banka hesaplarınıza ulaşmasını engelliyor. Eğer sizler de, Garanti internet ya da garanti cep şubesine girerken ‘sim kartınız bloke edildi’ yazısıyla karşılaştıysanız, aşağıdaki yolları izleyerek blokenizi kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Blokenizi kaldırarak banka işlemlerinizi internet üzerinden kısa sürelerde gerçekleştirebilirsiniz. Bloke kaldırma işleminizin uzun saatler sürmemesi için, sim kart değişikliğinizi bankaya hemen bildirmelisiniz. 


Bloke Nasıl Kaldırılır?

Farklı kanallar aracılığı ile Garanti sim kart blokenizi kaldırmanız mümkün. Bloke kaldırma işlemi için yapılabilecek en garanti işlem banka şubelerine gitmeniz. Size en yakın Garanti şubeye giderek bloke kaldırma talebinizi iletebilirsiniz. Şubelerde sıra beklemek istemiyorum diyen vatandaşlarımız iletişim merkezlerinde de blokelerini kaldırabilirler. İletişim merkezlerine alternatif olarak garanti paramtiklerini kullanarak da sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Garanti Bankası sim kart blokesi kaldırma işleminizi bir an çnce tamamlayarak, internet ve cep şubeden dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. 4.5G teknolojisi için yapmış olduğunuz sim kart, telefon ve operatör değişliğinden sonra, tek kullanımlık akıllı sms şifrenizi alamıyorsanız, lütfen yukarıda belirttiğimiz kanallardan blokenizi kaldırınız. 

Garanti Bankası müşteri hizmetleri: 444 0 333