Btcturk Müşteri Hizmetleri İletişim Adresleri

Btcturk müşteri hizmetleri numarası olmasa da bu sayfada yer alan iletişim adresleri ile hemen Btcturk'e ulaşabilirsiniz.

Btcturk Müşteri Hizmetleri İletişim Adresleri

Btcturk İletişim Telefon Numarası

Btcturk müşterisi olan birçok kullanıcı, Btcturk müşteri hizmetleri numarası araştırması yapmaktadır. Ancak Btcturk'ün hizmet politikaları gereğince herhangi bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Kripto paralara artan ilgi ile birlikte, müşteri potansiyeli de büyük artışlar gösteren Btcturk'te sadece mail ve aşağıda yer alan diğer iletişim kanalları ile iletişime geçebilirsiniz.

Btcturk İletişim

Btcturk'le iletişime geçmek için destek@btcturk.com mail adresini kullanabilirsiniz. Hesabınızın tanımlı olduğu mail adresi ile e-mail gönderirseniz, daha net yanıtlar alabilirsiniz. Ayrıca BTCturk hesabınıza giriş yaparak Btcturk talep formu üzerinden form doldurarak da iletişime geçebilir, şikayet, öneri veya isteklerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Btcturk ve Btcturk Pro Farkları

Türkiye'de hizmet veren en büyük kripto para borsalarından birisi olan Btcturk, sektöre getirdiği yenilikler ile dikkat çekmektedir. Btcturk'ü 2013 yılında Kerem Tibuk isimli iş adamı tarafından kurulmuştur. Daha sonrasında ise 2018 yılında Özgür Güneri firmayı satın almıştır. TL ile kripto para alım satımı yapan ilk Türk borsası ünvanını elinde bulunduran Btcturk'te, Türkiye Erkek ve Kadın Milli Takımları, Türkiye Bilişim Vakfı ve farklı futbol kulüplerine sponsorlukları bulunmaktadır. Btcturk'te iki farklı hesap bulunmaktadır. Normal hesapta basit ve kolay işlemler yapılabiliyorken, Btcturk Pro hesabında farklı kripto para işlemleri yapılabilmektedir.

Btcturk Pro Farkları Nelerdir?

  1. İstediğiniz aralıklarla bir çok farklı indikatör içeren raporlara ulaşabilirsiniz.
  2. Tradingview uygulamasında yer alan gösterge ve araçlara ulaşabilirsiniz.
  3. İşlemlerdeki komisyon oranlarını indirimli olarak alabilirsiniz.
  4. Matriks Trader gibi farklı uygulamalarda yer alan OAuth2 ile hesabınızı entegre edebilirsiniz.

Btcturk Pro Ücretli Mi?

Btcturk'ün Pro versiyonu için herhangi bir ücret tarifesi yoktur. Ücretsiz olarak kayıt olabilir ve normal platformunda olduğu gibi Btcturk Pro ile tüm yardım ve destek talepleriniz için Btctürk müşteri hizmetlerine yazabilir ve sorun hakkında anında yanıt alabilirsiniz.

Btcturk Hesap Açma İşlemi

  • Btcturk internet sitesinde yer alan "Yeni Üyelik" sayfasına tıklayın.
  • E-posta adresiniz ve kişisel bilgilerinizi doldurarak "Üyeliğimi Başlat"  butonuna tıklayın.

Eğer hesap açma işlemleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız Btcturk iletişim numarası olmadığından dolayı aşağıda yer alan alternatif iletişim kanalları ile Btcturk müşteri hizmetleri aşağıda adresi verilen formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Btcturk Güvenilir Mi?

Bitcoin ve altcoin al sat işlemi yapmak isteyen kişiler Btctürk yasal mı, güvenilir mi diye araştırmalar yapmaktadır. Btctürk, Türkiye'de en büyük kripto para firmaları arasında yer almaktadır. Btctürk, Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. adıyla 2013 yılından beridir İstanbul'da hizmet veren bir firmadır. Diğer pek çok bitcoin firması KKTC'de Türkiye'den bağımsız olarak hizmet verse de, BtcTurk firmasının merkezi İstanbul'dadır. Btctürk'ü güvenilir olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bitcoin ve diğer Alt coin al sat işlemleri

Btcturk sitesine üye olarak siz de alım ve satım işlemlerini anlık piyasaya göre gerçekleştirebilir ve yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Basit ve gelişmiş olarak iki farklı paneli müşterilerine sunan Btcturk, bir çok güvenlik önlemini de bünyesinde barındırmaktadır.

Yatır Çek İşlemleri

Papara ile veya havale, EFT ile para gönderebilir ve Bitcoin yatırım işlemlerinizde vakit kaybetmeden yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kripto paranızı cüzdana çekebilir veya farklı bir ortama transfer işlemini de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Önlemleri

Btcturk güvenlik sayfasını ziyaret ederek, güvenlik ile ilgili bir çok önlem alabilirsiniz. Bu sistemde iki aşamalı olarak doğrulama, pin kodu ve zaman aşımı güvenlik sistemleri de uygulayabilirsiniz.

BTCTURK'e bir çok farklı sorundan dolayı ulaşmak isteyebilirsiniz. Bundan dolayı biz de müşteri hizmetleri ve iletişim numaralarını araştırarak sizler için en kolay yöntemle şirketlere ulaşma araçlarını paylaşıyoruz. Btcturk'ün iletişim numarası yani çağrı merkezi henüz bulunmamaktadır, bu kadar büyük bir kitleye hizmet vermesine rağmen hala bir çağrı merkezi oluşturmamış bir firmadır. Btcturk'ün müşteri hizmetleri numarası olmamasına rağmen canlı destekle yada aşağıda yer alan iletişim kanalları sayesinde firmaya ulaşabilirsiniz.

Btcturk Kime Ait?

Kerem Tibuk'un 2013 yılında kurduğu ilk Türk kripto para borsası olan Btcturk, 2018 yılında Özgür Güneri tarafından satın alınmıştır. Günümüzde Eliptik Yazılım ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından işletilmektedir. Eliptik Yazılım iletişim adreslerini de aşağıda paylaştık.

  • Eliptik Yazılım Adres: Nispetiye Caddesi Akmerkez E3 Blok Kat: 9 34340 Etiler – Beşiktaş / İstanbul

Btcturk Çalıştığı Bankalar

Adınıza kayıtlı olan hesaplardan alt bir limit kısıtlaması olmadan Btcturk'e para yatırma işlemini bankalardan kolaylıkla yapabilirsiniz. Akbank, Denizbank, Fibabanka, Vakıfbank, Ziraat Bankası ile anlaşması bulunan Btcturk'e tüm bankalardan para yatırabilir, para çekimi yapabilirsiniz. Papara hesabınızdan da 7/24 para yatırma ve çekme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Btcturk Sosyal Medya İletişim Adresleri

Btcturk iletişim kanalları e-mail ve sosyal medya hesaplarından oluşmaktadır. Aklınıza takılan soruları veya isteklerinizi bu iletişim kanallarına iletebilir, alanında uzman personelden yanıt alabilirsiniz. Bu sayfamızda yer alan güncel gelişmeleri inceleyerek siz de Btcturk müşteri hizmetleri ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz, şikayet öneri veya isteklerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Papara müşteri hizmetleri

Yorum yap:

Kapat