En Uygun Faizli Ev Kredisi Veren 3 Banka Önerisi

Sizde ev sahibi olmak istiyorsanız ev kredisi faizleri en uygun banka 2018 yılında hangisi diye merak ediyorsunuzdur. Sizler için hazırladığımız en uygun faizli konut kredisi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

En Uygun Faizli Ev Kredisi Veren 3 Banka Önerisi

Ev kredisi kullanırken, faiz oranlarına çok dikkat etmek gerekir. Uzun vadelerle alınan ev kredilerinde faizlerde değişebilecek 0,2 gibi "küçük görünen" fark size büyük paralara patlayabilir. En uygun ev kredisi veren banka 2018 yılında hangi bankadır diye merak edenlere özel bu sayfamızı hazırladık. Kamu bankalarının yanı sıra, özel bankalar da uygun faizli konut kredisi vermeye başlamıştır. Konut kredisi kullanmadan önce faizi en düşük bankaları tercih ederek, kredi faizini fazla ödemek zorunda kalmazsınız.

En Uygun Faizli Ev Kredisi 2018

2018 yılına girdiğimizde ocak ayında en düşük faizi 1.12 ile Ziraat Bankası veriyordu. Ancak Ziraat Bankası ve diğer bankalar, piyasa koşullarına göre faiz oranlarını oldukça yukarı çektikten sonra bu sıralama da değişmiş oldu. İlk olarak şunu belirtmekte fayda var; Ev kredisi faizlerinde kişiye özel faiz uygulaması da olabilmektedir. Örneğin Halk Bankası, İNG Bank gibi bankalar "maaş müşterilerine" özel faiz indirimleri yaoabilmektedir. Yani normalde 1,22 olan konut kredisi maaş müşterisi olduğunuz bankadan kullanmanız halinde 1,17'lere kadar düşürülebilmektedir. Böyle bir avantajınız varsa maaş müşterisi olduğunuz bankayla görüşebilir, teklif alabilirsiniz. Aşağıda sizler için en uygun konut kredisi veren 3 banka önerisini sunuyoruz. Ayrıca diğer banka faizlerine de konumuz üzerinde bulunan linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Halkbank En Uygun Konut Kredisi Veriyor

Türkiye Halk Bankası, kamu ve özel bankalar arasında en düşük faizli ev kredisini veriyor. %1,16 olarak gözüken konut kredisi faizleri, maaş müşterilerine özel olduğu da belirtilmiş durumda. Eğer Halkbank'ta maaş müşterisi değilseniz daha farklı bir faiz oranıyla karşılaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası En Düşük Faizli Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası da ev kredisi veren bankalar arasında dikkat çekiyor. %1,17 faiz oranıyla dikkat çeken banka, diğer bankaların faiz oranından oldukça uyguna konut kredisi veriyor. 
100.000 TL 60 ay vadeli konut kredisi için Yapı Kredi'de aylık 2328 TL taksit tutarı, 100.000 TL 120 ay konut kredisinde ise aylık 1.555 TL taksit tutarı bulunmaktadır. Krediye başvurmak ve daha fazla ayrıntı alabilmek için tıklayın.

İş Bankası En Uygun Ev Kredisi

Türkiye İş Bankası, konut kredisi faizleriyle dikkat çekiyor. Şuan için en uygun ev kredisini veren konumunda yer alan İş Bankası'ndan %1,18'den başlayan faizlerle kredi kullanabilmek mümkündür.
100.000 TL - 120 ay vadeli ev kredisi için aylık 1562 TL taksit tutarı bulunmaktadır. Krediye başvurmak ve daha fazla ayrıntı alabilmek, konut kredisi hesaplama yapmak için buraya tıklayın.


2018 Mart En Uygun Konut Kredisi veren bankayı bu konumuzda paylaştık. Eğer diğer bankaların da ev kredisi faiz oranlarına göz atmak istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. En uygun faizli konut kredisi veren banka 2018 yılında hangisi diye merak edenlere 3 banka önerisiyle karşınızdayız. Ayrıca konut kredileri piyasa koşullarına göre artabilmekte/azalabilmektedir. Bu yüzden kredi kullanmadan önce kredinin güncel olup olmadığını da kontrol ediniz.

Güncel: En uygun konut kredisi veren banka hangisi?
Konut kredisi faiz oranları
Kategori: Konut kredisi

Yorum yap: