Enpara Kredi Kartı Başvurusu (Aidatsız Kart Başvuru)

Enpara aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, ömür boyu kart ücreti ödemeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Kredi Bankalar Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu (Aidatsız Kart Başvuru)
İçindekiler

Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Enpara.com ile siz de ömür boyu kart aidat ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. QNB Finansbank bünyesinde hizmet veren enpara.com ile siz de bankacılık işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilir, aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak yıllık aidat ücreti olmayan avantajlı Enpara kredi kartını kullanabilirsiniz.


Enpara hakkında

Dijital ve masrafsız bankacılık hizmeti vermek için ilk olarak 2012 yılında QNB Finansbank bünyesinde hizmet vermeye başladı. Dijital kanallar üzerinden şubesiz olarak bankacılığın maliyet masraflarından kurtularak Enpara müşterilerine masrafsız bankacılık hizmeti sunmaktadır. Enpara, Türkiye'de kurulan ilk şubesiz dijital bankadır.


Enpara sahibi kim?

Enpara.com tamamıyla QNB Finansbank bünyesine ait olarak hizmet vermektedir. 3663 numaralı şube kodu ile faaliyetlerine devam etmektedir.


Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Kurulduğu günden beridir sözleşmelerinde şeffaf bir şekilde "sonsuza dek" masraf alınmayacağını belirten Enpara, müşteri sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Dijital masrafsız banka Enpara, diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi kredi kartında da herhangi bir yıllık masraf almamaktadır. Diğer birçok bankanın yıllık aidat olarak aldığı ücreti Enpara kredi kartı aidatsız olarak vermektedir. Diğer bankalarda aidatsız kredi kartı belli şartlar altında verilse de, Enpara'da herhangi bir kısıtlama olmadan normal kredi kartları aidatsız olarak kullanılmaktadır.

Bu sayfamızda Enpara.com kredi kartı özellikleri, avantajları ve Enpara kredi kartı hakkında tüm bilinmesi gerekenleri hazırladık.


Enpara kredi kartı özellikleri

Enpara.com kredi kartının en iyi bilinen özelliği herhangi bir masrafı olmamasıdır. Yıllık aidat gibi sabit ücretleri olmayan masrafsız kredi kartı Enpara ile aidat vermeden kredi kartı kullanabilirsiniz. Sözleşmesinde açık bir şekilde "sonsuza dek masrafsız" ibaresi ile kredi kartını kullandığınız süre boyunca herhangi bir ücret almayacağı belirtilmektedir.

 • Enpara kredi kartı ile alışveriş, nakit avans, ödeme işlemlerine ek olarak bankanın internet bankacılığı kanalıyla fatura ödemeleri, vergi ödemeleri gibi bankacılık işlemleri de yapılabilmektedir.
 • Enpara kredi kartı aidatsız olması yanı sıra diğer kredi kartlarında bulunan özellikleri ile kullanılabilmektedir. Enpara.com kredi kartı limiti ise, her müşteriye özel olarak verilmekte olup aylık net gelire göre kredi kartı limiti belirlenmektedir.
 • Kredi kartının temassız özelliği sayesinde alışverişlerinizi şifre kullanmadan, pos cihazına dokunmadan temassız olarak yapabilirsiniz.
 • Taksitli nakit çekim özelliği ile kredi kartı limiti dahilinde 12 ay taksite kadar para çekimi yapabilirsiniz.
 • Enpara kredi kartı QNB Finansbank ve QNB Finansbank ortak atm'lerinde ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Enpara Kredi Kartı Avantajları

 1. Enpara kredi kartı sonsuza kadar herhangi bir aidat ücreti almamaktadır.
 2. QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, her ay 3 harcamanızı toplamda 3.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden sonradan taksitlendirilebilirsiniz.
 3. İnternet alışverişlerinde Enpara kredi kartını güven içerisinde kullanabilirsiniz.
 4. Fatura ödemelerinizi enpara kredi kartı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Enpara kredi kartını QNB Finansbank, TEB veya Denizbank ATM'lerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 6. Tek çekim alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 7. Enpara kredi kartını, QNB Finansbank'la anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Enpara kredi kartı kampanyalar sayfasından Enpara'nın tüm güncel kampanyalarına ulaşabilirsiniz.


Enpara kredi kartı başvurusu

Aidatsız kredi kartı kullanmak için başvuru yapmaya karar verdiyseniz, tek bir sayfa üzerinden kişisel bilgilerinizi Enpara'ya gönderebilir anında kredi kartı başvurusu yaparak Enpara kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

(Enpara sitesine yönlendirilirsiniz.)


Kredi kartı limitimi artırabilir miyim?

Kredi kartı limit artırma talebinizi internet veya cep şubemizin Ayarlar > Kredi kartı > Kredi kartı toplam limiti adımından iletebilirsiniz. Talebiniz QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenleme çerçevesinde aylık net geliriniz üzerinden hesaplanan tüm bankalardan alabileceğiniz toplam kredi kartı limitiniz dikkate alınarak değerlendirilir. Talebinizin olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda limitinizi artırır, her durumda değerlendirme sonucunu SMS yoluyla size iletiriz.


Kredi Kartımdan nakit avans kullanabilir miyim?

Nakit ihtiyacınız olduğunda Enpara.com Kredi Kartı’nızın nakit avans limitini kullanarak tüm yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Ayrıca, internet ve cep şubelerimizde yer alan Kredi kartı > Nakit avans adımı üzerinden nakit avans limitinizden Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza para aktarabilirsiniz.

Nakit avans işlemleri ücretlidir ve kullandığınız nakit avans tutarına işlem tarihinden ödeme tarihine kadar ilan edilen nakit avans faizi uygulanır. Uygulanan faize %15 oranında KKDF ve %5 oranında BSMV vergileri eklenir. Nakit avans faiz ve ücret bigilerine web sitemizin Ürünler > Kredi kartı adımında yer alan tablodan ulaşabilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz nakit avans elinize ya da Vadesiz TL hesabınıza net tutar üzerinden geçer. İlgili faiz, ücret ve vergiler kesilecek ilk ekstrenize borç olarak yansıtılır.


Enpara.com Kredi Kartı’nın sanal kart uygulaması var mıdır?

Evet. Eğer bir Enpara.com Kredi Kartı’nız varsa cep şubemizin “Ayarlar > Kredi kartı > Sanal kredi kartı” veya “Kredi kartı > Kart ve limit bilgileri > Sanal kredi kartı” adımını kullanarak sanal kredi kartınızı hemen oluşturabilirsiniz.


Bu sayfamızda Enpara kredi kartı başvurusu avantajları, özellikleri, kampanyaları ve başvurusu hakkında tüm bilgileri sizin için hazırladık. Siz de Enpara kredi kartı başvurusu yaparak en avantajlı kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Yorum yap: