Btcturk Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Btcturk müşteri hizmetlerine bu sayfadan ulaşarak, 0850 ve 444'lü çağrı merkezinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Btcturk Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Btcturk müşteri hizmetleri iletişim kurabilir ve tüm sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

 

Btcturk Hesap Açma İşlemi

Btcturk internet sitesinde yer alan "Yeni Üyelik" sayfasına tıklayın.

E-posta adresiniz ve kişisel bilgilerinizi doldurarak "Üyeliğimi Başlat"  butonuna tıklayın.

 

Eğer hesap açma işlemleri ile ilgili sorun yaşıyorsanız Btcturk iletişim numarası olmadığından dolayı aşağıda yer alan alternatif iletişim kanalları ile Btcturk müşteri hizmetlerine hemen ulaşabilirsiniz.

 

Btcturk Pro Farkları Nelerdir?

  1. İstediğiniz aralıklarla bir çok farklı indikatör içeren raporlara ulaşabilirsiniz.
  2. Tradingview uygulamasında yer alan gösterge ve araçlara ulaşabilirsiniz.
  3. İşlemlerdeki komisyon oranlarını indirimli olarak alabilirsiniz.
  4. Matriks Trader gibi farklı uygulamalarda yer alan OAuth2 ile hesabınızı entegre edebilirsiniz.

 

Btcturk Pro Ücretli Mi?

Btcturk'ün Pro versiyonu için herhangi bir ücret tarifesi yoktur. Ücretsiz olarak kayıt olabilir ve normal platformunda olduğu gibi Btcturk Pro ile tüm yardım ve destek talepleriniz için Btctürk müşteri hizmetlerine yazabilir ve sorun hakkında anında yanıt alabilirsiniz.

 

Btcturk Güvenilir Mi?

Bitcoin ve altcoin al sat işlemi yapmak isteyen kişiler Btctürk yasal mı, güvenilir mi diye araştırmalar yapmaktadır. Btctürk, Türkiye'de en büyük kripto para firmaları arasında yer almaktadır. Btctürk, Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. adıyla 2013 yılından beridir İstanbul'da hizmet veren bir firmadır. Diğer pek çok bitcoin firması KKTC'de Türkiye'den bağımsız olarak hizmet verse de, BtcTurk firmasının merkezi İstanbul'dadır. Btctürk'ü güvenilir olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Bitcoin ve diğer Alt coin al sat işlemleri

Btcturk sitesine üye olarak siz de alım ve satım işlemlerini anlık piyasaya göre gerçekleştirebilir ve yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Basit ve gelişmiş olarak iki farklı paneli müşterilerine sunan Btcturk, bir çok güvenlik önlemini de bünyesinde barındırmaktadır.

 

Yatır Çek İşlemleri

Papara ile veya havale, EFT ile para gönderebilir ve Bitcoin yatırım işlemlerinizde vakit kaybetmeden yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kripto paranızı cüzdana çekebilir veya farklı bir ortama transfer işlemini de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

Güvenlik Önlemleri

Btcturk güvenlik sayfasını ziyaret ederek, güvenlik ile ilgili bir çok önlem alabilirsiniz. Bu sistemde iki aşamalı olarak doğrulama, pin kodu ve zaman aşımı güvenlik sistemleri de uygulayabilirsiniz.

 

BTCTURK'e bir çok farklı sorundan dolayı ulaşmak isteyebilirsiniz. Bundan dolayı biz de müşteri hizmetleri ve iletişim numaralarını araştırarak sizler için en kolay yöntemle şirketlere ulaşma araçlarını paylaşıyoruz. Btcturk'ün iletişim numarası yani çağrı merkezi henüz bulunmamaktadır, bu kadar büyük bir kitleye hizmet vermesine rağmen hala bir çağrı merkezi oluşturmamış bir firmadır. Btcturk'ün müşteri hizmetleri numarası olmamasına rağmen canlı destekle yada aşağıda yer alan iletişim kanalları sayesinde firmaya ulaşabilirsiniz.

 

Btcturk çağrı merkezi iletişim e-mail adresi: Btcturk E-Mail

Btctürk sorun çözüm sayfası: Btcturk iletişim formu

Btcturk twitter destek sayfası: https://twitter.com/btcturkdestek

Btcturk bize ulaşın sayfası: Tıklayın

 

Bu sayfamızda yer alan güncel gelişmeleri inceleyerek siz de Btcturk müşteri hizmetleri ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz, şikayet öneri veya isteklerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Paylaş: