İş Bankası Şikayet Hattı

İş Bankası Şikayet Hattı

Sizler de şikayet, öneri ve taleplerinizi İş Bankası Şikayet Hattı sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

 Günümüzde bankalar çeşitli kanallar aracılığı ile vatandaşlara birçok hizmet sunuyor. Bankaların sunduğu hizmetten memnun kalmayan vatandaşlarımızın sayısı, memnun kalan vatandaşlarımız gibi oldukça fazla. Banka sektöründe karşılaştığınız, her türlü şikayetinizi destek hatlarına iletebilirsiniz. İş Bankası Şikayet Hattı numarasına, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Şikayet, öneri ve taleplerinizi en kolay şekilde, banka şikayet hatlarını arayarak iletebilirsiniz. İş Bankası, Türkiye’nin en eski bankasıdır ve müşteri sayısı oldukça fazladır. Bütün müşterilerini elde tutabilmek için, müşteri memnuniyeti vizyonu ile hareket eden banka, şikayetlere oldukça önem vermektedir. Şikayetlerinize en kısa sürede çözüm bulunacak ve yaşadığınız mağduriyet düzeltilecektir. İş Bankası Şikayet hattı sayesinde, sizler de şikayetlerinize kısa zamanda çözüm bulabilirsiniz. 

İş Bankası Şikayet Hattı

0212 316 0404
 / 0850 724 0724

İş Bankası müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için, her türlü şikayet ve önerileri değerlendirmeye alıyor. İş Bankası’na yapmış olduğunu şikayet, öneri ve talepler büyük bir titizlikle incelenir. Yapmış olduğunuz şikayet ve önerileri dikkate alan İş Bankası, çözümlemeler sonucu, çalışmalarını da düzeltmektedir. İş Bankası müşterileri şikayetlerini, aşağıdaki yollarla iletebilirler;

1.İletişim formu doldurabilir, her türlü rahatsızlığınızdan bahsedip önerilerinizi dile getirebilirsiniz.(https://www.isbank.com.tr/TR/bize-ulasin/Sayfalar/iletisim-formu.aspx)

2.
Şikayetlerinizi posta yoluyla, müşteri ilişkileri adresine (İstanbul) yollayabilirsiniz.

3.
0 212 316 04 04 (yurtdışından +90 212 316 04 04) hattına faks yollayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz. 

İş Bankası Şikayet Hattı’na şikayet ve önerilerinizi, yukarıdaki kanallar aracılığı ile iletebilirsiniz. https://www.isbank.com.tr/TR/bize-ulasin/Sayfalar/iletisim-formu.aspx adresinden, nasıl bir bildirim yapmak istiyorsanız (Soru/İstek, Öneri/Görüş, Sorun/İtiraz) onu seçerek, formunuzu tamamlayabilirsiniz. Şikayet destek hatları sayesinde bankalar, yaşanabilecek ekonomik sıkıntıların ve çeşitli aksaklıkların önüne geçebiliyor. Şikayetlere kısa sürede çözüm üreterek, müşterilerini elde tutmayı başaran bankalara, destek hatları bir ışık oldu. Sayfamızda sizler için, İş Bankası şikayet hattı ile ilgili merak edilen bilgileri araştırdık. Şikayetinizi en kısa zamanda bankaya iletebilirsiniz. Şikayet, öneri ve taleplerinize en kısa zamanda çözüm bulunacak ve sizlere telefon, e-mail aracılığı ile bilgi verilecektir. Ülkemizin en eski bankası olan İş Bankası ile her türlü şikayetinize çözüm bulabileceksiniz.

İş Bankası sayfaları:

İş Bankası mevduat faiz oranları 2019
İş Bankası müşteri hizmetleri
İş Bankası Şikayet Hattı

2019-01-27 13:54:07

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

4 yorum yapılmış

Merve
Merve

Merhaba , 2018 yılında ödemiş olan borcumun 2020 ye kadar kanuni takipte gözükmesi diğer bankalardan kredi alamama sebep olmuştur ve mağduriyet söz konusudur. Bankanız tarafından yapılan hata nedeniyle kredi notum düşüktür.Ve bu kredi notumun yükseltilmesi veya şuan ihtiyacım olan miktarın bankanızdan kredi verilmesi konusunda desteğinizi talep ederim.

2020-05-27 10:22:55 -
Muhammed yaman
Muhammed yaman

Türkiye İş Bankası, Yıllardır bankanız ile çalışmaktayım. Bayram için ihtiyaç kredisine başvurdum. Günlerce beklettiniz onay yok. Cevap yok. Müşteri hizmetlerinizi atıyorum biz bilmiyoruz diyorlar. Bayrama parasız girdim sayenizde. Ayrıca bu sizin bankanız ile yaşadığım ilk sorun değil. Ses kayıtlarımda haklılığımı ve dilediğiniz özürlere ulaşabilirsiniz. Fakat değişen bir durum yok. En azındam mesai saatlerinde bilgi dönüşü olsa idi diğer bankamdan onaylı kredimi kullanırdım. Sizin kredi puanınız uygun ama kotanız dolu diye kullandırmıyorsunuz. İşinize göre hareket ediyorsunuz. Bizi düşünen yok. Arkadaşlar sevgili halkım uyanalım dikkatli olalım.

2020-05-22 19:58:20 -
Pınar çetin
Pınar çetin

İş bankası tamamen yasal olmayan yollarla babamı kandırdılar! Sırf yaşı itibariyle dalga geçilmiş ve kredi kartı zorunlu eğer kkarti formunu imzalamazsan maaşını vermeyeceğiz denmiş. Banka kurulundan genelge geldi zorunlu olarak kredi karti cikarilacak. Diğer türlü işleminiz gerceklesmeyecek denmis ve imzalamadan emeklisini vermemisler.Bu ne cüret? Emekli maaşını vermeyeceğiz ne demek. Ben babama yapılan saygısızlığı asla kabul etmiyorum İs bankasını her yerden şikayet edeceğiz.

2019-12-27 21:56:42 -
ömer çakır
ömer çakır

12 yıldır müşterinizim ilk defa kart limitim için ihtiyaç duyduğumdan size başvurdum ama olumsuz cevap aldım fakat başka banka beni dinledi ve ihtiyacımın yüzde 85 ini halletti ama iş bankası beni hiç dinlemedi ve anında olumsuz cevap verdi .Peki bu banka ne işe yariyor vatandaşin zor günüde ihtiyacını karşılamadıktan sonra. İŞbankasını kınıyorum......!

2019-08-08 12:39:04 -