Vakıf Katılım Bankası Çalışma Saatleri 2020

Bu sayfadan 2020 yılına ait güncel Vakıf Katılım çalışma saatleri, açılış ve kapanış saatlerini öğrenebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Çalışma Saatleri 2020

 

  Katılım bankacılığı, mal ve hizmet hareketlerinin sıkı sıkıya bağlandığı, her para hareketinin bir mal ya da hizmete karşılık geldiği; gelirin, kâr ve zarar ortaklığı esasına göre bölüşüldüğü bir sistemdir. Ülkemizdeki faaliyetlerine 1985 yılında başlamıştır. Faizsiz bankacılık prensiplerine göre hareket eden katılım bankaları, dünya ve ülkemizdeki payını gün geçtikçe artırıyor. Vatandaşın katılım bankasını tercih etmesindeki en önemli sebep; dini etkenler, ürün/ hizmet kalitesi ve imajdır. Tercih sebebinin yanı sıra vatandaşın katılım bankaları ile ilgili merak ettiği en önemli konu, çalışma saatleridir. Vakıf Katılım çalışma saatleri 2020 detaylarını içeriğimizden inceleyebilir, dini etkenler göz önünü alınarak sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Geleneksel bankaları da düşünürsek, katılım bankalarının bu sektörde yerini korumak için sürekli olarak müşteri portföylerini genişletmeleri ve hizmet ağını iyileştirmeleri gerekiyor.

 

Vakıf Katılım Çalışma Saatleri
Vakıf Katılım, 25 Haziran 2015 tarihinde bir anonim şirketi olarak kurulmuştur. Şubat 2016 tarihinde de faaliyet izni almış ve günümüze kadar hizmetlerine devam etmiştir. Katılım bankacılığı sektörünün en genç üyesi olmasına rağmen, sunduğu hizmetlerle alanında öncü konuma gelmeye başlamıştır. Vakıf Katılım şubeleri ve dijital kanalları üzerinden sunulan bu hizmetlerden sizler de yararlanabilirsiniz. Banka şubelerinde işlem gerçekleştirmek ve çeşitli hizmetlerden yararlanmak için, aşağıdaki çalışma saatlerini dikkate alınız. Türkiye'de Korona virüse karşı alınan önlemler kapsamında banka şubesine müşteriler tek tek alınmakta ve maskeyle şubeye girişlere izin verilmektedir. Sizlerin sağlığı için önerimiz bankacılık işlemlerinizi mobil şube veya internet bankacılığı, ATM'ler veya müşteri hizmetlerinden gerçekleştirmeniz yönündedir. Vakıf Katılım şubeleri hafta için her gün saat 09:00 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir.
 

Açılış Saati

Öğle Arası

Kapanış Saati

09:00

12:30 / 13:30

17:00

 

Vakıf Katılım hafta içi her gün sabah saat 09:00’da mesaisine başlar ve akşam 17:00’a kadar hizmet vermeye devam eder. 12:30 ile 13:30 arasında 1 saatlik öğle arasına giren banka, bu saatlerde hizmet vermemektedir. Hafta sonları, dini bayramlar ve resmi tatillerde banka hizmet vermemektedir. Vakıf Katılım çalışma saatleri hakkında bilgiye sayfamızdan sahip olarak, size en yakın şubeden işlem gerçekleştirebilirsiniz. 

 
Vakıf Katılım İletişim Bilgileri
Genel Müdürlük: Saray, Dr. Adnan Büyükdeniz Cd No:10, 34768 Ümraniye/İstanbul
Telefon: 0216 800 55 55
Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi: 0850 202 1 202
 
Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat