Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye Finans müşteri hizmetleri direk bağlanma bilgilerine ulaşarak hemen müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye'de hizmet veren faizsiz katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası, çağrı merkezi ile 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de Türkiye Finans müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasını kullanarak istediğiniz zaman çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Türkiye Finans müşteri temsilcisini arayarak kayıp veya çalıntı bildirimi, şifre işlemleri, para transfer işlemleri, kredi veya kredi kartı başvuru işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kısa yol tuşları sayesinde vakit kaybetmeden hemen temsilciye bağlanmanız mümkündür.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri

0850 222 22 44

Siz de yukarıda yer alan 0850 222 22 44 numaralı Türkiye Finans çağrı merkezine 7/24 ulaşarak tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Finans, köklü bir banka olmasından dolayı oldukça yoğun şekilde çalışmaktadır. Bazı yoğunluk durumlarında çağrı merkezinden müşteri temsilcisine ulaşmak oldukça zorlaşabilmektedir. Bu durumlarda siz de Türkiye Finans internet bankacılığı (https://www.turkiyefinans.com.tr/) ve Türkiye Finans Bankası mobil bankacılık uygulamasını kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Türkiye Finans internet bankacılığınızı aktif ederek online giriş yapabilir ve hemen hemen tüm bankacılık işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilir ve müşteri temsilcisinde sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Aşağıda Türkiye Finans müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları yer almaktadır:

  • İlk olarak 0850 222 22 44 numaralı Türkiye Finans çağrı merkezini arayınız.
  • Karşınıza çıkacak sesli komut sistemine art arda "müşteri temsilcisi" diye seslenin.
  • Sonrasında karşınıza çıkacak menüde "0" sıfır tuşuna basarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

"0850 222 22 44" Telefon Şubesi’nde 7 gün 24 saat, istediğiniz yerden, sadece bir telefon aracılığı ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türkiye Finans SeSİM’e güvenir.

Yeni Sesli Yanıtlama Sistemimizde, biyometrik ses tanıma teknolojisi ile SeSiniz İMzanız! Ses İmzası ile müşterilerimiz çok daha hızlı ve güvenli hizmet alıyorlar.

 

Tek numara, iki ayrı sesli yanıtlama sistemi, uzmanlaşmış özel müşteri temsilcileri.

Bireysel ve Ticari müşterilerimiz aynı telefon numarasını kullanarak farklı sesli yanıtlama sistemleri ve uzmanlaşmış özel müşteri temsilcilerinden hizmet alıyorlar.

 

3 dilde, 3 farklı IVR sunulur.

Yabancı uyruklu müşterilerimizi öncelikle yabancı dillerde karşılama. (İngilizce/Arapça/Türkçe hizmet verilmektedir.)

 

İnternet Bankacılığı parolanız veya kart şifreniz bloke mi oldu?

IVR, niçin aradığınızı bilir, sizi öncelikle bu menülere yönlendirir. Telefon şubemizden alabileceğiniz hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz. Müşteri İletişim Merkezi’ni yurtdışından aramak için +90 0850 222 22 44 numarasını kullanabilirsiniz.

Yorum yap: