Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu sayfadan Türkiye Finans müşteri hizmetleri direk bağlanma bilgilerine ulaşarak hemen müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkemizde hizmet veren faizsiz bankalar arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası, çağrı merkezi ile 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de Türkiye Finans müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasını kullanarak 2002 yılında istediğiniz zaman çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Türkiye Finans müşteri temsilcisini arayarak kayıp veya çalıntı bildirimi, şifre işlemleri, para transfer işlemleri, kredi veya kredi kartı başvuru işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kısa yol tuşları sayesinde vakit kaybetmeden hemen temsilciye bağlanmanız mümkündür.

 

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri

444 2 444

Siz de yukarıda yer alan 444 2 444 numaralı Türkiye Finans çağrı merkezine 7/24 ulaşarak tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Finans, köklü bir banka olmasından dolayı oldukça yoğun şekilde çalışmaktadır. Bazı yoğunluk durumlarında çağrı merkezinden müşteri temsilcisine ulaşmak oldukça zorlaşabilmektedir. Bu durumlarda siz de Türkiye Finans internet bankacılığı (https://www.turkiyefinans.com.tr/) ve Türkiye Finans Bankası mobil bankacılık uygulamasını kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Türkiye Finans internet bankacılığınızı aktif ederek online giriş yapabilir ve hemen hemen tüm bankacılık işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilir ve müşteri temsilcisinde sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Aşağıda Türkiye Finans müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları yer almaktadır:

  • İlk olarak 444 2 444 numaralı Türkiye Finans çağrı merkezini arayınız.
  • Karşınıza çıkacak sesli komut sistemine art arda "müşteri temsilcisi" diye seslenin.
  • Sonrasında karşınıza çıkacak menüde "0" sıfır tuşuna basarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 

Kredi Bankalar sitesi olarak sizler için bu sayfada Türkiye Finans müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını hazırladık. Yukarıda yer alan bilgileri kullanarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilir ve çağrı merkezinden her türlü bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat