Faizsiz Kredi: Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk'ten siz de ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Faizsiz Kredi: Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Türkiye'de faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk'ten siz de uygun kar payı oranları ile ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi çekebilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak siz de Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, bireysel kredinizi kar payı oranları ile hemen kullanabilirsiniz. 1989 yılında hizmet vermeye başlayan Kuveyt Türk, Katılım Bankaları arasında yer almaktadır.

 

İlginizi çekebilir: Faizsiz kredi veren bankalar

 

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi

Kuveyt Türk'te Hac/Umre Finansmanı, eğitim finansmanı, eşya alım finansmanı, ev tadilatı, özel giderler, alışveriş gibi pek çok kalemde ihtiyaç kredisi verilmektedir. Bu sayfayı hazırladığımız 9 Eylül 2020 tarihinde Kuveyt Türk'te ihtiyaç kredisi faiz yani kar payı oranı %1,19 olarak gözükmekteydi. Aşağıda sizler için Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi hesaplama yaptık. Kuveyt Türk'te ihtiyaç kredisinde en yüksek vade sayısı ise internet sitesinde 60 ay olarak gözükmektedir.

 

 

Kredi Miktarı

Vade

Faiz Oranı

Aylık Ödemesi

Toplam Ödeme

10.000 TL

60 AY

%1,19

 249 TL

 14.955 TL

15.000 TL

60 AY

%1,19

 374 TL

 22.433 TL

20.000 TL

60 AY

%1,19

 498 TL

 29.910 TL

25.000 TL

60 AY

%1,19

 623 TL

 37.388 TL

50.000 TL

60 AY

%1,19

 1.246 TL

 74.777 TL

 

Kuveyt Türk Eğitim Finansmanı

Kuveyt Türk Eğitim Finansmanı, bir öğrencinin eğitim süresi boyunca karşılaması gereken tüm giderleri kapsar. Bunun içinde eğitim, konaklama, beslenme gibi çeşitli giderler mevcuttur. Eğitim Finansmanı başvuruları gelir belgesi olmayan öğrencilerin velisi/vasisi tarafından da yapılabilir. Kuveyt Türk Eğitim Finansmanı vadesi maksimum  36 aya kadardır. İlköğretim, lise, üniversite, yüksek lisans yanı sıra dil eğitimi gibi eğitimleri de kapsar.

 

Başvuru

Başvuru esnasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportun, başvuru sahibine ait gelir belgesinin (maaş bordrosu, kira sözleşmesi vb.) ve satın alınacak eğitim hizmet bedelinin belirtildiği proforma faturanın getirilmesi gereklidir. Eğitim Kurumu ve Kuveyt Türk arasında yapılacak protokol ile alternatif finansman oranları sunulabilir.

 

Kuveyt Türk Seyehat Finansmanı

Genel Özellikler

Seyahatlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz için seyahat acentelerine yapacağınız ödemelerinize finansman desteği sağlar. Seyahatlerinizi, nakit sorunu yaşamadan bütçenize uygun kâr payı oranları ile 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Bilet ücreti, konaklama vb. seyahat masraflarınızın tamamı için Seyahat Finansmanı kullanabilirsiniz. Seyahat Finansmanı’nda tüketicilere sadece TL, işletmelere ise TL, Dolar, Euro olarak fon kullandırılabilir.

 

Başvuru

Başvuru sahibinin 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Başvuru esnasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportun, başvuru sahibine ait gelir belgesinin (maaş bordrosu, kira sözleşmesi vb.) ve satın alınacak seyahat hizmet bedelinin belirtildiği proforma faturanın getirilmesi gereklidir.

 

Kuveyt Türk Tekne Finansmanı

Genel Özellikler

Tekne Finansmanı tekne sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için uygun kâr oranları ve 36 aya kadar vade imkanı sağlayan finansman desteğidir. Teknenizi, nakit sorunu yaşamadan bütçenize uygun kâr payı oranları ile 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

 

Başvuru

Başvuru sahibinin 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Başvuru esnasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportun, başvuru sahibine ait gelir belgesinin (maaş bordrosu, kira sözleşmesi vb.) getirilmesi gereklidir. Tekne Tüketici Finansmanı için size en yakın Kuveyt Türk şubesine ziyaret edebilirsiniz.

 

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak, faizsiz kredi veren katılım bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, uygun kar payı oranları ile kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat