Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Başvurusu (Faizsiz Katılım Bankası)

Faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk'ten siz de ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Başvurusu (Faizsiz Katılım Bankası)

Türkiye'de faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk'ten siz de uygun kar payı oranları ile ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi çekebilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak siz de Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, bireysel kredinizi kar payı oranları ile hemen kullanabilirsiniz. 1989 yılında hizmet vermeye başlayan Kuveyt Türk, Katılım Bankaları arasında yer almaktadır.

İlginizi çekebilir: Faizsiz kredi veren bankalar

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi

Kuveyt Türk'te Hac/Umre Finansmanı, eğitim finansmanı, eşya alım finansmanı, ev tadilatı, özel giderler, alışveriş gibi pek çok kalemde ihtiyaç kredisi verilmektedir.

Kuveyt Türk Eğitim Finansmanı

Kuveyt Türk Eğitim Finansmanı, bir öğrencinin eğitim süresi boyunca karşılaması gereken tüm giderleri kapsar. Bunun içinde eğitim, konaklama, beslenme gibi çeşitli giderler mevcuttur. Eğitim Finansmanı başvuruları gelir belgesi olmayan öğrencilerin velisi/vasisi tarafından da yapılabilir. Kuveyt Türk Eğitim Finansmanı vadesi maksimum  36 aya kadardır. İlköğretim, lise, üniversite, yüksek lisans yanı sıra dil eğitimi gibi eğitimleri de kapsar.

Başvuru

Başvuru esnasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportun, başvuru sahibine ait gelir belgesinin (maaş bordrosu, kira sözleşmesi vb.) ve satın alınacak eğitim hizmet bedelinin belirtildiği proforma faturanın getirilmesi gereklidir. Eğitim Kurumu ve Kuveyt Türk arasında yapılacak protokol ile alternatif finansman oranları sunulabilir.

Kuveyt Türk Seyehat Finansmanı

Genel Özellikler

Seyahatlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz için seyahat acentelerine yapacağınız ödemelerinize finansman desteği sağlar. Seyahatlerinizi, nakit sorunu yaşamadan bütçenize uygun kâr payı oranları ile 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Bilet ücreti, konaklama vb. seyahat masraflarınızın tamamı için Seyahat Finansmanı kullanabilirsiniz. Seyahat Finansmanı’nda tüketicilere sadece TL, işletmelere ise TL, Dolar, Euro olarak fon kullandırılabilir.

 

Başvuru

Başvuru sahibinin 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Başvuru esnasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportun, başvuru sahibine ait gelir belgesinin (maaş bordrosu, kira sözleşmesi vb.) ve satın alınacak seyahat hizmet bedelinin belirtildiği proforma faturanın getirilmesi gereklidir.

Kuveyt Türk Tekne Finansmanı

Genel Özellikler

Tekne Finansmanı tekne sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için uygun kâr oranları ve 36 aya kadar vade imkanı sağlayan finansman desteğidir. Teknenizi, nakit sorunu yaşamadan bütçenize uygun kâr payı oranları ile 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

 

Başvuru

Başvuru sahibinin 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Başvuru esnasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportun, başvuru sahibine ait gelir belgesinin (maaş bordrosu, kira sözleşmesi vb.) getirilmesi gereklidir. Tekne Tüketici Finansmanı için size en yakın Kuveyt Türk şubesine ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak, faizsiz kredi veren katılım bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, uygun kar payı oranları ile kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat