Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Kredi

Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Kredi

Devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Katılım faizsiz kredi vermeye devam ediyor.

Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Kredi

Siz de Türkiye'de hizmet veren katılım bankalarından faizsiz kredi çekebilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda hizmete başlayan Ziraat Bankası'nın Katılım Bankacılığı alanındaki alt kuruluşu Ziraat Katılım, en uygun kar payı oranlarıyla kredi vermeye devam ediyor. Siz de ihtiyaç, konut ve taşıt finansmanınızı Ziraat Katılım Bankası'ndan çekebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası'nın yanı sıra diğer faizsiz kredi veren bankalar listesi de konumuzda yer almaktadır. Ayrıca Ziraat Katılım kredi hesaplama örnekleri de aşağıda yer almaktadır.

 

Ziraat Katılım Faizsiz Kredi

Ziraat Katılım Bankası'nda faizsiz kredilerin yanı sıra yatırım ürünleri, çeyiz hesabı, altın hesabı, eğitim finansmanı gibi pek çok bankacılık ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sizler için 2020 yılında Ziraat Katılım Bankası'nda ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi kar payı oranları yani faiz oranları ile hesaplama örneklerini aşağıda sıraladık.

 

Ziraat Katılım Faizsiz Konut Kredisi Hesaplama

500.000 TL'ye kadar olan konut alımlarınız için finansmanınızı Ziraat Katılım'dan kullanabilirsiniz. %0,99 kar payı oranıyla ve 180 aya varan uzun dönem ödeme koşullarıyla kredinizi siz de hemen kullanabilirsiniz.

Kredi Miktarı

Vade

Kar Payı Oranı

Aylık Taksit Ödemesi

50.000 TL

120 AY

%0,99

714 TL

100.000 TL

120 AY

%0,99

1.427 TL

200.000 TL

120 AY

%0,99

2.855 TL

250.000 TL

120 AY

%0,99

3.569 TL

 

Kredi Özellikleri:

  • En uygun kar payı oranıyla 180 aya varan vade ile finansmanı kullanabilirsiniz.
  • Alınacak konutun ekspertiz değerinin %80'ine kadar konut finansmanı kullanabilirsiniz yani konutun değerinin %20'sini peşin olarak vermeniz gerekiyor.
  • Bankanın gerek görmesi durumunda ek teminat ve kefil istenebilir.
  • Esnek belirleneek ödeme koşulları ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Ziraat Katılım Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Ziraat Katılım'da faizsiz olarak konut kredisinin yanı sıra taşıt ve ihtiyaç kredisi de çekebilirsiniz. İhtiyaç finansmanınızı, ihtiyaç türüne göre kullanabilir ve en uygun faiz oranlarıyla çekebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Katılım taşıt finansmanı için sıfır km ve ikinci el taşıt finansmanı verilmektedir. Ziraat Katılım'da ihtiyaç, konut ve taşıt finansmanının yanı sıra arsa alımı, işyeri alımı için de kredi çekebilirsiniz.

 

Ziraat Katılım Kar Payı Oranları 2020

  • İhtiyaç Finansmanı: %1,12
  • Taşıt Finansmanı: %1,04
  • Konut Finansmanı: %0,99

 

Siz de 2020 yılında faizsiz kredi veren bankalar ile kredi başvurusu yapabilir ve en uygun kar payı oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

 

İlgili: Devlet Bankaları

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: