Milli Piyango Biletler Gözükmüyor

Milli piyango biletler gözükmüyor diye şikayette bulunmadan önce mutlaka bu sayfamızı inceleyiniz.

Milli Piyango Biletler Gözükmüyor

Bilindiği üzere şans oyunları ülkemizde Sisal Şans'a devir edilerek 10 yıl kullanım hakkı Sisal Şans'a verildi. Bununla beraber pek çok değişiklik ve yapılanmaya giden şirket yılbaşı biletlerini ve tüm şans oyunlarını millipiyangoonline.com sitesi üzerinden satışa çıkardı. Çok hızlı bir şekilde henüz altyapı bile tamamlanmadan pek çok eksikle hizmet vermeye başlayan site, ne yazık ki bir çok kullanıcıdan şikayet almaya başlamış durumda. Özellikle Milli Piyango biletler gözükmüyor şikayetleri de yılbaşı gelmeye başladığı bu günlerde arttı. Biz de Milli Piyango Online sitesinden alınan yılbaşı milli piyango bilet numaralarının nasıl görebileceğinizi bu sayfamızda anlattık.

Milli Piyango Alınan Bilet Gözükmüyor

Bilindiği üzere Milli Piyango bileti alabilmek için İş Bankası, Akbank, Halkbank, Denizbank ve pek çok anlaşmalı bankanın internet şubesine girerek Ödemeler -> Şans Oyunları -> Milli Piyango adımlarını takip ederek siteye para yatırıp yılbaşı bileti alabiliyoruz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sektöre hızlı şekilde giren firma test aşamalarını bile düzgün şekilde doldurmadan internet sitesi üzerinden milli piyango biletleri satışa çıkardı. Korona virüs salgını olmasından dolayı evden çıkmak istemeyen kişiler de internetten milli piyango yılbaşı bileti almaya başladı.

Son şikayet konularına baktığımızda milli piyango bileti sitede gözükmüyor şekilde bir çok kişinin şikayette bulunduğunu gördük. İşte Milli Piyango sitesinden alınan tüm biletlerinizi görüntüleme ve yazdırma yöntemi:

İlk olarak Milli Piyango Online (https://www.millipiyangoonline.com/) sitesine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız.

Karşınıza çıkan ekranda "Hesabım" sayfasına gelerek "İşlem Geçmişi" kısmına tıklayınız.

Kategoriyi "Hepsi" seçtikten sonra "Filtrele" butonuna tıklayın.

Alınan tüm biletler ekranın alt köşesinde listelenecektir. Biletlerin üzerine tıklayarak isterseniz bir yere bilet numaranızı not alabilir, yada biletinizi "Yazdır" botununa tıklayarak yazdırabilirsiniz.

milli piyango bilet gözükmüyor

Siz de bu sayfamızda yer alan yöntemi kullanarak Milli Piyango biletleri listeleme yapabilir ve alınan tüm biletlerinizi liste şeklinde görebilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Bilal arslan

İyi de neden burda çıkan numara 8 haneli biletler 7 haneli

2022-01-01 04:40:34 -
Kapat