Kitapseç sipariş iptali nasıl yapılır?

Kitapseç sipariş iptal etme işlemlerinin nasıl yapabileceğinizi bu sayfadan ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Kitapseç sipariş iptali nasıl yapılır?

Kitapseç internet sitesinden yapmış olduğunuz alışverişlerin iptalini yapmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla kitap okumayı sevenleri kitapla buluşturan Kitapseç sitesinde KPSS kitapları, TYT soru bankası, roman, şiir, öykü kitapları gibi pek çok farklı kategoride kitap satışı yapılmaktadır.

Kitapseç Sipariş İptali

Kitapseç sipariş iptali yapmak için bunları takip edin:

  • 1. kitapsec.com adresine üyelik girişi yapın
  • 2. "Siparişlerim" bölümüne gidin.
  • 3. Siparişin yanında aktif yazıyorsa hemen yanında yer alan iptal et seçeneğine tıklayın.
  • 4. Bu sayfadan Kitapseç iptalini gerçekleştirin.

Kitapseç sipariş iptalini yukarıdaki adımları uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kitapseç sipariş iptali işlemini onaylaması için, Kitapseç firmasının iptal ve iade koşullarını karşılıyor olmak gerekmektedir. Geçerli olan iptal şart ve koşullarına sitenin kendi adresinden öğrenebilirsiniz.

Eğer siparişinizi kapıda ödemeli olarak aldıysanız ve iade etmek istiyorsanız kargoyu almadan geri gönderme şansınız vardır. Kapıda ödeme seçeneği Kitapseç internet sitesinden ve uygulamasından yapılacak alışverişlerde kullanılabilmektedir. Kitapseç sitesinden kapıda ödeme seçeneğini kullanabilmek için en az 1.000 TL'lik bir alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kitapseç sipariş iade etme

Kitapseç'ten aldığınız herhangi bir ürünü iade etme şansınız vardır. Yine burada önemli olan Kitapseç'in iptal ve iade koşullarına uyuyor olmanız gerekmektedir. Kitapseç'ten gelen bir siparişi iade ederek para iadesi almak istiyorsanız, 0850 555 62 52 numaralı Kitapseç müşteri hizmetleriyle görüşme yaparak iade kodu alabilir, aldığınız kodla ürünleri kargoya vererek iade edebilirsiniz. Ürünler Kitapseç'e ulaştıktan sonra en kısa süre içerisinde paranız banka hesabınıza iade edilecektir.

Kitapseç İade Koşulları sayfasında yer alan bilgilere göre, iade süresi teslimattan itibaren 7 gündür. Diğer iade politikaları ise:

Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. İade kargo kodu almak için “İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin.

  • Ürünlerinizi müşteri temsilcisinin yönlendirmiş olduğu kargo firması ile iade edebilirsiniz.
  • Kırtasiye ürünlerinde ve teknolojik ürünlerde iade kabul edilmez.
  • Ürünler kullanılmış, yıpranmış, bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Yorum yap:

Kapat