Yemeksepeti Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Yemeksepeti sipariş iptal etme işlemini nasıl yapacağınızı bu sayfada ayrıntılı olarak açıkladık.

Yemeksepeti Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Yemek Sepeti sipariş iptali işlemi için online olarak farklı kanallar bulunmaktadır. Yemeksepeti, Türkiye'nin 81 ilinde online olarak yakın lokasyonlardaki hizmet veren restorantlardan adrese yemek sipariş verebileceğiniz bir platform olarak hizmet vermektedir. Yemek sipariş ettikten sonra sipariş gelmeden adresten ayrılmak zorunda kalmak veya siparişten vazgeçmek gibi durumlarda siparişi iptal edebilirsiniz. Siparişi iptal etmek için yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Yemeksepeti sipariş iptali için aşağıda yer alan kanallardan birisi ile iletişime geçerek yemek sipariş iptal işlem talebinizi bırabilirsiniz. Yemeksepeti sipariş iptal kanalları ise:

  • Yemek Sepeti Canlı Yardım Hattı: Yemeksepeti'nin ana sayfasında yer alan Canlı Destek butonuna tıkladıktan sonra siparişinizin iptal edilme talebi oluşturabilirsiniz.
  • Yemek Sepeti Destek Hattı: 444 5 445 numaralı Yemek Sepeti iletişim numarasını 7/24 arayabilir, siparişinizin iptali için talepte bulunabilirsiniz.
  • Yemek Sepeti E-Posta Adresi: info@yemeksepeti.com mail adresine e-posta göndererek siparişin iptal edilmesini isteyebilirsiniz.

Siparişi iptal etmek için Yemeksepeti canlı yardıma siparişi yanlışlıkla verdiğinizi söyleyebilirsiniz.
 

Yemeksepeti iptal edilen sipariş para iadesi

Yemek Sepeti sipariş iptali para iadesi, siparişi iptal edenler tarafından merak edilmektedir. Yemek Sepeti uygulamasında kapıda ödeme gibi farklı ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Ancak daha kolay bir yöntem olması dolayısıyla kullanıcılar kredi kartı ile online ödemeyi tercih etmektedirler. Bu durumda ise siparişin iptal edilmesi sonrası para iadesi nasıl yapılacağı merak konusudur. Yemeksepeti para iadresi ile ilgili olarak gereken detaylar şunlardır:

  • Siparişi iptal etmek için çağrı merkezi veya canlı yardım hattı ile iletişime geçerek sipariş iptal edilmektedir.
  • Ödenen ücret ise hemen hesabınıza iade edilmektedir.
  • İadenin banka hesabınıza yansıması, bankanın çalışma prosedürleri ile alakalıdır.
  • Yemeksepeti müşteri hizmetleri numarası 444 5 445'i arayarak iade hakkında detay öğrenebilirsiniz.


 

Yemek Sepeti Sipariş Takibi

Yemek Sepeti'nden vermiş olduğunuz siparişlerinizi takip etmek, online olarak sunulan bir hizmet değildir. Siparişlerinizde gecikme olduğu durumlarda kullanıcılar siparişin durumunu merak edebilmektedir. Ancak Yemek Sepeti uygulama veya sitesinde siparişin durumu hakkında online takip kanalı yoktur. Yemeksepeti sipariş takibi yapmak için:

  • Yemek Sepeti destek hattı
  • Yemek Sepeti Canlı yardım hattı ile iletişime geçebilirsiniz.Bu sayfada yer alan güncel bilgileri inceleyerek siz de Yemeksepeti sipariş iptal ve para iadesi işlemlerini nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.


Getir sipariş iptali

Hepsiburada sipariş iptali

Trendyol sipariş iptali

Çiçeksepeti sipariş iptali

Yorum yap:

Kapat