Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Garanti Bankası'ndan bir kredi kartı alarak avantajlı kampanyalardan yararlanın. Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulamak isteyenler isteyenler bu sayfamızdaki bilgilere bakabilir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Garanti Bankası, Türkiye'de hizmet veren özel sermayeli bankalar arasında yer almaktadır. 1946 yılında kurulan banka, şuanda Türkiye'de özel bankalar arasında 2. büyüklüktedir. Garanti Bankası'nın kredi kartı olan Bonus Kart ise ülkemizde en çok kullanılan kredi kartları arasında yer alıyor. Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız aşağıda bulunan Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu bölümünden yararlanabilirsiniz. Sizde Garanti Bankası bünyesinde müşterilerine sunulan Bonus, Bonus Genç, Money Bonus, American Express, Bonus Flaş gibi kartlara sahip olabilir ve anlaşmalı noktalardan alışverişlerinizde bu kartı kullanabilirsiniz.

GARANTİ KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU SORGULAMA

Garanti kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra bankaya verilen bilgiler incelenir ve tarafınıza dönüş yapılır. Sizin kredi notunuz, banka siciliniz ve ödemeleriniz kontrol edilir bundan sonra ise olumlu ya da olumsuz olarak size dönülür. Eğer başvuruyu yapan kişinin telefon numarası reklam mesajlarına engelliyse bu durumda başvuru durumunuz hakkında size banka tarafından ulaşılamıyor olabilir. Eğer başvuru sonucunuz size iletilmediyse aşağıda yer alan başvuru sonucu kanallarını inceleyebilir ve sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Garanti kredi kartı başvuru sonucu sorgulama

Yukarıda yer alan Garanti'nin resmi sitesine sizi yönlendirerek bir kaç adımda başvurunuzun sonucu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Siteye girdiğinizde ise aşağıdaki resimde yer alan form karşınıza çıkacaktır. Başvurulan ürün, form numarası ve telefon numarası bilgilerinizle beraber sizin doğum tarihiniz istenecektir. Bu bilgileri doğru olarak doldurduktan sonra ise "Devam" butonuna tıklayarak online başvuru takibi yapabilirsiniz. Ayrıca formda belirtilen karakterleri de yazmayı unutmayın. Bu işlemlerin hepsini Garanti sitesinden "Başvuru sorgulama" menüsünden yapabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir kredi kartı başvurunuz bulunmuyorsa bu defa kredi kartı başvurusu menüsüne gidebilirsiniz.


Başvuru sonucu sorgulama ekranında ise telefon numaranız ile bankaya verilen telefon numarası aynı olmalıdır. Ayrıca devam denildiğinde ise Tc kimlik numarası gibi bilgiler de banka tarafından istenebilmektedir. Bilgilerinizi tam olarak doldurduktan sonra ise "sorgula" diyerek başvurunuz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise telefon numaranızın bankada kayıtlı numaranız olması ve bilgileri doğru olarak girmenizdir. 
Garanti kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek isteyenler için, diğer bir seçenek ise 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini aramaktır. Sizi sesli yanıt sistemi karşılayacak ve "kredi kartı başvuru sonucum" diyerek ilgili adıma hızlı olarak gidebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı başvurusu yapıldığında limit talebinde de bulunmak sizin yararınıza olacaktır. 


Garanti Kredi Kartı Kargo Takibi

Garanti kredi kartı başvuru sonucu sayfasından kurye bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Bu sayede kargonun size ne zaman geleceği ve kartınızın ne zaman teslim edileceği hakkında bilgiler de edinmiş olursunuz. Ayrıca Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yapmak isteyenler en yakın Garanti şubelerinden de kart durumu hakkında ücretsiz olarak bilgi alabilirler.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu
Garanti kredi başvuru sonucu sorgulama

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Yusuf unal

ccocokcokcokçok güzel bi banka

2019-03-11 13:03:04 -
Kapat