Senetle Kredi Veren Var Mı

Para ihtiyacınız olduğunda sizde senetle kredi veren yerler ve kişiler araştırması yapabilirsiniz. Senetle borç veren bu kişiler nakit olarak para vermeyi belirtmektedir.

Senetle Kredi Veren Var Mı
 Senetle kredi veren yerleraraştırması yapıyorsanız bu konu tam size göre. Bu konumuzu hazırlarken öncelikle para bulmak için yaptığınız aramalar sonucunda karşılaştığınız ve yapmanız gerekenlerle ilgili bir yol haritası hazırladık. Yazımızda yaşanan gerçek olay ve olaylara da değineceğiz. Kredi bilgilendirme sitesi olarak her zaman olarak doğru ve gerçekleri size ileteceğiz. Ancak bu kez konuda daha gerçekçi olarak tüm para arayan kişilerin bilgilendirilmesini amaçlıyoruz. Hayat koşturmasında ihtiyaçlar hiçbir zaman bitmez ve her geçen gün yenileri eklenir. Böyle olunca insanlar paraya ulaşmakta çoğu zamanda zorluk çekmektedir. İlk olarak paraya ihtiyaç duyulduğunda bankalardan kredi çekmekle yola başlayabiliriz. Fakat kredi notunuzun düşük olduğu durumlarda ise, bankalar kredi vermiyorlar. Sonra yapılacak iş ise Google arama motoruna gelerek araştırmaya başlıyoruz acaba parayı nereden bulabiliriz diye. Aranan en çok kelimeler arasında ise senetle kredi veren yerler, senetle para veren kuyumcular, senetle kredi veren var mı ve buna benzer kelimelerden ibarettir. Buda yeterli olmuyorsa bu defa Facebook üzerinden de bazı kişilerin hesapları ile aramalar gerçekleştirebiliyoruz.
 
Senetle Kredi
 
Maddi sıkışıklıklar her insanın zor durumlarında başına gelebilecek şeylerdir. Bu yüzden her insan bu durumla karşılaştığında ilk olarak bankaların kapısını kredi için çalmaktadır. Kredi notunuz düzenli seviyelerde yer alıyorsa (1100 puan ve üzerinde) bankaya kredi başvurusu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. Ancak kredi notu kötü seviyelerde ise bankalardan kredi alamıyoruz ve senetle kredi veren kişileri arıyoruz. Senetle borç adı altında size para vermeyi vaat eden kişileri bu konuda açıklayacağız.
 
İlk olarak çevreden araştırmamızı yapıyoruz ve aradığımız paraya yine ulaşamıyoruz. Ondan sonra ise borcu borçla kapatmaya alışan milletimiz yine kredi kartlarına sarılmaktadır. Onun da limiti sonuna kadar harcanmışsa vay halinize. Şimdi yine esas konuya geldik tabi ki senet ve borç durumu. Ek hesap, avans hesap ve artı borç para gibi şeyleri hiç karıştırmadan asıl konumuza dönmemiz en mantıklısı olacaktır. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz aramayla bu konuya geldiniz ve konuyu dikkatli olarak inceliyorsunuz. "Senetle kredi veren var mı" diye arama yaptınız. Bir de karşınıza farklı farklı sitelerden, değişik şekilde vaatler bulunuyor. Tek tek siteleri inceledik ve neler görelim; dolandırıcılar bu sektöre ciddi anlamda yatırım yapıyor. Ancak çoğu site bizim gibi bilgi içeriği verdiği için bu kişilere direk olarak ulaşmanız mümkün olmayabiliyor. Çünkü bu kişiler yasadışı iş yaptıkları için devlet tarafından yakalanmak istemezler. 
 
Tekrardan bir arama gerçekleştirdiniz "Senetle kredi veren yerler" başlığı altında ve sonuçlar yine aynı. Herkes para dağıtıyor ancak bu para dağıtanlara bir türlü ulaşılmıyor. Tabi arayan bulur hesabı sizde bu kişilere ulaşacaksınız ancak size buradan belirtmek istiyoruz ki, bu iş kötü niyetli kişilerin elinden yönetilmektedir. Türkiye sınırları içerisinde senet karşılığında borç vermek yasaktır ve büyük cezaları vardır. Ancak bu cezaları göze alıyorum diyorsanız yine sizi bir noktada uyarmak istiyoruz. Senetle kredi alacağınıza gidin adam akıllı kredi notunuzu düzeltin ve bankalardan kredi çekin. Gerçekten böyle yaparsanız kafanız rahat olarak borç altına girmiş olacaksınız. 
Şimdi bu işin dolandırıcılık kısmına da değinelim. İnternet üzerinden bulduğunuz size senetle kredi verecek kişi ilk olarak dosya masrafı yada bir takım uydurmalar ile sizden para talep edecektir. Bu miktar cüzi olabilir (100 TL, 50 TL vs) Ancak miktar sizi yanıtmasın bu adamlar sizi öyle bir kandırıyorki ne çarpsam o kar hesabı yapıyorlar. Sakın bu kişilerin tuzaklarına düşmeyiniz, senetle kredi verecek adam kalkıpta sizden para istemez. Eğer parayı verdiyseniz dolandırıldığınızı biz buradan size belirtelim.

Senetle Kredi Veren Var Mı?

 
Bu konuyu hazırlamadan önce "senetle kredi" vereceğini iddia eden pek çok kişiyle internet üzerinden görüşme gerçekleştirdik. Ancak hepsinin aynı yöntemle tuzak kurduklarına şahit olduk ve "para gönderilmeden işlem başlamaz" mantığıyla hareket ettiklerini gördük. İşte bu da günümüzün dolandırılma tuzakları arasında yer almaktadır. Bu adamlar o kadar iyi niyetli ki bize para verecekler ancak önce para istiyorlar. Facebook üzerinde cirit atan bu dolandırıcıları da şikayet ederek biran önce yakalanmalarını istedik. Sizde senetle kredi veren yerler araması yapıyorsanız birkez daha düşünmelisiniz ve mantıklı hareket etmelisiniz. Konumuzun altındaki yorum bölümünü kullanarak yaşadığınız şeyleri bize yazabilirsiniz ve senetle borç istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

5 yorum yapılmış

Zuhal alkan

acil 20.000 tl için şartlarınızı öğrenebilirmiyim lütfen

2018-01-16 13:05:58 -
Yasin Öztekin

merhaba, ben senetle kredi veren kişilerden 10 bin lira kredi almak istiyorum çok acil paraya ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

2017-12-19 01:46:59 -
kartal

çok acil 160,000tl ihtiyacım var memurum.yardımcı alabilen olursa allah ondan razı olsun...

2017-12-08 15:04:40 -
Turgut Öztekin

senetle para veren var mı, eğer varsa 2018 yılı içerisinde çok acil paraya ihtiyacım var bana mesaj atarmısınız.

2017-11-25 22:34:23 -
Erkan Doruk

abi acilen 10.000 paraya ihtiyacım var. Bana senetle kredi verenler acil olarak ulaşabilirler mi.

2017-11-19 05:12:01 -