Şubesiz Kredi Veren Bankalar ile Kredi Başvurusu

İnternet teknolojilerinin gelişmesiyle beraber artık şubeye gitmeden kredi veren bankalar ile de kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşte Anında şubesiz kredi veren bankalar 2018 listesi.

Şubesiz Kredi Veren Bankalar ile Kredi Başvurusu

İnternet teknolojileri son 10 yılda büyük yol kat etti. Özellikle banka uygulamalarının geliştirilmesiyle beraber, günümüzde şubesiz kredi veren bankalar da oluşmaya başladı. Ve hatta hiçbir şubesi olmadan (ana merkezi dışında) pasnatelerden, cafelerden kredi veren bankalar bile var. Bu bankalar, günümüz internet teknolojilerini yakından takip ederek ve çok iyi kullanarak ön kredi başvurusunu alıyor. Sonrasında ise kredi onaylanması durumunda banka kurumunun müşterisi değilseniz, bankacılar belirli bir zamanda imzaları ve belgeleri almak için sizi ziyaret ediyorlar. Yani siz oturduğunuz yerden "internetten kredi başvurusu" yapıyor ve krediniz ayağınıza kadar geliyor.Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Aynı zamanda, şubesiz bankacılığın hız kazandığı günümüzde, pek çok büyük banka kurumu da internete yönelmeye ve sadece internet üzerinden hizmet veren alt banka kuruluşlarını da oluşturmaya başladılar. Çağın gerekliliğini görmezden gelmeyen çoğu banka kendi ismiyle yada farklı isimlerde internet üzerinden kredi ve diğer ürünlerini sunuyorlar. Peki internetten şubesiz kredi veren bankalar 2018 yılında hangileridir, en kolay krediyi anında hangi banka veriyor?

Buna da bakın: En kolay kredi veren bankalar

Enpara İle Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

QNB Finansbank bünyesinde internet bankacılığı alanında hizmet veren Enpara.com ile internet üzerinden kredi çekebilirsiniz. Enpara mobil yada Enpara internet üzerinden 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredinizi 48 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz. Krediye saniyeler içinde başvurunuzu yaparak, Enpara yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Enpara Kredi Başvurusu İçin Buraya Tıklayın.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında N Kolay Kredi ile 2. sırada sizlere sunuyoruz.

Aktifbank NKolay Şubesiz Kredi Başvurusu

Nkolaykredi.com.tr sitesi üzerinden kolaylıkla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 2 bin ile 30 bin lira arasında 48 aya varan vade sayısıyla kredinizi kullanabilir, şubeye gitmeme avantajından faydalanabilirsiniz. Aktifbank'ın Türkiye'de hiçbir şubesi olmadan internet ve Ptt kurumu üzerinden çalışmalarını yürütmektedir.

N Kolay Kredi Başvurusu için Tıklayın.


Akbank Direkt ile Şubesiz Kredi Başvurusu

Akbank'ın mobil uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden şubeye gitmeden kredi çekebilirsiniz. Belgesiz, imzasız 20 bin liraya kadar anında kredi başvurusu için Akbank Direkt'i kullanabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında ise paranız anında hesaba yatırılmaktadır.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu İçin Tıklayın


KrediGo Finansbank Şubesiz Kredi

QNB Finansbank'ın EnPara'dan sonra yeni uygulaması Kredi Go ile cep telefonundan dakikalar içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi Go, şubesiz kredi başvurusu ile kullanımı basit arayüzü olan bankacılık proğramı üzerinden krediye kolayca başvurabilir ve anında kullanabilirsiniz. Ayrıca belirli bir zamanda kredi alamasanız bile Kredi Go sizi takip ederek ne zaman kredi kullanabileceğinizi de size bilgi veriyor.

Kredi Go İndirmek İçin Tıklayın.


Denizbank Dijital Deniz ile Şubesiz Kredi Çekmek

Denizbank'ın internet bankacılığı Dijital Deniz ile kolaylıkla kredi kullanabilirsiniz. dijitaldeniz.com sitesi üzerinden yapılacak kredi başvurularına onay geldiği taktirde paranız hemen hesaba yatırılıyor ve istenilen zaman kullanılabiliyor. 

Dijital Deniz Kredi Başvurusu İçin Tıklayın.


Yapı Kredi Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Yapı Kredi Bankası'nın internet ve mobil şubeleri üzerinden istediğiniz zaman şubeye gitmeden kredi kullanabilirsiniz. 1000 TL - 15.000 TL arasında ihtiyaçlarınıza özel kredilerde onay verilmesi halinde hemen hesaba yatırılmaktadır.

Yapı Kredi internet kredisi başvurusu için tıklayın.


Garanti Cep ile Şubesiz Kredi Başvurusu

Garanti Bankası'nın sevilen uygulaması "Garanti Cep" sayesinde şubesiz kredi kullanılabilmektedir. 1.000 TL ile 25.000 TL arasında ihtiyaçlarınız için Garanti Cep şubesi mobil uygulamasını indirebilir ve hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusuna onay geldiğinde ise anında hesabınıza yatırılacaktır.

Garanti Cep Mobil uygulama indirmek için tıklayın.

Yukarıda yer alan bankaların mobil ve internet şubeleri üzerinden kolay kredi başvuruları yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi faiz oranları ve yıllık masraflarını karşılaştırarak en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Şubesiz kredi veren bankalar bu sayfada yer almaktadır. Sizde bankanın ilgili linki aracılığıyla hızlı kredi başvurusunu yapabilir, onaylanması halinde anında hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz. Şubeye gitmeden en kolay krediyi hangi banka veriyor diyenler için de, N Kolay Kredi, Enpara gibi şubesiz bankacılıkları kullanabilirsiniz. 

Bu sayfamızda sizler için Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar listesini paylaştık. İlgili bankaların sayfalarından kolaylıkla kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Herhaangi bir sorunuz varsa aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Güncel konu: İnternetten Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

 

Yorum yap:

Kapat