Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim: 444 25 52

Siz de Aras Kargo müşteri hizmetleri iletişim hattını arayarak kargo sorgulama veya kargo takibi yapabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim: 444 25 52
Türkiye'de en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer alan Aras Kargo'yu arayarak kargo sorgulama veya takibi yapabilirsiniz. Her türlü soru ve sorunlarınızda 444 25 52 numaralı Aras Kargo müşteri hizmetleri numarasını arayabilir, güvenilir bir şekilde çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.
 

Aras Kargo İletişim

Aras Kargo'nun resmi müşteri hizmetleri numarası 444 25 52'dir. Siz de haftanın 5 günü bu numarayı arayarak müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz. Kargo sorgulama, kargo ücretleri, kargo talepleri için farklı menüler arasında geçiş yaparak sorununuz hakkında ilgili menüye hızlı bir şekilde aktarılabilir, Aras Kargo sorgulamanızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer gönderi sorgulamak istiyorsanız Aras Kargo müşteri hizmetlerini aramadan da Aras Kargo'nun resmi sitesinden kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz. Buraya tıklayarak gideceğiniz resmi sitede kargo takip numaranızı girerek kargonuzun son durumunu görüntüleyebilirsiniz. Kargo sorgulaması yapacaksanız kargoya ait takip numarasını bilmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcisine kargo numarasını doğru bir şekilde söyleyerek kargonun durumu hakkında net bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcisine direk bağlanmadan önce kargo numarası veya kimlik bilgilerinin hazırlanması daha doğru olacaktır. Müşteri hizmetlerini haftaiçi saat 08:30 ile 18:00 arasında arayabilir ve destek alabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak;
  • Gönderilerinizin durumunu sorgulayabilirsiniz,
  • Gönderilerinizin adresinizden teslim alınması için talepte bulunabilir,
  • Teslimat süresiyle ilgili bilgi alabilir,
  • Aras Kargo hizmetleri hakkınd detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo'nun şikayet hattı olarak özel bir birimi olmasa da, çağrı merkezi numarası 444 25 52'yi arayarak kargo sorunlarınız hakkında şikayetlerinizi bu numaraya iletebilir, çözüm talebinde bulunabilirsiniz.
 

Şikayetlerimi Nasıl Takip Ederim?

Aras Kargo'ya gönderdiğiniz şikayetleriniz çağrı kayıt numarası veya kargo takip numarası ile takibini sürdürebilirsiniz. 

Yorum yap: