Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri iletişim: 444 99 99

Siz de Yurtiçi kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak çağrı merkezinden müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri iletişim: 444 99 99
Türkiye'de en çok tercih edilen kargo firmalarından birisi de Yurtiçi Kargo'dur. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarasınjı Pazar günleri hariç saat 08:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir ve kargo süreçleri hakkında destek alabilirsiniz.
 

Yurtiçi Kargo iletişim

Yurtiçi Kargo'nun iletişim numarası 444 99 99'u arayarak siz de kargo sorgulaması yapabilir, en yakın şube bilgisi, kargom nerede, teslimat bilgileri, teslim süreleri, adrese kurye talebi oluşturma, her türlü görüş, şikayet veya önerileri iletme gibi pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. En yakın şube bilgisi, kargo sorgulama ve teslimat bilgileri için 7 gün 24 saat arayabilir, diğer işlemler içinde pazar günleri hariç saat 08.00 ile 20.00 saatleri arasında görüşme yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo sorgulamanızı yurtici.com sayfasından gönderi kodunuzla hemen sorgulayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo resmi sitesinden ayrıca kargonuzun ulaşacağı şube bilgisinin telefon numarasını da öğrenebilirsiniz. Türkiye'de 1000'den fazla kargo şubesi ile hizmet veren Yurtiçi Kargo; yurtiçi taşıma, adresten alım ve teslimat hizmetleri konusunda hizmet vermektedir. Yurtiçi Kargo gönderim tercihleri arasında adrese teslim, şubeden teslim, telefon ihbarlı, şubeye çağrı merkezi, gönderici gün tercihli, alıcı gün tercihli SMS gibi seçenekler yer almaktadır.
 

Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı

Yurtiçi Kargo'nun müşteri hizmetleri numarası 444 99 99'u arayarak şikayet, öneri ve taleplerinizi çağrı merkezine gönderebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo şikayet formu sayfasından da şikayetlerinizi internet üzerinden Yurtiçi Kargo firmasına anında gönderebilir, şikayetlerinizin takibini yapabilirsiniz.
 

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yurtiçi Kargo'nun müşteri hizmetleri çoğu durumda yoğun bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Sesli komut sistemi sayesinde menüler arasında kolaylıkla geçiş yapabilir, dilediğiniz menüye hemen ulaşabilirsiniz. Eğer müşteri temsilcisiyle hızlı bir şekilde görüşme yapmak istiyorsanız 444 99 99'u pazar günleri hariç saat 08:00 ile 20:00 saatleri arasında aramanız gerekmektedir. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli komut sistemine "Müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyorum" diyerek direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Yorum yap: