Yapı Kredi Personel Alımları 2018

Bankacı olarak çalışmak isteyenler Yapı Kredi iş ilanlarına göz atabilir. Yapı Kredi Personel Alımı 2018 yılında farklı pozisyonlar için yapılmaktadır.

Yapı Kredi Personel Alımları 2018

1944 yılından bu yana Türkiye'de hizmet veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası, bir çok boş pozisyonu için yeni iş ilanları açarak aday bankacıları beklemektedir. Yapı Kredi personel alımları 2019 yılında bir çok pozisyon için yapılacak olup, bankanın yayınladığı iş ilanlarını takip ederek online başvurunuzu yapabilirsiniz. Bazı dönemlerde toplu işe alımlar söz konusu olurken, bazı dönemlerde ise sadece uygun pozisyon için eleman alımı yapılmaktadır. Peki Yapı Kredi Bankası'nda çalışmak için hangi şartları tamamlamak gerekir, ücretler nelerdir, kariyer sayfasına nasıl ulaşılır.

Yapı Kredi Personel Alımı 2019

Yeni yıla girişle birlikte bir çok farklı banka, farklı boş pozisyonları değerlendirebilmek için yeni personel alımları yapmaktadır. Yapı Kredi Bankası da, 2018 yılında bünyesine pek çok yeni bankacı alacaktır. Bazı dönemlerde toplu işe alımlar için gerek resmi web sayfasından, gerekse Kariyer ve iş ilanı sayfalarından ilanlar açmaktadır. Bizde Yapı Kredi'nin tüm kariyer sayfalarını inceledik ve sizlere bu konumuzu hazırladık. Sizde bankacı olmak istiyorsanız ve bankalarda çalışmak için iş arıyorsanız, sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıda Yapı Kredinin eleman alım ilanları yer almaktadır. Bu ilanları Kariyer net sayfasından ulaşabileceğiniz gibi, online başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Bireysel Krediler Ürün Yönetimi Uzmanı

İş başvurusu için aranan şartlar:
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren işletme, iktisat ve mühendislik bölümü mezunu
Tercihen banka, telekom, finans, teknoloji sektörlerinde 2 yıl deneyimli ve tercihen bankacılık deneyimleri olan,
İleri derece ingilizce bilgisi olan,
Ms Office uygulamalarına hakim, etkin iletişim becerisi olan, analitik düşünebilen.

İş Tanımı: Kredili mevduat hesaplarının yönetimi, rekabet araştırmaları, kampanyalar oluşturulması. Reklamasyon ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili çalışma ve pazarlama stratejilerinin yürütülmesi. Yeni ürünler, satış kanalları ile süreçlerinin geliştirilmesi. Ürünlere ait satış raporlarının hazırlanması ve sunulması.

İş ilanlarını incelediğimizde Yapı Kredi'nin 30'a yakın boş pozisyonu için eleman alımı ilanlarını görmekteyiz. Bazı dönemlerde toplu alım olduğunda resmi siteden duyurular yapıldığı gibi, ilgili boş pozisyonlara da Kariyer sayfalarından alım için duyuru yapılmaktadır. İlgili ilanlarda işe alım süreçleri ve başvuru kanalları hakkında detaylı bilgiler de yer almaktadır. Yapı Kredi iş ilanları 2019 yılındaki güncel verilere  ulaşmak için bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linkler aracılığıyla bankacı alımları ile ilgili güncel içeriklere de göz atabilirsiniz.

Banka sınavları 2019
İş Bankası personel alımı

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Mediha kurnaz 35 yaşımdayım cay işi arıyorum

çay temizlik işi arıyorum 3 yıl tecrübem var telefon 0535 272 35 23

2018-02-15 02:17:46 -
Kapat