Ziraat Bankası Açık Lise Para Yatırma (Ziraat Mobil'den)

Ziraat mobil uygulamasını kullanarak Ziraat Bankası açık lise para yatırma (AÖL) işlemlerini bu sayfadan gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Açık Lise Para Yatırma (Ziraat Mobil'den)

Ziraat Bankası internet bankacılığı veya mobil şubesini kullanarak eğitim ödemelerinizi birkaç dakika içerisinde yatırabilirsiniz. Bu sayfada Ziraat Bankası açık lise para yatırma işlemlerinin nasıl yapıldığını açıkladık. Siz de açık öğretim lisesi kayıt yenileme ve para yatırma işlemlerinizi Ziraat mobil uygulamasına giriş yaparak kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat mobil açık öğretim lise para yatırma

Açıköğretim lisesi (AÖL) okuyan kişiler, kayıt yenileme tarihi geldiğinde ödemenizi Ziraat internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan yapabilirsiniz. Ziraat mobil aöl kayıt yenileme ücreti yatırma:

  • Ziraat mobil uygulamasına giriş yapın.
  • Menü'ye tıkladıktan sonra "Ödemeler" seçeneğine tıklayın
  • "Eğitim, Sınav ve Üniversiteler" menüsüne tıklayın.
  • MEB seçeneğini seçtikten sonra Sınav Seçimi'ne tıklayın.
  • Açık Öğretim Kurumu yazan yerdeki sınav seçeneğini seçin.
  • T.C. kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazarak "Devam" butonuna tıklayın.
  • Bilgileri inceleyip kontrol ettikten sonra ödeme işlemini tamamlayın.

AÖL Kayıt Yenileme Ücreti 2021

Kayıt yenileme ücreti olarak 50 TL olarak belirlenmiştir. AÖL kayıt yenileme anlaşmalı bankaların internet ve mobil bankacılığından, MEB'in duyurduğu kayıt yenileme tarihleri arasında ödeme yapılabilecek. Öğrenci T.C. kimlik numarasını Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ATM'lerinden, internet ve mobil bankacılık üzerinden "MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü" hesabına yatırması gerekmektedir.

Ziraat Bankası aöf harç yatırma

Yorum yap: